КРЪВЕН КАЛЕНДАР за определяне пола на бебето ???

  • 55 209
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 2 222
никол, благодаря
дризе, видя ли го!

# 16
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Благодаря ти Никол !   bouquet
За сегашното ми позна радос! Ще видим за второто!  Joy baby_neutral Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 431
На мен всички подобни схемични и календари (включително и този) показваха момиче, обаче на ехографа се виждаше момче и момче се роди. Така че тези неща са само за развлечение, не им се връзвайте много  Wink

# 18
  • Мнения: 148
Аз на някаква друга схема гледах, а на този ми дава момиче, а е момче smile3502

# 19
  • София
  • Мнения: 1 078
http://mamka.ru/calendars/who.html
Ето тук има,май е същия като по-нагоре.
Но и на мен ми дават всякакви такивакалендари момиче,а всички прегледи показват момче.И аз ,разбира се,не вярвам много-много,но желанието да имам момиче беше голямо,та така се надявах Laughing

# 20
  • Мнения: 2 616
Според календара е трябвало да родя девойка. Според мен проблема е по-скоро дата на зачатие. Как да съм сигурна ког аточно съм заченала? newsm78

# 21
  • Мнения: 393
Точно датата не е от такова значение, аз съм прробвала с промени 5-10 дни и резултата е същия. На мен тези таблици ми показаха момиче и за сега такова се вижда на прегледите. Но според мен най-определящо е това, че Х и Y  хромозомите са различно устойчиви. Колкото по-далече от датата на овулация е заченато бебето, толкова по-вероятно е да е момиче.
Не мисля, че има нещо, което да предрече 100%, нито пък това има значение какво ти е бебчето, но пък е забавно и е част от очакването!

# 22
  • Мнения: 4 621
Айде моля Ви, спрете се бре хора Stop В 21 век живеем. Какви са пак тези календари  Shocked Отдавна хората говорят и знаят, дори са и изписали хиляди материали, че всичко зависи от комбинациата на хромозомите Crossing Arms
Peace

# 23
  • България
  • Мнения: 457
Само да попитам едно -как точно става смяната на кръвта,че на мен ми е много интересно Thinking

# 24
  • Мнения: 9 973
от къде изровихте темата?и все пак вярно ми излезе Thinking

# 25
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Никол,по принцип си права...но жената също има естествен подбор....който се регулира от киселинността на средата.Съществува и накава теория, че по-високата киселинност по бързо убива сперматозоидите с мъжки носители...

# 26
  • Мнения: 46 572
Никол,по принцип си права...но жената също има естествен подбор....който се регулира от киселинността на средата.Съществува и накава теория, че по-високата киселинност по бързо убива сперматозоидите с мъжки носители...

Може, не съм чула  Simple Smile
Според кръвния календар обаче момиченцето ми трябва да е момченце.
Дето има една приказка "Като порасне, самО ще си избере"  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 274
Темата е стара, но на мен ми стана любопитно . Как така "на жената през три години" ?  newsm78 А ако има раждане жената, не се ли смята за "смяна на кръвта" ? И от кога се смятат тези три години ? Общо взето, май това е най - странната "формула", която съм чувала .  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 4 590
Моят малък мъж излиза, че е трябва да е малка госпожица. Laughing Никога не съм вярвала на подобни методи и не мога да си представя, пробвах от любопитство и още веднъж си доказах, че това са пълни глупости. Като гледам и други несъответствия има. Simple Smile
Никол е обяснила как стоят нещата, както и учебниците по биология. Wink
Склонна съм да вярвам донякъде и на теорията, посочена от мама_на_фъстъче.

Ето нещо, ако ви се чете: http://magi.triada.bg/article.asp?id=AE275&topic=AE

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 21:44 от passion

# 29
  • Мнения: 46 572
И по Времевия метод ми излиза момче  Shocked Joy

Общи условия

Активация на акаунт