18 годишни

  • 2 943
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Интересно ми е как сте се гримирали,когато сте били на 18 години,например?Въобще гримирали ли сте се...Как сте се обличали... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 36 036
само спирала и черен молив около очите + тъмен лак за нокти на ръцете, но рядко
по-скоро ходех негримирана

# 2
  • Мнения: 8 505
Не съм се гримирала.И сега се гримирам.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 699
Много се гримирах и то в различни цветове
От тогава и до сега ми остана черния молив и спиралата-ама намалих драстично молива
Та по темета- гримирам се още от 16 годишна,съобразявах се с модата и с дрехите си
Какви комбинации съм правила само-розово и синьо,оранжево и зелено,цикламено и синьо,лилаво... ooooh!
И сега си се гримирам в два цвята,ама са 2 нюанса на кафявото  Laughing

# 4
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също много се гримирах - молив, спирала, сенки. Оттогава си ми и остана навика.Сега ако не се гримирам имам чувството, че приличам на албинос

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В редките случаи, в които съм се гримирала това е включвало пудра... молив за очи и сенки...като цяло винаги съм държала на пудрата...сега вече на ФДТ и други средства за разкрасяване... Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
повечето случаи само спирала,рядко молив-предимно вечер и червило с молив задължително!

сега гримът на очите ми е по-силен,а на устните наблягам на гланцове!

# 7
  • Мнения: 511
Разноцветни и блестящи моливи, спирали и сенки особено за дискотека Party Laughing Как съм се обличала...пак според зависи случая Rolling Eyes За дискотека с по-атрактивни парцалки, шаренки и весели Laughing

# 8
  • Мнения: 51
Като бях на 18 се гримирах винаги, когато излизах. Но в момента нещо все не ми остава време да застана пред огледалото-трябва да се замисля.

# 9
  • Мнения: 294
на 18 се гримирах повече,отколкото сега...но сега имам много повече гримове,за разлика от тогава...хм.. newsm78странна работа-сигурно защото не се гримирам толкова и се трупат ли трупа....

# 10
  • Мнения: 126
Аз лично се гримирам според настроението ми!Е...естествено,че лекото освежаване на лицето е препоръчително ::
Важното е да се харесва човек какъвто е,и да умее да извайва и подчертава красотата си!!

# 11
  • Мнения: 4 076
На 18 нямах още собствен стил и копирах това,което ми харесваше у другите.Така обезличавах хубавото в себе си и подчертавах което не трябваше.Резултатът-странна птица.Прекалено много молив около големи очи,ярък руж на млечнобяла кожа,ярко червило,обречени опити да изправя гъсти букли.Впоследствие се научих да подпомагам природата,а не да се боря с нея,така се сдобих  със"собствена"физиономия  Simple Smile

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Както се гримирам и сега, очна линия и спирала.Тогава понякога слагах и черен молив в долната част на окото.

# 13
  • Мнения: 1 234
На 18 си слагах очна линия и черен молив,имало е периоди в които не съм излизала без тях.Слагах си сенки и спирала.Сега вече нямам време сякаш или просто ме мързи-слагам само спирала като излизам,понякога и сенки,но вече все по рядко Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 7 833
Май не се гримирах или в редките случаи - само спирала слагах.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Гримирах се в редки случаи, обикновено спирала и червило.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
повечето случаи само спирала,рядко молив-предимно вечер и червило с молив задължително!

сега гримът на очите ми е по-силен,а на устните наблягам на гланцове!

Точно по същия начин съм и аз. Имах един период, в който използвах лилаво червило - ужас! В момента не бих си сложила такова чудо на устата!!!

# 17
  • Мнения: 5 647
Много рядко. Слагах само спирала на очите.

# 18
  • Мнения: 2 978
Слагах само гланц на устните си.

На 20 почнах по - сериозно Grinning

# 19
  • Мнения: 1 100
Доста се мацотя и преди и сега.
Включва сенки, молив, спирала и ФДТ.
Преди не ползвах ФДТ Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 793
Гримирах се както и сега - спирала и червило. Тогава използвах и черен молив от време на време.

# 21
  • Мнения: 526
Не се гримирах много,или го правех рядко...Обличах се не много удачно,като се замисля сега newsm78 Е,по-късно си изградих стил на обличане.

# 22
  • Мнения: 2 386
Много черен молив за очи (сини), дълга черна коса ( до кръста) - винаги пусната, опушени сенки и метъл тениски  Crazy

# 23
  • Русе
  • Мнения: 511
Тогава се гримирах повече от сега! Слагах си най-различни сенки и ружове, които сега почти не употребявам!

# 24
  • Мнения: 22 473
На 18г почти не се гримирах, но моята съквартирантка заяви, че не може така да се излиза и малко по малко ме научи. Аз след това доста се усъвършенствах. )

# 25
  • Мнения: 19 330
гримирах се много.тогава бяха на мода тъмните червила,цвят бордо.а за дрехи къси поли,като цветове май преобладаваха черното,бялото и сиво.сега пак се гримирам,но слагам гланц на устните

# 26
  • Мнения: 5 317
нямам голям спомен,но се цапотех и тогава.

# 27
  • Мнения: 3 050
Беше само преди 1,5 г.  Wink както и сега -според настроението, според случая, но по-семпло-гланц, спирала, молив, сенки... Peace

# 28
  • Мнения: 1 941
Спирала и розово червило  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 817
Обличах се с дънки, маратонки и впита блузка  Mr. Green . Гримирах се със спирала, червило и молив за очи, молив за устни също...

# 30
  • Мнения: 4 358
На 18 имах едно червило... сега нямам нито едно  hahaha

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз започнах да ползвам грим някъде на 18 години - имах някакъв сив молив очи, спирала и червило. Маникюра ми беше дълъг и обикновенно с бежов лак.

Сега съм на настроения - има моменти в които съм с пудра, руж, сенки...и т.н.
Сега съм в другата крайност - само спирала и безцветен гланц на устните.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 077
Черен молив и спирала, червило задължително. Сенки не съм слагала никога.

# 33
  • Мнения: 14 499
Аз също много се гримирах - молив, спирала, сенки. Оттогава си ми и остана навика.Сега ако не се гримирам имам чувството, че приличам на албинос

и аз тъй. фдт само не ползвах за разлика от сега. руж също си слагах редовно.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На 18г. се гримирах всеки ден с очна линия, спирала и червило, а вечер + руж и сенки. Сега се гримирам само по "празници" Wink

# 35
  • Мнения: 1 426
И преди и сега - най-вече спирала и гланц за устни. Много рядко пудра. Само в по-специални случаи нещо друго, сенки например.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 7 004
Розово-лилави сенки, черен молив, матово розово червило.
В един период червеното червило ми беше ежедневно  ooooh!,
после дойде модата на бежовите и кафяви червила, които изобщо не ми отиваха, но носех.  hahaha
ФДТ, пудра, руж не ползвах, кожата ми беше идеална.
Сега рядко ги слагам, за да е завършен гримът.

# 37
  • Мнения: 3 622
Само червило и малко спирала и то много рядко. Но като започнах работа /на 23 години/ и до сега всяка сутрин се гримирвам задължително  Wink

# 38
  • Мнения: 3 268
Гримирах се много различно от сега.Слагах сини сенки и много ярко,розово или червено червило.Отиваше ми,сега ако така се гримирам,ще приличам на не знам какво.В момента гримът ми независимо вечерен или дневен се състои от много лека пудра,спирала,лек руж и пастелно челвило.

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На 18 се гримирах по абсолютно същия начин, както и сега - очна линия+спирала! Толкоз!

# 40
  • Мнения: 1 775
До 18-годишна някъде слагах много черно - очна линия, спирала, молив на долния клепач и съмно сиви сенки. Сега се гримирам рядко - обикновено нося само спирала и гланц.

# 41
  • Мнения: 3 042
На 18 се мацотех с какво ли не  Blush - спирала, черен молив, сенки, червило..........

Сега се гримирам с малко руж и червило.

# 42
  • Мнения: 54
на 18г. почти не сам се гримирвала само ако утида на дискотека.Но сега се гримирвам като ходя на работа защото работя все пак с много майки и трябва да имам хубав вид Naughty

# 43
  • Мнения: 1 101
Както се гримирам и сега - спирала, гланц за устни (червило) и понякога черен молив под долния клепач.

# 44
  • Мнения: 3 830
Гримирах си се, но май по-нескопосано...  Embarassed

# 45
  • Мнения: 6 164
Обличала съм се според тенденциите, спирала слагам от 12-годишна.  Flutter А иначе сенки май почнах да слагам на 14-15.

# 46
  • София
  • Мнения: 787
Много рядко се гримирам и преди и сега  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 432
Гримирах се много-пудри,спирали,о4на линия,молив........До такава степен съм се ''мацотела'',4е ме бе6е срам да изляза без грим.Веднъж го направих та се спукаха да ме питат добре ли съм ,болна ли съм ?!!! Mr. Green Имах вид на призрак  Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 7 109
Гримирах се с черен молив ,спирала,а понякога и сенки слагах.Червило много рядко слагах   Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 4 590
Май само молив на очите слагах в ежедневието. Thinking

# 50
  • Мнения: 1 149
Черен молив,спирала и много смешни червилца.Като си видях скоро снимката на бала си изкарах акъла.Лилаво червилце Mr. Green
Сега -малко ФДТ,гланс за устни ,спиралка и малко руж.

# 51
  • Мнения: 4 753
Нашите не ми позволяваха до 7-ми клас, та се гримирах на прибежки от входа до училище. Черен молив вътре и оранжево червило( беше и любимо  ooooh!). Пак защото не ми позволяваха си оскубах веждите до степен, че все едно нямах Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 5 103
Гримирах се ама прекалявах с грима особено на очите Flutter

# 53
  • Мнения: 222
Спирала, очна линия и червило, не излизах негримирана. Когато завърших Университета, реших да спра очната линия, известно време ме питаха дали не съм болна или недоспала  Thinking
Сега - спирала, сенки, молив за устни, гланц и т.н. - според случая, но БЕЗ очна линия. При всички случаи сега се гримирам и изглеждам по-добре  newsm03 че и скромна.........

Общи условия

Активация на акаунт