Летни плодове са вече на пазара, АВГУСТ бебчо ще ни пощурява!

  • 10 667
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 595
Гита бързо оздравяване на Танти!   bouquet

# 241
  • София
  • Мнения: 1 393
Поли, аз съм навита за тази събота в 11 часа, при подлеза в Борисовата градина. А за юли месец пак може да се съберем и през седмицата като излезем всички в отпуска, щото и аз сега все още работя.

# 242
  • Мнения: 3 595
Дими благодаря ти  Heart Eyes

# 243
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Гита, това за ангината/гърлото и коремчето е вярно Peace!
А какво й  изписаха? Много бързо помага дуспаталин - мисля, че за тях 1/3 табл. до 1/2 е добре. И по 1 бусколизинче може. Дано е било нещо временно и бързо мине Praynig.

Изписаха й Бузколизин, но в аптеката ми казаха, че не се произвеждал и можело Нош па. Него си го имам винаги. Mr. Green . Друго, което изписаха е Натриев цитрат+чай от мента+диетка малко. Уж й беше минало, а сега пак не иска да яде, не можела да преглъща, щяло нещо да й стане. Снощи чак за умиране говореше. Confused Дано поне чая да изпие, та да й дам хапове. А, и Исла Мус за гърлото, за всеки случай давам.

# 244
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хм, щом казва, че не може да преглъща, значи може и гърло да излезе Rolling Eyes...

# 245
  • Мнения: 25
 Гита - бързо оздравяване на малката  Praynig тези ангини и гърла са ми до болка познати. Исла Мус не е ли всъщност Исла Минт - таблети за смучене - ако е това аз съм много доволна от тях - облекчават и мен и малката когато трябва.
 Ей сега ми звънна най-добрата ми приятелка, че ще и правят секциото не на 20-ти, а на 7-ми .Малиииииииии какво става народа ражда ли ражда  #Crazy Така, че в четвъртък ще се включа пак с хубава женска новинка. baby_neutral

# 246
  • София
  • Мнения: 5 756
А какви очета има .......... пу,пу,пу FlutterДано и  ние сме така Simple Smile че  двмаста сме със светли ама то това не е гаранция Simple Smile

# 247
  • Мнения: 222
Човек 2 дни да не погледне във форума, и резултата-е толкова много изписани страници.
Добре дошли на новите момичета!

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Здравейте на всички  Hug Ето ме и мен след известно отсъствие.  Mr. Green Само минах набързо през темите и се ужасих колко много сте изписали за двете седмици, докато бях в отпуска. Кога ще ви изчета бе хора?  Mr. Green
Съвсем набързо се включвам, тъй като днес ми е първия работен ден и трябва да се отчета подобаващо в работата. Но обещавам да наваксам пропуснатото.  Naughty
Нашето пътуване мина чудесно като изключим тръгването, което беше по традиция с известни перипетии. Времето беше прекрасно - около 30 градуса почти през целия период. Теди се наигра на воля на чист въздух, пък и аз си починах от мръсната София.  Crazy
Да ви се похваля: Теди е приета в детската градина, за която много искахме и наесен ще е вече "ученичка".  Grinning Иначе около нас нищо ново. В четвъртък съм на доплер и ще мога да докладвам как върви бебока. Вече е станал доста едър и силен и постоянно ме шутира. Mr. Green



 

# 249
  • Мнения: 15
Здравейте мами.
Ние не сме се обаждали от доста време, ама това е защото ремонта ни е в разгара си. Много се зарадвахме на идеята за срещата Hug. Дано дотогава баш майстора да е свършил Grinning Засега сме в това положение:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117928&photo=10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117928&photo=9

# 250
  • Мнения: 423
Здравейте мами.
Ние не сме се обаждали от доста време, ама това е защото ремонта ни е в разгара си. Много се зарадвахме на идеята за срещата Hug. Дано дотогава баш майстора да е свършил Grinning Засега сме в това положение:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117928&photo=10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117928&photo=9

Олеле, при вас е страшно #Crazy

# 251
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug да се отчета за днес докато темата не е свършила  Grinning
Вася78, честито - да е жива и здрава бебката   bouquet И около мен са все бременни - жените от цялата ни компания или родиха /2 месец февруари/ или са бременни /1-ва съм аз, след месец едната ми дружка, а декември другата/  Mr. Green Етърва ми и тя чака август  Crazy

Лулумба, добре дошла отново  Hug
Гита, дано Танти се оправи бързо  Peace Чакаме снимки  Mr. Green

При нас е голяма жега, но това не ми попречи отново да кръстосвам улиците до обяд. Сега взех малкия от лятното училище и го отдавам на релакс  Flutter

# 252
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Гита - бързо оздравяване на малката  Praynig тези ангини и гърла са ми до болка познати. Исла Мус не е ли всъщност Исла Минт -

Едното беше ментово, а другото е от някакви исландски лишеи или нещо такова. Много съм доволна от Исла Муса, другото не съм го взимала.

Ето и снимките от покупките ми от вчера:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=92

# 253
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Вася,  честита Белослава (ех, че красиво име)!
Иви, каква хомеопатия ползваше за коликите? Ест., че ще се консултирам с хомеопат като му дойде времето, но искам информативно да знам. И имаше ли ефект?
Отивам да легна, днес нещо не ми е добре, после ще се включа, евентуално.

# 254
  • София
  • Мнения: 5 756
Лулумба добре дошла  Hugрадвам се че сте изкарали добре,а тук в Софето си е ужас  Mr. Green
Ефя а при вас е  Crazy но поне ще стане много красиво и чистичко Simple Smile за малкото  Heart Eyes
Сега ви оставям че много ми дойде седенето Simple Smile до после маминки сладки  Hug  
Гита всичко е много сладичко,честито пак   bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт