Мнения на Birdie 2

  • 227 043
  • 2 529
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 8 585
Оставете детето 1/2 час без нищо.
След това:

*сухарче+ малко сирене, 10 минути почивка
*1 ч.л. чай без захар- 10 -15 минути почивка.
*пак сухарче + 1ч.л. чай.

Ако заспи с това, оставяте така.
Ако много повръща и не спира без преглед не може...

до сега повърна още веднъж. храна не съм дала, давам чай по-малко през 5 мин.  след половин час ще дам малко сухар със сирене, става ли така? малко обратен ред на вашия, но вече почнах...
Първо се опитва със суха храна, а не с чай...

# 871
  • Мнения: 8 585
Здравейте,
на бебо му забра пръстчето на ръката-точно до нокътя.Той е на 5 месеца, а пръстите му са постоянно в усата.Какво да правим?
Благодарим докторе
Обработете вечер щом заспи с малко йодасепт или "Индекстол".

# 872
  • Мнения: 6 029
Първо се опитва със суха храна, а не с чай...

за следващия път ще знам... не успях да дочакам съвета Ви... сега заспа.. дано не повръща повече...

# 873
  • София
  • Мнения: 111
Благодаря за бързия отговор!

# 874
  • Мнения: 1 984
бърди "цек" е цефаклор на хексал - немска фирма за генерика. лопедиум е лоперамид/имодиум/  на същите.
качеството е средно. впрочем ти ползваш ацц тяхно е. аз лично където може съветвам да се ползват оригиналите. 

# 875
  • Мнения: 8 585
бърди "цек" е цефаклор на хексал - немска фирма за генерика. лопедиум е лоперамид/имодиум/  на същите.
качеството е средно. впрочем ти ползваш ацц тяхно е. аз лично където може съветвам да се ползват оригиналите. 
За имодиум-а предположих. Но той е забранен за деца.
Тук АЦЦ е на гръцка фирма Wink Усвоих Бг имена за да ми е по-лесно да ги препоръчвам и хората да ги намират в Бг.

# 876
  • Мнения: 1 091
Здравейте отново, док Бърди! Не се стърпявам да изразя възхищението си от това, 4е отделяте толкова от предполагам безценното си време, за да помагате със съвети на разтревожените майки! Респект!  bouquet
Преди време писах, 4е ези4ето на дъщеря ми е бяло вероятно от млякото/не цялото, то4но в у4астъка по-назад, където те4е млякото когато су4е/. Ли4ната лекарка /педиатър/ каза да обтривам със сода, но вие ме посъветвахте да не го правя и аз ви послушах. Надявах, се 4е това побеляване ще из4езне, когато разредим суканията и запо4не да поема пове4е твърда храна. Това оба4е не се слу4ва /су4ем активно на поискване/ и онзи ден на консултацията лекарката пак настоя да мажа със сода и мед Shocked, за да из4езне налепа. Ве4е сме на 11 м. и ези4ето е обложено откакто се е родила. Какво ще ме посъветвате? Въобще има ли шанс това обложено ези4е да се из4исто от самосебе си или трябва да правя нещо?

# 877
  • Мнения: 8 585
В такива случаи аз лично ползвам Дактарин за до 3 дена. Обикновено минава.

# 878
  • Мнения: 1 091
Смяташ, 4е са гъби4ки, така ли?
Няма на други места в устната кухина, не й пре4и...

# 879
  • Мнения: 8 585
Да. Не е задължително да има на други места...
Може ли да снимате това, междувпрочем?

# 880
  • Мнения: 1 091
Може ли да снимате това, междувпрочем?

Мноооого ще ми е трудно, даже невъзможно...Дори се 4удя как ще я намажа ThinkingЗа нищо на света не дава да й се бърка в устата, лекарката едва й преглежда гърлото. Ще опитам, все пак, но едва ли ще успея. Защо представлява интерес, някакви други предположения ли имаш? Нещо по-сериозно?
Извинявам се, 4е запо4нах на "ти", ако не е приятно, ще се коригирам

# 881
  • Варна
  • Мнения: 60
Здравейте отново,Бърди! Днес консултирах сина си със детски хирург и той каза, че малкия имал херния, но това не била пъпна херия (името не можах да го запомня) а херния която се намирала над пъпа. Образува се нищо като вдлъбнатинка над пъпчето. Каза чи че това се оправяло само оперативно, но тъй като ни било нещо опасно добре щяло да бъде да се направи след 3 годишна възраст. Да не се притеснявам! Да попитам прав ли е или да потърся и второ мнение. Благодаря!
 

# 882
  • Мнения: 8 585
Направете УЗ изследване. Препоръчвам Доц. Балев- преглежда в клиниката на проф. Темелков.
Много добър ефографист е и след прегледа ще Ви каже за какво се касае.

# 883
  • Мнения: 2 096
Докторе сина ми (6м) образува млечица още от раждането си.. всеки месец се появява.. мажех с Дектарин изчезва и след 1 м пак.. лошото е че годността му изтича 28 дни след отварянето...за това днес когато се появи отново обтрих със сода.. изчезна, но сега виждам че отричате този метод.. Какво да го правя да не му се появява повече.. изплаквам му устата след кърмене, но не помага явно.. При раждането си беше на 2 вида антибиотик (незнам какви) и според мен в следствие на това му се появява толкова често млечница.. другите деца нямат вече такъв проблем..

# 884
  • Мнения: 8 585
Кърмите ли само, или даваме добавка и АМ?

Общи условия

Активация на акаунт