Хайде юни да минава, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 854
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 361
Тони, не излизам, тук лежа, ама вече се схванах.Нещо имам кръвоизлив в окотои хрема smile3507

За сватбата мога да ти дам дисковете, като ги намеря, че сега е такава кочина, ужас.

# 211
  • Мнения: 222
Здравейте мамчета!   bouquet
Човек просто неможе да ви изчита, толкова много сте изписали за 2 дни, направо се хванах за главата, въпреки всичко успях набързо да ви изчета. Все не ми стига времето.

Ч.Р.Д на Ментина-с пожелание за здраве, красиви мигове и много усмивки и положителни емоции с бебето през август!!!

Да ви се отчета и аз. Днес бях на ЖК, ами да, пак не гледахме бебето, добре че отделно ходя на частен кабинет, човек неможе да разчита на държавните болници. Лоша новина и на мен ми изписаха Магнерот, защото в последно време доста ми се втвърдява корема. Мисля, че е от супер преумора. Не се и учудвам, доста се изморявам в последно време.



# 212
  • София
  • Мнения: 3 933
Хайде и аз да си кажа за моето раждане.
Ами то беше 14 часа.След като контракциите ми станаха на 5 мин. ми сложиха епидурална.Въобще не усетих болка от убождането.След като се оказа,че бебето е голямо ме резнаха,без упойка ooooh!.Сигурна съм,че не ми сложиха,защото нямаше време за нея Mr. Green.След това докато ме шиеше лекарката отново бях без упойка.Нищо не усетих,незнам дали беше заради изтръпването или защото гушках бебето,ноне ме боля Grinning.След 4 часа вече се разхождах.
Мамчета,и аз ще ви кажа не слушайте другите как са родили и колко ги е боляло Naughty,при всяка жена е индивидуално,независимо дали е първо,второ или...пето раждане.

# 213
  • Мнения: 498
някоя от софийските мами, може ли да ми даде инфо далив събота ще има блокирани улици, послучай идването на Буш

# 214
  • Мнения: 116
ЧРД Mentina!   bouquet
С пожелание за много, много здраве, щастие, късмет и един голям и здрав бебешок през август!!!  Hug
Отивам да чета по-назад, че пак многоооооооооооооооо сте изписали.  smile3501
Айди до после

# 215
  • Мнения: 423
някоя от софийските мами, може ли да ми даде инфо далив събота ще има блокирани улици, послучай идването на Буш


Ще има. Днес имаше схема в някой от вестниците (мисля 24ч)

# 216
  • Мнения: 223
Моля, Гита, вече не се съмняваш, че за всяко нещо мога да пиша дълго:) Ти не ми каза дали има вероятност някой да е стреснал Танти с твоите болки при раждането и тя сега да съчувства подсъзнателно. Пак сте прави, че най-вероятно е вирус и вече е добре слънчицето.
За рязане и раждане няма да пиша. Аз винаги съм се страхувала, но сега ми е по-важно да държа бебчо вътре и се тревожа повече как ще стигнем до болницата.
Две неща съм се стила да ви предложа. Едното е за леглцето на Дибо. Виждам, че някои от вас трябва да чакат дълго за доставката им. Мисля си варненските мами не могат ли да отидат направо до Преслав, където се произвеждат или до Шумен, където имат магазин и да си вземат от там. Лошото е, че не знам цените, нито телефона. Може да го потърсите.
Ехо, Пиванов, не се шашкай за магнерота. Не вреди поне. Явно вече си ни е време за подготвителни контракции. Само едно се чудя - като са нормални, защото ни дават лекарства?
Другото. Братовчетката на мъжа ми е фармацефт и ми звънна да ми каже за мазило против стрии - течно рибено масло "Ескимо 3". Продавало се по аптеките. Не съм си купила още. Като си купя ще кажа.

# 217
  • Мнения: 498
някоя от софийските мами, може ли да ми даде инфо далив събота ще има блокирани улици, послучай идването на Буш


Ще има. Днес имаше схема в някой от вестниците (мисля 24ч)
Мерси, ще търся сега  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 218
  • София
  • Мнения: 5 760
Мен не ме свърта и да лежа,както лежах преди малко получих няколко силно болезнени контракции за 15 минути през интервал както миналата седмица на около 5 минутки  Cry наистина започва вече да ме хваща голям страх,че бебо е малък още и не може да излиза.Пих 2 нош-па и сега пак се надигнах като лежа ми е по болезнено Confused   поне хапчетата ме отпуснаха! А пия и Магнерот по схема...... Crossing Arms
Утре съм на консултация и се надявам до тогава да нямам проблеми за да обсъдим с доки какво ще се прави Praynig и дали ще трябва да пия още нещо!Моля се всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Тиги не съм чувала за това масло но мога да попитам тук в аптеките и ако има да го пробвам и него въпреки че файда поне при мен няма Confused нацепих ми се отдолу коремчето и имам малко на едната гърда в долната част,като забелязвам че май и по краката ще тръгнат и въобщее..... това да ми е сега,спрях да се ядосвам за тези стрии! То си е до кожа,мазах се с какво ли не и нищо! Crossing Arms
Eliseee, ще има затворени улици снощи чух по новините но не разбрах кои,нали сега не пътувам и не ме интересува много но наистина виж в някои от всекидневниците трябва да пише! Peace  
Сега пак ще полегна дано няма контаркции повече Confused Praynig
Ади лежи си и почивай че и тази влага навън и ти с хрема лошо..... Hug а за дисковете когато го намериш, няма проблем! Flutter Hug

# 219
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Тиги, едва ли е уплашена. От преди да забременея е наясно с идването на бебетата. Даже има детска енциклопедия с човешкото тяло. Няма такова нещо, като да ги носи щъркела. А и тя ме пази, от както знае, че съм бременна. Онзи ден, като отидох да я взема от градина, всички момиченца от групата й ме нападнаха да ме галят по корема, а тя като голямата кака, ме обхвана/колкото може/ през шкембето и ме зацелува. Т.е. едва ли я е страх за мен, даже любопитства.

Това Ескимо 3 аз го знам като имуностимулатор за пиене.

# 220
  • Мнения: 138
Здравейте,
аз ще почерня малко темата, от известно време ме няма... ами в петък дядо ми се самоуби, много ми е тежко, много бяхме близки и просто не знам как да се държа, всички казват дръж се, пази се, пази бебето... опитвам, но просто не знам как да запълня тази празнота и мъка

http://www.varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsCat=A&NewsID=1180786301

# 221
  • Мнения: 361
Тази моята лекарка взе да ме вбесява вече.Вчера ми казва да и се обадя днес, да запишем час за утре за кабинета, сега ми казва другата седмица като си тръгнел Буш. newsm61 newsm61 newsm61Тея хора как ги мислят тези работи незнам, ще я чакам аз днес, утре и вдругиден.

Ще взема да отида аз утре да си се запиша в Шейново и това си е.Пък ще ме изражда който е на смяна.Няма да се разигравам аз още 100 години.

Направо съм бясна, ами ако недай си Боже раждаш, ще чакаш Буш да си тръгне и тогава smile3512В тая държава простотиите нямат край.
Ивченце, много съжалявам за дядо ти, но ти трябва да си силна и да пазиш беб.Такъв е живота-отива си някои, за да дойде друг на негово място.Сигурно по-този начин той е оставил от своята обич и щастие за малкия човек дето расте в теб. Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 498
Dimianki да не чуваме повече лоши новини от теб,  Praynig Praynig Praynig всичко да е наред с теб и бебо и повече никави ходения до пазара, почивай си.

# 223
  • Мнения: 498
Здравейте,
аз ще почерня малко темата, от известно време ме няма... ами в петък дядо ми се самоуби, много ми е тежко, много бяхме близки и просто не знам как да се държа, всички казват дръж се, пази се, пази бебето... опитвам, но просто не знам как да запълня тази празнота и мъка

http://www.varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsCat=A&NewsID=1180786301
iv4ence много съжалявам за загубата ви, приеми искрените ми съболезнования. Знам че ти е много тежко сега, но трябва да мислиш и за бебчо и да се пазиш

# 224
  • Мнения: 117
 Здравейте пак от мен, сега се връщам от ЖК, тоя така бързаше да ме разкара, че чак ме ядоса. важното е, че поне на ехографа беше внимателен и с бебето всичко е наред и в норма. А за раждането като ида по спешност мога ли да искам упойка или ще бъде късно, тя май се и плаща нали?

Общи условия

Активация на акаунт