Казанлък - 2

  • 17 197
  • 276
  •   1
Отговори
# 240
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Моето предложение за час на срещата в "Цвети" :

"Цвети" отваря врати в 9:30,следователно след този час,всеки който иска и може нека да дойде. HugНие с Филип сигурно ще отидем към 10:30 и ще стоим до 12-12:30

# 241
  • Мнения: 149
Забавлявайте се мами!Ние с Дари не можем да идваме през седмица пък и освен това този Четвъртък и Петък ще сме извън града с татето.Дарка ще стои с баба си и нищо чудно да довтасат и те при вас.

# 242
  • Мнения: 180
Ако не ни мине котка път, ще дойдем утре някъде след 10.30. Ще се радвам да се видим Hug

# 243
  • Мнения: 1 639
И ние не можем през седмицата.

# 244
  • Мнения: 2 907
Уау! Браво на вас и най-много на янак. Ако не беше да ви ръчка всеки ден , темата още щеше да спи. Как мина срещата, снимки няма ли да пуснете? Къде е това "Цвети"?

Фейче, не знаех, че учиш. Получих ти ЛС, просто напоследък рядко пиша и влизам тук. Иначе се чух с Мария.

# 245
  • Мнения: 59
А-а-а,пак отидохме на втора страница!!!
Преди малко се върнахме от клуб Цвети,бяхме аз,yanac,angeliha i pipi.Аз малко закъснях и pipi тъкмо си тръгваше,но се оказа,че ние се познаваме с нея.Angeliha е голяма симпатяга,а малката Мими е голям  сладур!Няма снимки,защото всички си бяха забравили апаратите,а пък на моя му бяха паднали батериите.Нищо другия път!

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 5 754
Момичета много ви благодаря за инфото.   bouquet

# 247
  • Мнения: 1 062
yanac благодаря за похвалата но да си призная - не ги качих аз  Blush Embarassed.Всъщност аз започнах да ги качвам и ги пуснах дори но после ги спрях и помолих Горска фея да им намали малко размера че бяха много големи.Та тя ми ги качи  Embarassed.Но определено ми стана ясно как се прави и съм убедена че следващия път ще се справя и сама.Малко ми е неудобно че така мило ме похвали а то....Благодаря все пак.А за "Цвети" ние празнувахме там рожденния ден на едно детенце от групата на Нели и сега чакам майката да ми качи снимките на диск и после мога да сложа някоя в албумчето.И този път ще го направя сама  Wink

# 248
  • Мнения: 149
Здравейте и от нас ! Sunglasses
Влизам аз и се точа да гледам снимки от срещата пък то -нямало е фотоапарат.
Не забравяйте другия път Naughty
Ние днес се поразходихме из центъра а после на Тюлбето.Времето беше страхотно!Правихме и снимки ,ако ми остане време днес ще кача малко.

# 249
  • Мнения: 166
Добре си прекарахме, пак ще повторим. Един въпрос- къде е това албумче? Confused

# 250
  • Мнения: 1 639
В снимка.бг . Няколко страници по-назад го има.
Юзър нейма е veselkazanlak паролата на лични.  Simple Smile

Който пуска новата тема , като му дойде времето, да напише за албума в пърия пост.  Simple Smile

# 251
  • Мнения: 18
 Party И аз съм вече тук  Party

# 252
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добър ден!

Срещата в "Цвети",наистина беше приятна.За тези ,които не знаят "Цвети" се намира на ул.Х.Димитър 10. Имаше само 2 неща ,които не ми харесаха:беше малко хладно и пуснаха анимационен филм на телевизора-Фил седна и се забля в него.
миле вале,аз няма да оттегля похвалата си!Важното е,че имаш желание да се научиш.(не че е нещо жизнено важно)

Днес гледах снимките в албума.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191258&photo=12
Тиквичка е сложила снимка на бебчо.Стана ми толкова милно.Пожелавам й да е много здраво и да не я рита много силно.Ще чакаме с нетърпение да се запознаем с него лично.


Здравей,Диабла!
Радвам се ,че пак си тук!Как я караш?

# 253
  • В събота
  • Мнения: 201
Ехей, абе не че сме редовни, ама я побутваме все пак тази темичка  Grinning
yanac, мерси за пожеланията и да ти се връща ... за втори път  Wink Hug

Хайде аз пак да си помрънкам за една срещичка.....  lalalala  Може и в Цвети, ама там като идем с децата и всеки хуква след своето и почти не сядаме да си поприказваме. Е, не можах да дойда на последната, ама предната беше така. То не че има нещо лошо, просто предложението ми е за някоя вечер по женски, може и с мъжовете, а децата да ги поглезоткат бабите и дядовците. Ами така де - и те душа носят и искат да им се радват и да им се качват на главите bambam А ние на спокойствие -  cheers  eat, после може малко  newsm68  dance, само някой да не  Drunk

# 254
  • Мнения: 18
 Thinking Чудя се къде да се скрия от този дъжд навън
Препоръка- Никой да не излиза   grinning039

Общи условия

Активация на акаунт