Рицарки на бялото кантарче - 20.08. - 26.08.

  • 27 966
  • 959
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 040
Уси
овесени ядки с  извара е най-режимна комбинация
още  - сирене, плодове разни....

# 871
  • Мнения: 2 897
Уси,
аз ям 2 лъжици овесени ядки, 2 лъжици ленено семе, някоя друга сурова ядка, горчиво какао, гореща вода - на гъста каша за закуска.

# 872
  • Мнения: 1 488
Не съм яла през живота си овесени ядки.Утре ще ми е сефтето.Ади ще пробвам с комбиназията ленено семе и бадемчета имам сурови и с водичка

# 873
  • Мнения: 1 279
Имам въпрос: Случвало ли ви се е да имате проблем и да треперите от нерви и да ви е едно такова гадно на стомаха? Какво правите тогава?
Наревавам си се едното здраво и ми олеква!Туй то!



Спокойна нощ момичета!

# 874
  • София
  • Мнения: 1 642
Ехо, добра ви вечер!

Аз сега се прибирам от рожден ден на баща ми. Хапнах режимно, само едно парче сладоледена торта развали нещата, обаче пък нещо ледената вода днес ми преряза корема и сега ме хвана голямото тичане до тоалетната  Toilet Так че нещата се уравновесяват. Ще видим утре кантаря какво ще рече по въпроса.

Голди, гледам и ти си преместила лентичката  smile3501

Мераче, по въпроса мога да кажа, че на всеки му помага нещо различно - аз лично пия вода и гледам да открадна по няколко минути насаме в пълна тишина, за да релаксирам и да си подредя мислите, обичам да лежа на пода с разперени ръце и крака - много ми помага.

На всички лека нощ, аз  newsm46  sleepuu

# 875
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Лека нощ!



# 876
  • Мнения: 1 488
Неделя сутрин,всички спят!уси се чуди  newsm78 дали да не си хапне една шоколадова бисквитка тихичко без никой да разбере   Mr. Green
ДОБРО УТРО! сънливки!
Ади аз отивам да преобувам малкия,че откакто го обезчестих с термометъра ходи мъжката  Party
п.п Абе то да ядеш овесени ядки не било чак толкова гадно Joy

# 877
  • Мнения: 1 366
Добро утро и хубав почивен ден, момичета!


Уси, овесени чдки не е толкова лошо, но Е "толкова" калорично. Да не се карате с кантара после. Има нещо, което е овесени трици, то е друго - помага за пересталтиката, полезно е и "не е чак толкова лошо"  Wink

Мариеткова???

Миракъл???

Сънииии, да не ги изяде дечурлигата, сакън!!  Hug

Хайде Вещи поспаланкова да долитва на метлата да дава по Ино от готините кафенца. То мойто нескафе нИ важи пред нейните.

# 878
  • Мнения: 5 873
Добро утро ,момичета. Hug

На мен се пада честа да ви съобщя  Flutter-

Мариетка е родила снощи в 10.20-момче.Да са живи и здрави и много да се слушат.
Да е честито и на татко Ангел и бате Калоян.  bouquet  bouquet  bouquet

# 879
  • Мнения: 1 488

Да и е живо и здраво момченцето да хапва,спинка и ака подобаващо  Mr. Green

И бързо възстановяване на мариетка  newsm51

# 880
  • Мнения: 2 040
 newsm44 newsm44 newsm44
Леле каква новина
Да е честито малкото бебче  newsm51 newsm51 newsm51

Кажете как е минало и как се чувства. Колко е голям бебока?
Как се казва?

Сега гледам - тя е писала в 18 часа снощи и явно веднага след това е тръгнала за болницата и бързо е минало .

# 881
  • Мнения: 853
Страхотна новина да й е живичко,здравичко и много да я слушка Grinning

# 882
  • Мнения: 1 366
Ехаааа, честито.

Дано да е минало с лекота!!!

# 883
  • Мнения: 4 116
Ехее, каква хубава новина! Честито, Мариетке! Ето, че щъркела е спазил срока за доставка  Mr. Green
 

# 884
  • Мнения: 1 488
Момичета сега сте в еуфория,но да ви питам,от ВМ и НВХ..мога ли да премина на режима на Дюкан и след месец пак да мина на ВМ и НВХ

Общи условия

Активация на акаунт