Проблемите на детските градини във Варна-2

  • 43 447
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 632
а догодина ще има ли райониране за градината на гладстон?ние живеем близо до нея ,септември 2008 трябва да тръгне на градина, ако подам януари молба  наново ли е класирането или тези които са подали сега и не са приети  ще са с предимство?

# 586
  • Мнения: 595
Тези,които не са приети сега,догодина трябва да кандидадстват отново ,но за 2-ра група.Да разбирам ли ,че детето ти е набор 2005 и вече си подала документи newsm78 newsm78 newsm78

# 587
  • Мнения: 4 632
не съм подавала документи,нали януари,  просто се чудя какви са ми шансовета за новата градина, ще има ли райониране за нея догодина
защото новата ясла до пикадили е точно до нас , а на саседката сега  са и казали (директорката)че няма смисъл да си подава молбата, защото имало много деца с придимство.... Shocked

# 588
  • Мнения: 2 631
...а на саседката сега  са и казали (директорката)че няма смисъл да си подава молбата, защото имало много деца с придимство.... Shocked

просто има много молби, заради това  Peace

# 589
  • Мнения: 595
... ако подам януари молба  наново ли е класирането или тези които са подали сега и не са приети  ще са с предимство?
Извинявай,от това "наново" се обърках...

# 590
  • Мнения: 4 632
а защо ми се струва че няма място за детска площадка и не е направена в яслата срещу пикадили newsm78
нима децата ще стоят по цял ден вътре и няма да излизат?

# 591
  • Мнения: 3 999
Преди 1 седмица гледах как изкарват пластмасови люлки и пързалки отстрани /много сладки/ и ги подреждаха.После като минах се виждаха сложени вътре -явно салона newsm78  Според мен ще ги изкарват при хубаво време и ще ги прибират като застудее -хитро Peace

# 592
  • Мнения: 3 595
Двора щял да е откъм Селиолу

# 593
  • Мнения: 4 632
Хайде честито , откриха градината на гладстоун
 newsm59

# 594
  • Мнения: 578
Новата градина ще се нарича ЦДГ №46 "Дъга". Ето и малко снимки от днескашният ден:



















# 595
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ммм сладко е станало вътре, дано да се запази така

# 596
  • Мнения: 578
Ммм сладко е станало вътре, дано да се запази така

KaliMa определено е новичко, чистичко в приятни цветове - изобщо хората изпълнители са се постарали.

Има няколко неща, които родителите коментираха с питанка:
* Люлките в двора - синджирени и без облегалки, поставени върху плочки, а не върху пясък.
* Занималните са относително малки - около 40 кв. м., което означава, че след като се поставят секцийки, масички, столчета, за децата остава твърде малко площ за игра. Като цяло много далеч от изискванията но РИОКОЗ за от площ 4кв.м. на дете.
* В спалните има по 25 креватчета, а децата в групите са 27.
* В двора с детските площадки няма нито едно дърво.


# 597
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Има няколко неща, които родителите коментираха с питанка:
* Люлките в двора - синджирени и без облегалки, поставени върху плочки, а не върху пясък.
....* В двора с детските площадки няма нито едно дърво.

Туй и на мен ми направи впечатлени като минах

# 598
  • Мнения: 595
Мен и катерушките ме притесниха-скосена пирамида и от долу -плочки Rolling Eyes
А за дърветата-има положени фиданки-дано оцелеят(както и  останалата растителност).Не знам преди това на това място да е имало дървета newsm78 newsm78

# 599
  • Мнения: 578
"Отвори врати най-модерната детска градина във Варна" - статия от netinfo.bg
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1115108

Общи условия

Активация на акаунт