С коя мелодия ви звъни GSM-а

  • 15 220
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 430
Азис-Нека да ти дам

# 61
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз много често го държа и на вибрация, но все пак ...
аз разделям по градове  Grinning за пловдивската група - DESTINY'S CHILD - soldier
сестра ми - мяукаща котка
a останалите ги сменям често, в момента съм с тази: http://www.zazz.bg/play:b008c828   

# 62
# 63
  • Мнения: 721
Insomnia - Faithless

# 64
  • Мнения: 4
Аз съм с тази http://www.youtube.com/watch?v=2fBj2wsimvQ
Само че с една програмка си отрязах само припева и него си качих, стори ми се тематично за звънене на телефон  Laughing

# 65
  • Мнения: 6 029
мъжо - със няква на сони ериксон. колегите - изи на фейт но мор. мама-пинк флойд. другите с разни вградени.

# 66
  • Мнения: 6 029
Не съм я слушал тази песен но щом е на Черно Фередже мога да си представя за какво се пее в нея Simple Smile

Я-а-а-а-а вземи си шапката, чантата и гащите, и-и-и-и кажи на майка си, че съм те е*ал, че съм те е*ал, че съм те е*ал!

еей Бу... никога не ми е хрумвало баш Черно фередже да слагам.. но е идейно.

# 67
  • Мнения: 2 550
Нели Фуртадо - Say It Right
и Токио Дрифт

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
При обаждане - "Мисия невъзможна" за всички, защото, ако искам да им сложа различни мелодии тр. да съхраня номерата в тел., а на най-близките са ми на сим картата. Пък на мен не ми се занимава. Нали така или иначе виждам кой ми звъни.  Mr. Green
Сутрин се събуждам с "Аз съм Сънчо". Понякога имам чувството, че в сърцето ми звъни.  Crazy
За СМС - някакво стандартно кратко позвъняване от ПАНАСОНИК ВС 3.
Рядко си сменям мелодиите, защото на моя тел. повечето се чуват съвсем тихо.  #Cussing out

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Като казахте смс - като получа, ми вика "О-о!" със стандартно ICQ кукване Grinning Хората оцъклят очи.

# 70
  • Мнения: 490
Като стар телефон сега.
Сменям ги често ,според настроението.
Или Софито Маринова с"Бурята" ,или с на Масари "истинска любов",бебешки смях и други глупости.

# 71
  • Мнения: 16
Съпругът ми звъни с мелодията от сериала "Женени с деца" .
Мама с Shaham - Body rock
Тати с Arash
Приятелите с The Rembrands-I'll be there for you Friends series.
Брат ми и жена му с Nato-Chorjavon
А всички останали с една мелодийка  Electro

# 72
  • Мнения: 5 622
Вярвате ли ми, че изобщо нямам идея с коя мелодия ми звъни телефона  Embarassed  ooooh!

# 73
  • Мнения: 5 370
БлаГОДАРЯ за идеята, тъкмо се чудех какво още да си "изрежа" за теефона.
Ами....всъщност не знам вече с какво точно звъня, защото си направих 18 собствени мелодии.
Да ги изброя?? Може на някой нещо да му хареса и да му го метна?  bouquet

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Стар телефон - мъж ми.
Всички останали - една и съща мелодия (от самия си телефон).
На 2-я телефон - пак една и съща за всички. Фабрична.

Как ли пък няма да си правя мелодии за гсм-а . ooooh! Требе да ми е взел някой акъля  Flutter

Единствено, ако някой има желание, може да ми прати на Star Wars  Hug Ako въобще моя телефон може да я приеме и да я свири.

Общи условия

Активация на акаунт