Юли на морето с тумбалаци, а ДЕКЕМВРИ идат нашите юнаци!

  • 11 261
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 684
Galchoo1 аз не съм прокървила слава богу...утре ще видим какво ще каже доки.И аз с първат абременност нямах такъв тип оплаквния ама...сега е по разли4но...иначе и аз пих утрогестан доста време и нош па ама беше отшумяло всичко...абе утре ще видим:-)

# 226
  • Мнения: 469
Здравейте и от мен!  Hug Hug

Ние бяхме на сватба вчера и сега уж се наспах, а все още се чувствам като парцал. Пет часа лаш-лаш с влака до Сливен, купонясване до късно, а после цяла нощ не спах, защото нещо шумолеше цяла нощ в стаята в хотела  и аз бях убедена, че е мишка! Случвало ми се е веднъж да си деля стаята през нощта с мишки и сега толкова се бях уплашила, че дори не исках да светнем лампата да се уверим - бях сигурна, че съвсем няма да мога да заспя ако ги видя. На сутринта се оказа, че ме е тормозил един доста тлъст бръмбар, който се е занимавал с някакви хартии. Но на страха ушите са големи!  Embarassed Embarassed  След още петчасово пътуване братно вече съм официално тропясала. Надявам се цялото това лашкане да не е навредило на бебо, но не можех да пропусна сватбата на най-старата си приятелка!  Laughing

И аз като Ивка смятам засега да пропусна това БХС изследване, за да не се тревожа излишно, че съм хронична хипохондричка Wink Но и аз ще посетя сърдечната ехография, която се прави в Фемина на по-късен етап.

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Казвам се Ирина,на ,25г от Бургас.И аз като всички вас съм определена за месец Декември,за 7.Чакам второ дете.имам момченце на 2г и месеца.Ще ми бъде приятно да си пиша с вас!поздрави!

# 228
  • Мнения: 57
Добре дошла Ирина!Желая ти лека и безпроблемна бременост! Hug

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 41
Здравей,Ирина!Радвам се на още едно декемврийско майче от Бургас.Аз съм за 10.12.така,че може дори да се засечем в болницата,живи и здрави до тогава!

# 230
  • Мнения: 280
Добро утро поспаливки  Laughing

Добре дошла Ирина, лека и безпроблемна бременност  Hug

# 231
  • Мнения: 534
добро утро Simple Smile и добре дошла на Ирина!  Hug

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
добро утро на всички!дано да ни е лека бременността?Става ли Ви лошо все още?Как сте с килограмите?Аз моето бебе го усетих вече.Първото ми е родено със секцио и второто живот и здраве ще бъде така!Плодът беше едър .а аз съм с тесен таз,,,,и така

# 233
  • Мнения: 280
Ами Иринче, да ти кажа хич не ми е лошо и килограмите вече са 5-6 отгоре  Laughing  Иначе бебока не съм го усетила още, раничко ми е май, може би към края на юни , но го чакам с нетърпение.  Hug

# 234
  • Мнения: 630
Добро утро момичета   bouquet
Аз да не остана назад - тази сутрин и аз имах  кафеникаво зацапване. Е няма как - така друса по тези пътища, а и тази сутрин карах бързо. Сега ще мина пак на Но Шпа. Дано не продължи - още не съм се спекла, защото е съвсем малко като количество а и гинеколога каза, че в 11 г.с. вече са малко спонтанните аборти. Все да има нещо да човърка...
Добре дошла на Ирина  Hug
Аз килограми още не съм качила, но едни любовни дръжки съм отпрала  Laughing и здрав целулит. Бебешоче мисля, че ми е още рано да усетя - то моето я има 2 см - я няма  Whistling

# 235
  • Мнения: 127
Добро утро,мамчета,как сте тази сутрин?Аз съм в прекрасно настроение,пожелавам на всички ви такова Hug В събота бях на преглед не при моята док., а при един колега на майка ми,просто нямах търпение да видя бебока,не го бях виждала от 8 май!Той гледа,мери разни размери ,каза,че всичко е ОК,отговаря си плода на 14-та седмица! Praynig
Добре дошла на Ирина,пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!Радвам се,че още мами се присъединяват към нас! Аз не съм качила никакви килограми,тегля се сутрин на гладно,но вече усърдно се мажа с едно бебешко олио на Хипп,става и за бъдещи майки.А бебето ми казаха,че като първескиня ще го усетя чак към края на 4-тия,началото на 5-тия месец.Как ли ще издържа ддотогава? newsm78 Хубав и усмихнат ден на всички!  love001

# 236
  • Мнения: 2 641
добре дошли на новите мами   bouquet
мойто лошо продължава особено нощем не се спи, все ми е студено нощем.
много се притеснявам за това изследване микробиологията да няма нещо като бактерии че с какво ще се лекуват незнам. някоя от вас слагала ли е вече глобули и какви?

# 237
  • София
  • Мнения: 2 856
Добро утро, момичета! Не сте проспали и неделята, виждам! Пак темата е с най-много странички в сравнение с останалите! Grinning

GOLDEN ROSE, честита новина! Повлече крак ти с определяне на пола! Hug Ох, аз съм на консултация чак другия понеделник и вече нямам търпение да се види дали е момче или момиче. Само се чудя с тия охранителни мерки за Буш как ще се докопам до "Св. София"?! Сигурно трябва да мина по околовръстното. newsm78

Момичета, коремът ми е огрооомен! Егати! Направо съм в паника! Дали пък бебетата все пак не са две?! Thinking

# 238
  • Мнения: 469
Добро утро, мами и от мен!  newsm03

Anaise, на мен ми правиха микробиология миналата седмица и излезе, че нямам бактерии. Дори и да имаш, съм чела че първите три месеца нищо не се слага, а после вече изписват някакви глобулки. Но доколкото знам гъбичките сега и да ги има не са опасни, важното е последният месец преди раждането да бъдат изчистени.

И на мен вече тези, които знаят ми казват, че малко ми личи, но недостатъчно, че хората по улицата да решат, че съм бременна, а не просто закръглена Wink

Момичета, знаете ли кога точно свършва първия триместър - когато минат трите реални месеца или още на 12тата г.с. ? Много се бъркам с тези седмици...

# 239
  • София
  • Мнения: 196
Добро, утро и от мен! Желая хубава седмица не всички!
Ирина, добре дошла сред нас и лека бременност!
И понеже нищо не споделих след прегледа си в петък при д-р Димитрова във МЦ Фемина, мисля сега да го направя.
Прегледа беше около 30 мин. и останах много доволна. Таткото също беше с мен и каза, че е видял съвсем ясно бебенцето. Само колко щастлива бях от факта, че според нея всичко е наред и не вижда, защо така сме се притеснили със съпруга ми.  Grinning.  Нали водещия ми доктор ЖК ме беше стреснал, че ми е много високо матката, като ми отговаряла на 17-18 г.с , а аз съм само в 13 г.с. Но както и да е. Тя потвърди този факт, но каза че всичко с бебо е наред и да не се притесняваме толкова. Ще трябва да си направя изследване на захарта с обременяване с глюкоза за да се изследвам за диабет, защото  диабет можело и да се получи само по време на бременност. Ще се изследвам и ще видим. На прегледа ми направи и изчисления за оценка на риска за тези малформации на Даун. Преди да започне аз я попитах дали в такъв случай трябва да си правя БХС в Майчин дом? Тя каза, че след нейните изчисления,  рискът ми е 1:1500, то нямало нужда да ходя в Майчин дом. Но за съжаление при мене излезе 1:950 и ще трябва да се разправям и с този БХС в майчин дом.
Клер, би ли казала ЖК при Савова, включва ли това изследване? Ако се запиша при нея ще мога ли да взимам болнични? Благодаря ти предварително.  

Общи условия

Активация на акаунт