Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20

  • 14 349
  • 363
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 211
Мацки, видяхте ли цените днес? Намаленията свършиха  Sad
няма soldes, но има aubaines-намират се в boutique discount, там също има намалени неща
ето

# 166
  • София
  • Мнения: 10 355
Мацки, видяхте ли цените днес? Намаленията свършиха  Sad

Още вчера вечерта бяха свършили, не ме пусна да си пусна поръчката  #Cussing out

# 167
  • In transit
  • Мнения: 12 047
има ли някой който не си е получил от 22,07,вече се притеснявам

Мила, иди директно в митницата долу до Гарата и питай на място там. Аз моя колет го взех без да чакам известие.. в събота ми беше праитигнал, аз го взех в понеделник, но все още не ми е дошло известие!

# 168
  • Мнения: 1 712
Някой от Варна ако пуска поръчка  може ли да ме включи при него  Embarassed

# 169
  • Мнения: 346
Цитат
Мила, иди директно в митницата долу до Гарата и питай на място там. Аз моя колет го взех без да чакам известие.. в събота ми беше праитигнал, аз го взех в понеделник, но все още не ми е дошло известие!
ох,ходих вчера няма го,днес пак ще ида,ще отида и до пощата,че може и там да е дошло newsm78

# 170
  • Мнения: 1 270
Skrita, мъжа ти с какви мерки е че си му поръчала 2XL ? Щото и аз си мисля че може да не съм улучила размера на моя  newsm78
А за тебе супер че си улучила, поне ти ще се фръцкаш с нови дрешки  Grinning
амии не го знам с какви мерки е уж мерихме там 116/124 а се оказват нещата огромни
явно е трябвало ХЛ да си му поръчам, много ме е яд, защото той е доста разочарован и едва ли вече ще го навия да поръчваме пак  newsm78
а аз тайно от него си пуснах рпоръчка на 6-ти  Joy и всичко е САМО ЗА МЕН

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Eх, всичко, което си набелязах вчера вече не е в намаление  #Cussing out

Момичета, някой пращал ли е мейл на Ла редут? Имам 2 адреса, но все поолучавам обратен мейл, че не може да се достави писмото до този адрес  #Crazy

# 172
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой от Варна ако пуска поръчка  може ли да ме включи при него  Embarassed

Не знам кога точно, но сигурно ще пусна още една поръчка тия дни. Колко неща имаш?

# 173
  • Мнения: 119
Eх, всичко, което си набелязах вчера вече не е в намаление  #Cussing out

Момичета, някой пращал ли е мейл на Ла редут? Имам 2 адреса, но все поолучавам обратен мейл, че не може да се достави писмото до този адрес  #Crazy
аз им пращах 3 пъти до сега, на първия ми отговориха, на следващите два все още не са  #Cussing out

# 174
  • Мнения: 399
Здравейте, 
и аз се зарибих от форума с този сайт Laughing Не знам мъжът ми само колко доволен ще остане  Laughing
Кажете ми моля, за колко време горе долу пристигат поръчките? Аз направих поръчка на 06.08- кога да я очаквам най-рано?

# 175
  • Мнения: 870
Здравейте, 
и аз се зарибих от форума с този сайт Laughing Не знам мъжът ми само колко доволен ще остане  Laughing
Кажете ми моля, за колко време горе долу пристигат поръчките? Аз направих поръчка на 06.08- кога да я очаквам най-рано?

При някои идват бързо, при други не.. не се знае аз чакам още от 24-ти ...

# 176
  • Мнения: 636
Момичета, може би сте обсъждали някъде по-назад из темите, но не ми се рови... затова питам: ако нося по нашата номерация сутиени 75В, от Редута кой номер трябва да си поръчам (разбрах, че имало несъответствия в номерациите ни, затова питам Wink)?  Thinking
аз си порьчах 95С и порьчката ми дойде мога да кажа сьс сигурност 4е този номер отговаря на 75Б по нашата номерация  Peace
не съм убедена,защото аз нося 85с и си поръчах 95с и ми залепна-така че съвсем се обърках!!!

# 177
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Продавам и това колие
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=86220&cat=48

# 178
  • Мнения: 3 211
Eх, всичко, което си набелязах вчера вече не е в намаление  #Cussing out

Момичета, някой пращал ли е мейл на Ла редут? Имам 2 адреса, но все поолучавам обратен мейл, че не може да се достави писмото до този адрес  #Crazy
пусни запитване през сайта aides et services ->pour plus de details, contactez-nous
на мен ми отговориха от service_client@web.redoute.fr
Цитат
Мила, иди директно в митницата долу до Гарата и питай на място там. Аз моя колет го взех без да чакам известие.. в събота ми беше праитигнал, аз го взех в понеделник, но все още не ми е дошло известие!
ох,ходих вчера няма го,днес пак ще ида,ще отида и до пощата,че може и там да е дошло newsm78
в митницата жената вече само, докато ме види и вика: няма ви го колета, аз и без това съм всеки ден там по работа и си питам профилактично.
ако ходиш наистина до центр.поща, би ли проверила и по моето име, да не би да е дошъл там колета ми от 30 юни, драсни едно ЛС, ако ще ходиш, плс

# 179
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Eх, всичко, което си набелязах вчера вече не е в намаление  #Cussing out

Момичета, някой пращал ли е мейл на Ла редут? Имам 2 адреса, но все поолучавам обратен мейл, че не може да се достави писмото до този адрес  #Crazy
пусни запитване през сайта aides et services ->pour plus de details, contactez-nous
на мен ми отговориха от service_client@web.redoute.fr
Цитат
Мила, иди директно в митницата долу до Гарата и питай на място там. Аз моя колет го взех без да чакам известие.. в събота ми беше праитигнал, аз го взех в понеделник, но все още не ми е дошло известие!
ох,ходих вчера няма го,днес пак ще ида,ще отида и до пощата,че може и там да е дошло newsm78
в митницата жената вече само, докато ме види и вика: няма ви го колета, аз и без това съм всеки ден там по работа и си питам профилактично.
ако ходиш наистина до центр.поща, би ли проверила и по моето име, да не би да е дошъл там колета ми от 30 юни, драсни едно ЛС, ако ще ходиш, плс

Момичета, за Варна вече малките пратки се получават по районните пощенски клонове да знаете само.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт