Наистина ли не съм нормална?

  • 3 876
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 863
ха -ха Иса, не се шашкай бе жена.. знаеш, че има по -зле и от вас, ние даже живеем заедно от време на време Joyза ужас на всички близки и познати, които са твърдо убедени, че има нещо гнило в тая работа hahaha
Ми за мен си е ОК... ние пък даже се и караме понякога, като средностатистическо семейство...ама всеки си има живот и така... за нас си е нормално, научих се хич и да не мисля на другите как им изглежда, никой няма да дойде да ми живее на мен живота, нито ми е в къщата...
Но за едно Сабина е права -между нас отдавна няма любовни чувства и това го прави възможно..... най-големият смях беше преди няколко дена, като му звъни джсм- а за съобщение, и аз му викам " звъни ти тлефона, иди чети" ( щото гледахме филм) пък той вика"после" и аз "недей така бе ще му се пукне сърцето на момичето гадно е това" Joy  а той се подхилква....

Про.... ти малко си противоречиш... не се заяждам......

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099

Екстремистка! Mr. Green
Сериозно: това, което Вие правите е цивилизовано. Но явно сте си надвили над обидата, чувствата, егото...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
...сте си надвили над обидата, чувствата, егото...

Така е и за мен това е пътя към добрите отношения Peace

Мерси, че вие поне не ме мислите за 'ненормална' и още повече, че не сме само ние. Бях започнала да се чудя дали да не скривам добрите ни отношения.  newsm78 Да не дразня околните и да не давам всеки път обяснения  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 315
Isa, не сте никак ненормални. За мен това са абсолютно нормални и цивилизовани отношения. Възхищавам се, че можете да ги поддържате!

По принцип аз самата бих била готова да имам такива с бащата на Йоан (друг е въпросът че това няма как да стане, ако си спомняш смс-те  Confused Cry).

# 19
  • Мнения: 215
но наистина са малко тези дето даже могат да си го представят това на филм пък камо ли на живо
Точно това е - рядко се случва и на много от хората им е трудно да си го представят дори.

Хубаво де - рядко се среща.Аз не твърдя, че се среща често. Ама като се среща рядко - да ми се зарадват... А не да ме обявяват за ненормална.  Sick

 

Аз мисля дори, че би трябвало да ти се възхищават , а не да те смятат за ненормална. Човек трудно може да си представи такива отношения след развода, но понякога се случва, човека, с който си се развел по една или друга причина , да го чувстваш по-близък от преди. Поздравления!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 327
Има някои неща, които хората приемат за непосредствено следствие от определени действия.
Например, ако ходиш с някой на почивка - значи спиш с него...
Та вероятно за това реагират така хората.
Ама какво ти пука всъщност? Нали на вас ви е добре и на детето предполагам...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама какво ти пука всъщност? Нали на вас ви е добре и на детето предполагам...

Сверявам си часовника Wink
А и искам да получа потвърждение, че съм си наред  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 327
Не мога да те излъжа, че си наред hahaha
Прекалено нормална звучиш, за да си...

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Stun, мила... Ти като модератор трябва да успокояваш бедните ни и нещастни душици на самотни майки, а не да ни се подиграваш...Още повече с недостатъците ни. Като онзи стар виц за детето с големи ходила, дето питало майка си нормално ли е, а тя отговорила - Да, миличко, какви са ти хубави крачетата - я паркирай сега обувките в гаража  Joy Joy

Така де  Wink Mr. Green

# 24
  • Мнения: 920
Аз поне ти завиждам.
В началото и ние поддържахме такива ненормални отношения,е, не сме ходили на почивка заедно. Но постепенно съпруга №2 нормализира нещата.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 19
 Grinning От първия ред на тази тема, усмивката не слиза от устата ми - щастливо-съпричастна усмивка.
За себе си отдавна знам, че не съм `нормална`, но сега поне се успокоих, че има и други Simple Smile
Isa, мисля, че няма нищо по-хубаво от това, децата да виждат добри отношения между родителите си! Чудесно е, че и бившият ти съпруг се държи `ненормално`, а най-прекрасното е, че не позволява роднинско или друго влияние да го обърне на 180 градуса...

# 26
  • Мнения: 157
Това вашето е едно от най-рядко срещаните явления в живота и понеже не е масово, хората трудно го приемат. Струва им се нереалистично. Но пък живия живот е толкова шарен.... Браво на вас! Hug

# 27
  • Мнения: 1 652
Isa, казали са ти го с други думи- никой не обича различните, инакомислещите, инокодействащите - или се сливаш с тълпата или тя те изхвърля- осъждайки те- "ненормална ".  Как така ще се справяш с проблемите си по начин по който те дори и не могатн да си помислят?! Ти си се развела- значи трябва да си сама и от теб са очаква да си нащастна т.е.  да плюеш бившия си мъж,  той да ръмжи срещу тебе, а не да се разбирате. 

# 28
  • София
  • Мнения: 737
Isa, много ти се радвам!  newsm10
Такива отношения винаги са били моята мечта. Е, практиката ми показва, че мечтата ми засега поне е недостижима, ама знае ли човек....

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
Поддържам перфектни и близки отношения с почти всички свой бивши приятели, освен с двама, защото единия е в чужбина, а другия е малоумник.
Разделяли сме се поради осъзнаване, че не сме един за друг. Тоест не е подходящо да имаме интимна връзка, но сме продължавали да бъдем добри приятели.
Причината да нямам такива отношения с БМС /бившия ми съпруг демек/ е, че той е малоумник и не заслужава да имам отношения към и с него никакви.
А и не е проявил интерес, та да има възможност да проверя склонна ли съм на прошка.

Ние, фактически,не сме се карали след раздялата. Аз го напуснах, той ме преследваше да се върна, аз го отрязах, почти му докарах инфаркт, като го хванах на калъп със следващата жертва и после той изчезна от хоризонта.

Ама като го хванах с Жертвата, се разстроих ефектно и казах леко заеквайки - Аз идвам да приема предложението ти да се съберем, а ти.....
Фактически отивах да си взема едни документи.
Това беше най-хубавия ден в живота ми.

Общи условия

Активация на акаунт