Отговори
# 165
  • Мнения: 862
Муш радвам се за теб и за добрите резултати. Айде дано фоликулчетата се превърнат в точка след месец Simple Smile

И мене много ме мързи да работя. Чакам с нетърпение другата сряда да заминаваме на почивка. Ние там няма да ловуваме, квото беше - беше. Сега чакаме да видим дали ще има резултат.
Искам да ви кажа на всички, че не пишех доста време във форума, но ми липсвахте и ви четях през цялото време. Установявам че ми е трудно без вас и че вашата подкрепа означава много за мен.
Целувам ви и ви прегръщам силно всички  Hug

# 166
  • Мнения: 481
Браво, мушмороче, само така newsm10 хубави новинки донесе. А какво ти каза за прецапването след цикъла не разбрах само, проблемно нещо ли е или го отдава на времето?
Успешна диета ти желая  eat   newsm25
newsm39   newsm26
 running    jump   coolcool
с най-добри чувства душе, нали знайш Laughing

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Мечка страх, мен не страх........... и реших пак да пиша.
Вярно е, казах че не бебеправим, вярно е, че и гледачки не сте, но не се стърпях и искам да ви питам. От 10.08 гърдите ми са страшно наедрели и болезнени, според един календар точно тогава завършва периода на имплантация/ако има такава/, възможно ли е това да е признак за бременност? Не е ли много рано? Както вече споменах не сме бебеправили, а и със секса се поизложихме/05.08,08.08/. ЕЕЕЕЕЕЕЕ къде си 21 да ми дадеш отговор?
Това беше от мен.  Hug Hug Hug Hug

# 168
  • Мнения: 1 209
Мечка страх, мен не страх........... и реших пак да пиша.
Вярно е, казах че не бебеправим, вярно е, че и гледачки не сте, но не се стърпях и искам да ви питам. От 10.08 гърдите ми са страшно наедрели и болезнени, според един календар точно тогава завършва периода на имплантация/ако има такава/, възможно ли е това да е признак за бременност? Не е ли много рано? Както вече споменах не сме бебеправили, а и със секса се поизложихме/05.08,08.08/. ЕЕЕЕЕЕЕЕ къде си 21 да ми дадеш отговор?
Това беше от мен.  Hug Hug Hug Hug

Ухххх захапвам те веднага и те набутвам в списъка...  Joy Пет дни само останаха  fingerscrossed

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ухххх захапвам те веднага и те набутвам в списъка...  Joy Пет дни само останаха  fingerscrossed
По-добре недей, най добре направо в Списъка на УСПЕХА /дано Praynig Praynig Praynig/

# 170
  • Мнения: 2 270
Уффффф, много работа беее . . .
Морги, МушиHug Hug Hug
Верич - благодарности, че ме набута отново в списъчето Heart Eyes Hug
samimami   -  Praynig Praynig Praynig стискам палци, мила

# 171
  • Мнения: 1 209
Ухххх захапвам те веднага и те набутвам в списъка...  Joy Пет дни само останаха  fingerscrossed
По-добре недей, най добре направо в Списъка на УСПЕХА /дано Praynig Praynig Praynig/
То списъка на успеха върви с дата на НЕчакане...  Praynig Hug

Бъзикам се, ако кажеш те трия веднага  Cry

# 172
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Върнах се от лекар и веднага докладвам.Резултата от цитонамазката е ПАП 1.Лекарката ми се поскара защо меря БТ вагинално,да почвам веднага ректално и тогава да съм й носела графики.За тръбите ми каза единствено да ги водя на море,нямам нужда от лекарства. Другия цикъл на 21 ден да отида да изследвам за хламидии и да направим микробиология.А на последващия цикъл - на петия ден да изследваме 5 хормона.Това ще го правим чак тогава,защото от утре тя е в отпуск.Каза,че много се шашкам излишно и да си живея нормално,че всичко към момента ни било наред с мъжа ми. Това е в общи линии.

# 173
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!

Муши, радвам се за теб, миличка! Ама защо ще спираш Парлодела? След едно такова спиране за 3 месеца аз загубих овулация и така загубихме цели 5 месеца заради пробата  #2gunfire!
И какво им става на тия доктори  newsm78? Защо всички предписват диети? Не ми го побира главата  Thinking!

Ники, радвам се и за теб! Това са чудесни новини  Hug!

# 174
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Никита, чудесна новина!  Hug Значи - сега взимаш си тръбите - и на море  Joy

# 175
  • Мнения: 1 091
Момичета, аз малко пиша, но много ви чета, т.е. не ме познавате, ама аз ви чувствам близки - нали споделяме общи копнежи и мечти. Така че просто искам да пожелая повече поводи за усмивки на всички (и най-вече заради двете чертички)  Hug . На тези, които отиват на море - мноооого ви завиждам (благородно, де), аз ще си  идвам в България през септември, но ще имам изпити и няма да мога да се добера  Sad . Най-много се радвам за Голди - вдъхна ми много надежда. На всички стискам палци и успешно довършване на седмицата и чудесен уикенд.

# 176
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Благодаря ви за милите думи Hug! Грация, добре дошла при нас и дано по-бързо се пренесеш в отчетни   bouquet

# 177
  • Мнения: 1 436
никита, това са хубави новини  smile3521. Най-приятно се греят тръбите на плажа grinning039

Голди, честита ви точка  Hug. Април да стане едно дивичко рогато  #Silly

Морги, ха дано да видите гащи  Mr. Green

мушмол, хващайте яйцето, а после килограмите ще сваляш с  Sick  Wink Hug

Вес, чата съм го отписала като кауза пердута  Hug

За диетите, не знам как, но съм напълняла 5 кг последните два месеца  newsm78. Всъщност знам как де, с ядене  Crazy. Онзи ден един колега ми беше написал картичка и накрая ми пожела успех с кариерата и майчинството  Rolling Eyes. Та се възмутих  #2gunfire и съм на диета  Crossing Arms. За бременна ще ме мислят, ааамаха  Crossing Arms Mr. Green

Е пуснете ме да публикувам,  де Laughing

# 178
  • Мнения: 660
Муш, Ники, браво, момичета за добрите новини!!!  Hug Сега действайте - ловете яйцето и ходете на почивка и след няколко седмици да ви видя в списъка на Верич!!!! Ама в горния списък!  Naughty Naughty Naughty

Верич, аз май те излових днес привечер на Витошка... Ама не бях 100% сигурна че си ти.  Blush После обаче май видях твоя малък, сладък Крумчо и мъжа ти, ама вече бях далеч. Правилно ли съм видяла?  newsm78  Hug

Аз се отчитам - официално имаме РОЗОВИ ГАЩИ!!! Много съм щастлива.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И за сега всичко е наред, но си продължавам с лежането и така ще е май до края. Но това няма значение!  Party

Лека вечер на всички!!!  Hug Hug  bouquet

# 179
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Морги,честити ти розови гащи  bouquetХайде скоро и опашки да връзваш и рокли да обличаш Hug

Общи условия

Активация на акаунт