Намаления, намаления - къде?

  • 10 225
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 493
Етере е българска, но май не е Рила стил, Рила стил е Батибалено.  В Мола в Мандарин има добро намаление на обувки, чехли и сандали.

# 46
  • Мнения: 92
Във Форест Джийнс гледам има големи намаления... Някакви отзиви за техните неща, български са май?

# 47
  • Мнения: 13 512
Етере е българска, но май не е Рила стил, Рила стил е Батибалено.  В Мола в Мандарин има добро намаление на обувки, чехли и сандали.
Да, права си....но някоя от старите български  фирми беше.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 493
Да, мисля че е пловдивска, но не мога да се сетя коя беше.... newsm78

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
Етере е запазена марка на Вени Стил..

# 50
  • София
  • Мнения: 1 493
Да, точно така!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 326
Някой да знае къде има намаления на бански?

# 52
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Във Форест Джийнс гледам има големи намаления... Някакви отзиви за техните неща, български са май?
български са , да! имам 2-3 чифта дънки и една блуза от тях ...горе-долу съм доволна , средно качество... и яке исках да си купя , ама много дълги му бяха направили ръкавите Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 2 199
Здравейте  Hug
моя колежка си е купила панталон от магазин на Зара адкски готин за 20 лева  Mr. Green

имало и там намаления  Crazy

# 54
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Здравейте  Hug
моя колежка си е купила панталон от магазин на Зара адкски готин за 20 лева  Mr. Green

имало и там намаления  Crazy
то българския Зара ,не е ли аутлет Thinking, т.е. всичко винаги да си е намалено, щото е стара колекция?
или има и вече нов" Зара"? newsm78

# 55
  • Мнения: 2 199
За аутлет става въпрос , но явно и там има намаления Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 3 271
В Геокс, в Манго, абе в почти всички магазини в Мола на Стамболийски - има доста големи намаления.

# 57
  • Мнения: 14 518
За аутлет става въпрос , но явно и там има намаления Simple Smile

да, този на узунджовска предполагам. днес бях там, има тук там по нещо интересно, но това което е хубаво е вече тотално скапано от пробване, с лекета, издърпани конци и т.н. ooooh! иначе нещата са направо без пари - сака по 20 лв. блузи по 8-9

# 58
  • Мнения: 14 518
Някой да знае къде има намаления на бански?

много голям избор има в дика Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 4 966
За аутлет става въпрос , но явно и там има намаления Simple Smile

да, този на узунджовска предполагам. днес бях там, има тук там по нещо интересно, но това което е хубаво е вече тотално скапано от пробване, с лекета, издърпани конци и т.н. ooooh! иначе нещата са направо без пари - сака по 20 лв. блузи по 8-9
и в мола на ГЕо Милев има...

Исках да питам за мола на хемус-Сити Центъра-знаете ли дали има намаления в Овазие ?
И магазина за обувки големия?

Общи условия

Активация на акаунт