Мира Добрева се ожени

  • 8 831
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 810
Хе... че кой мисли противното? Whistling

# 91
  • Мнения: 718
ХйдИ,даЙтИ линк със снимки,че и аз да видя таз чудесия....

# 92
  • София
  • Мнения: 3 099
ввв.продайседобре.ком (сори, не издържах Embarassed)

# 93
  • Мнения: 233
ввв.продайседобре.ком (сори, не издържах Embarassed)

Е хайде, ссссссссссстига деSimple Smile)) Не на всекиго се отдаваSimple Smile))

# 94
  • Мнения: 3 423
Много весели писаници:

http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=130112&cid=60&eid=1141

Цитат
"Идеята да се оженя за нея ме осени, докато тя се къпеше.
И реших да споделя плановете си първо с Мира!"

Коя се е къпела, та той е проимал планове,
дето е решил да сподели първо с Мира, хм...
Монитор май си нямат стилови редактори.

# 95
# 96
  • Мнения: 268
Да са живи и здрави... Хубава двойка са.. Роклята обаче е ужасна! Такава перушина не бих облякла  Crossing Arms А кой знае колко е скъпа  ooooh!

# 97
  • Мнения: 17 546
Коя се е къпела, та той е проимал планове,
дето е решил да сподели първо с Мира, хм...
Монитор май си нямат стилови редактори.
Няма значение! Нари Мирето намаза с убав и "гениален" мъж, па и богаааат... Щастливка! Tired размечтах се! Money

Да са живи и здрави... Хубава двойка са.. Роклята обаче е ужасна! Такава перушина не бих облякла  Crossing Arms А кой знае колко е скъпа  ooooh!

Специално с перушина в чест на Мира е измислена, кво знаем ние!?
Цитат
Допълнителен щрих към светския блясък на тържеството е, че Мира ще е облечена в рокля на известната дизайнерка на булчински тоалети Вергиния Здравкова. Както казва по този повод младоженецът: "Вергиния ще направи нещата около сватбата много красиви, за да бъдат в унисон с красотата на Мира."

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 10:35 от Ramada

# 98
  • Мнения: 6 417
... тежка театрална рокля.


... с пера! Сигурно са гъши.

Ето кой е разревавал Мира в БНТ и й викал гъска. Признай си, да ти олекне!  Joy

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 10:38 от Шушон

# 99
  • Мнения: 268
Специално с перушина в чест на Мира е измислена, кво знаем ние!?
Цитат
Допълнителен щрих към светския блясък на тържеството е, че Мира ще е облечена в рокля на известната дизайнерка на булчински тоалети Вергиния Здравкова. Както казва по този повод младоженецът: "Вергиния ще направи нещата около сватбата много красиви, за да бъдат в унисон с красотата на Мира."

 Joy Joy Joy Знаех си че е "дизайнерска"  ooooh! Много са ми интересни такива хора.. За тях е най-важно да могат после да кажат "роклята е на Вергиния Здравкова", а не действително да е красива и да им харесва..

# 100
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
мен ми направи кофти впечатление в едно интервю на Жорката, който сподели, че сватбата щяла да е пищна, благодарение на техни приятели - един подарил роклята, дрюг костюма, трети музиката, четвърти кетъринга... така нямало да им излезе скъпо, щото те нямали възможност да си позволят да пръскат много пари Rolling Eyes озадачих се леко, де...

# 101
  • Мнения: X
Мира изглежда добре, но е ужасен човек, по мое мнение. Меркантилна, преди всичко. Много лошо впечатление ми прави по интервютата - първо да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат.............после все някой я обижда, някой и пречи, тя едва се справя, ама накрая Жоро спасителя дойде и я спаси.  Mr. Green
Не ми харесва тая жена, 'ич. Naughty

# 102
# 103
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, пък, си мисля, че е хубава тази сватба.Тя сама по себе си доказва, че все още има нормални мъже, които се женят за жени на своята възраст, а не за ученички с амбиции в манекенството.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 105
Мира изглежда добре, но е ужасен човек, по мое мнение. Меркантилна, преди всичко. Много лошо впечатление ми прави по интервютата - първо да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат.............после все някой я обижда, някой и пречи, тя едва се справя, ама накрая Жоро спасителя дойде и я спаси.  Mr. Green
Не ми харесва тая жена, 'ич. Naughty

И аз съм на същото мнение. Не ме кефи!

Общи условия

Активация на акаунт