Жена на 52 години роди близнаци в София.

  • 16 926
  • 324
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 468


Запазена, изглеждаща добре, за възрастта си, жена Peace.

# 196
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Ето я Илиеску с бебето си





http://www.repubblica.it/2003/e/gallerie/esteri/mammavecchia/reu … 701085140_big.jpg

# 197
  • Мнения: 1 629
Темата е отвратителна, но и гадна. Да раждат, да си гледат децата и да са живи и здрави. Всичко останало, дето го прочетох е гадория. По-добре да си останем на плюене по майките от градинките,  не е чак толкова грозно.

# 198
  • Мнения: 315
 Честито на майката! newsm51 Да са живи и здрави децата!   bigdance2
Пожелаваме им на цялото семейство много здраве, щастие, успех, късмет, много любов и всичко най-хубаво!   txtloves

# 199
  • Мнения: 4 447
И аз немога да разбера, защо е така "преито", че след определена възраст вече е немислимо, срамно и т.н. да родиш? Ами ако осиновиш? оооооооо, тогава едруго!

Че какво му е другото?

Да си призная и на мен ми е странно, но да са живи и здрави, не съдя никой.  bouquet

# 200
  • Мнения: 6 417
А някой знае ли от кой град е Зоя  Цветкова, майката на близнаците?  newsm78

# 201
  • Мнения: 1 209
Най-различни съдби има, най-различни мотиви, най-различни нужди, чувства и битие. Трябва да си много тесногръд човек, за да осъждаш някой за избора и действията му. Особено, когато са подтикнати от благородни мотиви.

 Peace

# 202
  • Мнения: 804
жени, полудяхте ли да се ядете така Shocked
Какви са тези квалификации, какви са тези обобщения? Майки, баби, кой кого гледал, кой е по-злобен и кой е по-широкоскроен. Снимки, линкове... драма... Нали обменяме мнения!
И аз имам снимка от бебешките си години и досуш прилича на румънската, но на нея съм с прабаба си. Жени на 52 изглеждат и по-добре от родилката, но това въобще няма значение.
Повечето от нас, които писаха, че не биха направили такова нещо заявиха собственото си становище, а не съдеха жената за решението й. Защо пак се извъртат нещата и се стига до лични нападки? Защо определения като "отвратително" и "гадно" квалифицират мненията, различни от вашето?
Питам се ако авторката беше написала: "Свекърва ми е на 50 и е бременна Embarassed. Аз и мъжО сме против, но тя не иска и да чуе ooooh!. Каза, че цял живот е мечтала за това newsm78. Чудя се какво ще правим. Каквато е задръстена и със стари разбирания, както нищо от гледане на деца не разбира, как ще се справи. Ами след години, това дете кой ще го гледа. Аз и брат му ли? Как може жена на тази възраст да постъпва така?" какви ли щяха да бъдат реакциите?

# 203
  • Мнения: 2 381
Ами в училище един ден?  А подигравките на другите деца? Знаете колко жестоки могат да бъдат децата.

Кои деца? Нашите? Или всички други? Защо децата се подиграват? От къде са чули, че е "срамно" да родиш на 50?
----

Колко загриженост (злоба) струи от тази тема  Confused
Никой не били съдили, да са им били живи и здрави децата, НО..."егоистично...възрастна.... смърт....осиновяване...другите...леко извратено..."

# 204
  • Мнения: 6 167
babche, не става в-с кой би го направил и кой не. Stop  защото аз също не бих го направила, но не го стигматизирам, като извращение.
става в-с за това дали е извратено, ненормално, травмиращо за децата и какво ужасно бъдеще им предстои.
тук имаме разминавания.
а, аргумента с бабите, които отглеждат деца е много силен. могат. и го правят.

# 205
  • София
  • Мнения: 8 348
С риск да възобновя спора отново си направих следните изводи.

1. Ако ще сте съгласни с нечие решение и ще хвалите - моля, пишете.
2. Прави са само хвалещите.
3. Всички други са луди, егоисти, пишат гадории.
4. Нашите родители не са длъжни да гледат нашите деца /справка - доста тукашни теми/.
5. Ние сме длъжни да гледаме нашите родители.

Не забелязах никой, изразяващ мение срещу раждането на преклонна възраст, да обижда жената, направила го.
Имаше изказвания в стил "Аз не бих, защото....."

Не забелязах и никой от подкрепящитне да планира да ражда над 50 год.
Изключвам Wolf, той ако тръгне да ражда, аз ще съм твърдо За.

Честито на жената. Желая и дъъъъълъг и здрав живот.
Аз едва ли ще я последвам.

# 206
  • Мнения: 7 837
6. Когато моето дете е на 12-13, аз трябва да съм в кондиция да скачам с ластик и естествено да попадат в таргета на МТВ.

# 207
  • Мнения: 920
Нова тема - родих на 18, нямам жилище, нямам пари, нямам образование. Държавата трябва да ми гледа детето. Живея при свекърва, а тя е вещица. На 40 и не ще да мре.
Отговори  - Ох, горкинкото.

# 208
  • Мнения: 1 002
а утре същите жени ще пратят по 2 смс-а и ще пуснат теми , дето реват от умиление колко са благородни  Grinning ,  и фондация има Simple Smile

то си има и обяснение - с това , че някой е зле човек се успокоява , че той не е така зле ...
та днес  '' горките '' близначета , а утре 'бабчето' ще пусне нова тема , в която да се обсъди какви сме лоши и кофти хора и държавата колко е лоша и тя , та да се нахрани емоционално отново ...

# 209
  • Мнения: 4 447
Аз не мога да разбера какъв е проблема в случая?

Че хората не могат да се отърват от наложения стереотип на обществото,че се ражда до 40 ли?

Общи условия

Активация на акаунт