Прострелян е Манол Велев?

  • 5 925
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 333

И пак е станала тежка катастрофа с 2 жертви...Ужас! Войната по пътищата ще спре ли въобще?????


Да ... едната от жертвите е бебе на 11 месеца.Показаха как го вадят от смазаната кола.Като някаква кукла ...направо не мога да се освестя от гледката  Cry
Ох боже, ей затова новини не ща да гледам вече! Отвратителни новини, отвратителни гледки - само като прочетох ми се обърна стомаха, ужас!

# 31
  • Мнения: 1 288
според баща ми и другите му връстници от квартала, бил свястно момче. поне до преди да се замогне.
гадно е да ги стрелят като кучета по улиците, но защо не стрелят по хората с опели и шкоди  Thinking
mira, ние да не сме съседки  Wink

# 32
  • Мнения: 14 133
Този тип винаги ми е бил много несимпатичен.Че е мутра,всеки го знае,ама защо е съветник на президента,само президента си знае.
Не може да не си свързан с престъпните структури и да си на власт;

# 33
  • Мнения: 6 417
Айде и килъри-аматьори изпълзяха.  Shocked

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

На жена му пушката в пенсия ли е? Биел жена си... Joy

# 35
  • Мнения: 5 539
Само аз ли не съм го чувала този Милен Велев? Кой е, какъв е?
Даже в първия момент се обърках, че става въпрос за Милен Велчев

# 36
  • Мнения: 2 962
Само аз ли не съм го чувала този Милен Велев? Кой е, какъв е?
Даже в първия момент се обърках, че става въпрос за Милен Велчев

И аз не съм го чувала  Confused

# 37
  • Мнения: 11 607
Само аз ли не съм го чувала този Милен Велев? Кой е, какъв е?

Манол Велев наред с всичко останало - бизнес, пари, жена - е бил и съветник на президента Първанов...

По ТВ Европа казаха,че жертвите на катастрофата са 3 с 2-ма тежко пострадали, по пътя за Свиленград е станала....

# 38
  • София
  • Мнения: 4 036
Само аз ли не съм го чувала този Милен Велев? Кой е, какъв е?
Даже в първия момент се обърках, че става въпрос за Милен Велчев

Съпругът на председателката на Държавната агенция за младежта и спорта Весела Лечева и съветник на президента Георги Първанов по спортните въпроси Манол Велев е прострелян в София.

Той е в противошокова зала в "Пирогов", където в момента му се извършва операция.

По първоначални данни Велев е прострелян с един куршум в главата.

49-годишният Манол Велев е прострелян на улица "Мизия", номер 3, където е офисът му. Той е бил причакан и прострелян между 2-я етаж и изхода на сградата.   

В момента огледът продължава, уточнява се видът на оръжието, с което е стреляно, както и как е станала стрелбата. Ще бъдат проверени записите от охранителните камери в района на инцидента. 

Според съседи той ползвал офиса си от 15 години насам. Бил общителен човек и се движел без охрана.

Стрелецът е бил млад мъж, с шапка. Веднага след стрелбата той е изчезнал с кола.

През последните няколко години Велев навлезе много мощно в хазартния бизнес. Велев има много сериозни интереси и в строителството на спортни обекти. Има инвестиции в туризма, транспорта, търговията, недвижимите имоти, медиите и т.н.

Манол Велев е председател на Съюза на частните предприемачи "Възраждане". Беше избран за председател на ПФК "Академик 1947". Велев е член на Надзорния съвет на НОИ.Той е сред големите дарители на БСП. Съдружник е в "Търговски център - Илиянци 2002" ООД.

# 39
  • Мнения: 3 268

На жена му пушката в пенсия ли е? Биел жена си... Joy
Мдаа,много смешно.100 тояги на чужд гръб са малко.

# 40
  • Мнения: 1 520
В малко смешна посока.
Гледам в обедната емисия на НОВА го наричат Манол Лечев. Няколко пъти. За цвят - няколко пъти го казват и вярно името му.  Simple Smile

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не е смешно, напротив.
Тук говорим за това, че са простреляли Манол Велев. Не за това, че посяга /евентуално/ на жена си. И жена му не е някоя, която не е чувала, че съвременните мъже не бият жените си. А е Весела Лечева. Просто ми е интересно що ще такава жена при такъв мъж, ако той я бие?!

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 14:26 от ДЕ ВАня

# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ай стига бе, как се 'изчезва' по ул. Мизия/ Иван Асен с автомобил?
Там е кола връз друга и пъплиш като костенурка, познаващите района разбират за какво говоря...
Хич не е бил аматьор килърът, че и коридорче са му направили.

Просто ми е интересно що ще такава жена при такъв мъж, ако той я бие?!
Де Ване, браковете в тия среди (и чисто спортните визирам) точно на това поколение (моето и на любимия) са едни такива, малко по-особени, повече разум, по-малко емоции.

# 43
  • Мнения: 3 268
Не знам дали така ми се струва,но в погледа на Весела Лечева винаги е имало страх.И определено има вид на жена,която е тормозена.

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Де Ване, браковете в тия среди (и чисто спортните визирам) точно на това поколение (моето и на любимия) са едни такива, малко по-особени, повече разум, по-малко емоции.

И пак отказвам да повярвам. Не ми го побира ума, наистина...Т.е. - вярвам ви - и на теб, и на stefani6. Трябва ми време...

Общи условия

Активация на акаунт