Звездни компромати - 13 част!!!

  • 35 628
  • 492
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 425
Юлианчето след като роди ли е или това е отпреди? Sick Sick Sick

Много клющави беее  ooooh!


Определено е преди да роди!
Първо косата и не е 4ервена сега(а руса),второ на снимката никак не е кльощава а сексапилно слаба! Wink
Всеки ден я виждам в парка да разхожда беб4е(докато аз разхождам моето Grinning).....Та,мислълта ми е,4е сега определено не е толкова слаба но изглежда много добре!Слъ4ево и лъ4езарно моми4е е!Лъха позитивна енергия от нея!Прекрасна жена! Peace

Хм,сещай се,че не съм 'в крак' със светския живот в Бг...снимката наистина минава за компромат  Peace

# 466
  • Мнения: 603
Има си бутон информирай модератор...
Смятам да го ползвам...

# 467
  • Мнения: X
http://www.zazz.bg/play:633ce93f
Първата песен на Милко Калайджиев и Петя (преди да стане Преслава).
За съжаление не мога да намеря снимки, от преди да започне кариера на певица, когато просто беше момиче с къдрава коса и големи гърди. Thinking

# 468
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Djane не спами темата. Ако имаш да кажеш нещо по темата за компроматите го казвай..ако не..спестиси коментарите. В Правилата прочети с какво се наказва спама.
Това можеш да го смяташ за първо предупреждение.

# 469
  • Мнения: 750
Ауууу...да ви кажа,4е тази Преслава я мислех за по хубава...ама тя много грозна и дебела бе! Crazy
А Марий4ето,защо така погрозняло и то....Хм! Thinking
А Анелия,без грим е като вещица!Пълен ужас... ooooh!
Мда.... newsm78

# 470
# 471
  • Мнения: 139
Симона , лично на мен никак не ми харесва.

И на мен. Толкова е изкуствена, мяза ми на траверс.  hahaha

А на мен - на восъчна фигура.

# 472
  • Мнения: 2 897
http://www.zazz.bg/play:633ce93f
Първата песен на Милко Калайджиев и Петя (преди да стане Преслава).

Пак си е симпатяга.Преслава е една от малкото фолк-певици,които ми правят нелошо впечатление Simple Smile

# 473
  • Мнения: 17 546
http://www.zazz.bg/play:633ce93f
Първата песен на Милко Калайджиев и Петя (преди да стане Преслава).

Пак си е симпатяга.Преслава е една от малкото фолк-певици,които ми правят нелошо впечатление Simple Smile
Peace Аз не намирам почти никаква промяна в Преслава от времето и като Петя с батьо Милко та до сега! Хубава е!


А, тоя убавец... нЕмам думи просто! Само го гледай къФ е фиешън и няма нужда да говори, щото комбинацията между външния му вид и "бисерите" дето ръси вече е смъртоносна! Mr. Green

# 474
  • Мнения: X
Ето пак Петя, но преди да запее - едно от момичетата зад Милко :
тук
и тук
Peace Аз не намирам почти никаква промяна в Преслава от времето и като Петя с батьо Милко та до сега! Хубава е!
Че няма после силикони в гърдите - ясно, че няма и в устните - браво. Но грима, дрешките и прическата я правят съвсем различна - айде да не се лъжем - и аз да съм с потник и панталонче от 15 лв, а после с маркови дрешки - и при мен ще има разлика във визията.

# 475
  • Мнения: 17 546
Ето пак Петя, но преди да запее - едно от момичетата зад Милко :
тук
и тук
Peace Аз не намирам почти никаква промяна в Преслава от времето и като Петя с батьо Милко та до сега! Хубава е!
Че няма после силикони в гърдите - ясно, че няма и в устните - браво. Но грима, дрешките и прическата я правят съвсем различна - айде да не се лъжем - и аз да съм с потник и панталонче от 15 лв, а после с маркови дрешки - и при мен ще има разлика във визията.
Е, ти не порасна ли, не се ли промени и не си ли смени дрешките за последните 4-5 години?  Rolling Eyes

# 476
  • Мнения: X
Е, ти не порасна ли, не се ли промени и не си ли смени дрешките за последните 4-5 години?  Rolling Eyes
Оф ooooh!

# 477
  • Мнения: 17 546
Е, ти не порасна ли, не се ли промени и не си ли смени дрешките за последните 4-5 години?  Rolling Eyes
Оф ooooh!
Е, кво Оф  Crossing Arms! Една читава и на визия и на глас певица да има в Пайнер и айде и нея да я сдъвчем и изплюем! Ма що не, то на жените ни е присъщо! Sick

# 478
  • Мнения: 9 865
Единственото, което ми направи лошо вЧепетление от Преслава преди/след е че се е ошишкала много, а я какво симпатично девойче е била. На мен преди повече ми харесва, сега е придобила вид на добре подържана метреса. А на тези кадри с Милко (оооо, Милко, о) е непринудена и чаровна. Дрехите от битака в случая нямат значение.

# 479
  • Мнения: X
Е, кво Оф  Crossing Arms! Една читава и на визия и на глас певица да има в Пайнер и айде и нея да я сдъвчем и изплюем! Ма що не, то на жените ни е присъщо! Sick
О, я стига. Naughty Изпий си кафето и прочети вестника. Никъде не съм казвала, че Преслава не ми харесва, че й завиждам, че я плюя и прочие. Намерих кадри от преди (по - отдавна от показаните) - това е ooooh!
Чети внимателно Whistling

Тайра Банкс крещи с пълно гърло Shocked

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 09:24 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт