ФОТОШОП 34

  • 20 826
  • 548
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз съм тук, да не ме забравите??!!
да се произнеса само за снимката на Лати - харесва ми, но самата снимка малко да я обработиш ли... newsm78бледнее ми, малко контраст ли, що ли.. да стане по-изразителна!!!

# 481
  • Мнения: 1 941
Кате, е хай разпиши се !!!

# 482
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде разписвам се с опасен въпрос:

ПОМАГАйТЕ!!!!!!!!!!

Милото ми пипало фотошопа и резултата е такъв, всичко е в цикламено, то се вижда на снимката, как да го оправя, за да не преинсталирам на ново програмата??? Praynig


http://inlinethumb23.webshots.com/5590/2114253780086361507S600x600Q85.jpg

# 483
  • Мнения: 1 884
Ако някой ме покритикува малко, добре е дошъл  Hug
...
gabby тази кола горе вляво нещо не тежи на мястото си, така във въздуха малко не върви, иначе рамката е хубава, фона ми харесва също.  Peace

кошнич
страхотно настроение вдъхват рамкираните ти сладкиши...  Grinning
Lati рамката е много хубава, но ако увеличеш още само снимката ще е още по-добре.
Хипатия много е красива скрапираната рамка, или може би... рамкосания скраб...  newsm78 Grinning
Hot SummeR много ми хареса твоята рамка!!!

# 484
  • Мнения: 858
ves pepy-много е хубава-рамките на снимките готов елемент ли са или си я правила Peace
Hot summer-много ми харесва  bouquet
Благодаря на всички за коментарите на моето странно творение Joyи сега да си кажа.Снимката много ми харесва но е с лошо качество затова я състарих.Това не е книга а албума и очилата на баба Михаела- след 80 год.  де Joyтакава е идеята но явно не съм се справила newsm34 щом никой не се е сетил rotfImao
Вярно е че елементите са по ярки от снимката ама докато се сетя какво ме дразни Bangheadи с английския съм зле newsm78
Пълна разбивка-отивам да се срамувам а утре ще я оправям red

# 485
  • Мнения: 2 428
SheDevil чучулигата радвам се, че ви е харесала моята рамка Grinning

# 486
  • Мнения: 2 109
Пълна разбивка-отивам да се срамувам а утре ще я оправям red
eee... хайде сега така ли ще си говорим Wink нали се разбрахме приятелски да се критикуваме, а не да се срамуваме. покажи оригинала на снимката.

# 487
  • Мнения: 858
ето я но е правена с камера newsm78
радвам се на критиките Peace

# 488
  • София
  • Мнения: 6 743
Не виждам кексчетата на Кошничката и поканата на Хипатия  Sad
Може ли линкове да ми пуснете  Praynig
Утре се прибираме.Така и не успяхме да отидем до Варна  Sad , но живот и здраве - догодина  Hug

# 489
  • Мнения: 2 428
Още една рамка от мен, но този път на Христиана Party

Цветовете не са ми от любимите, но май паснаха на снимката Whistling
чучулигата снимката наистина е готина Peace
Дамаянти дано да си си отпочинала добре и като се прибереш да ни засипеш със снимки и рамки  bouquet

# 490
  • Мнения: 2 109
малко спам смешен може ли?
свързан е с фотошоп, и с бебета... та си мисля че е малко по темата Simple Smile

http://kalikayo.multiply.com/photos/album/104

hottie, цветовете са много хубави на рамката. цветенцето е точно като главата на ведойката.
малка поправка бих направила:
ако размениш горните елементи. да станат еднаквите китки по диагонал

# 491
  • Мнения: 3 050
Още една на Кайо Hug

# 492
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хот, според мен цветовете не пасват на снимката!!! Есенни са!!! Лично на мен не ми харесва, пробвай ако искаш де нещо друго по-свежо!!! Сори за откровеността ми! Embarassed Embarassed
еее дамаянтиии, лек път утре!!
За моя проблем някой с идея???

# 493
  • Мнения: 2 109
игуанка, твойте ги приемам прекалено лично, за да мога да ги коментирам Simple Smile и тази ми харесва.
много тенкю и кисю

# 494
  • Мнения: 3 050
калина Hug
на мен на хот ми харесва така  Hug нека майката на детенцето да каже-все пак е нейно Peace
ПОСЛЕДНАТА МИ РАМКА КОЯТО ПОКАЗВАМ В ТЕМАТА И ТОВА Е-ОТКАЗВАМ СЕ Peace
   

[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт