БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 455
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 1
не че пиша често тук но по темата, ето ви един майстор които определено ще задоволи притенцийте и капризите ви, аз ли4но сам предоволна от него, занимава се с фаянс теракот кнауф ВиК и дарводелски услуги или на кратко с всичко но не е от тези дето могат всичко а накрая резил, Елин Петков а това му е мобилния 0885-324-134 не е скъпар и дори ме изчака че в момента нямах толкова пари но вие ще си прецените аз просто пи6а по темата, а сега няма да е излишно ако някои ми препорача майстор за хидроизолация Embarassed

# 346
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Имаше по-напред в темата.. Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 1 311
Записвам се и ще давам отзиви като направят и нашата баня!  Peace

# 348
  • Мнения: 2 298
На всички, които търсят майстор за банята, препоръчвам горещо ето този човек:

Препоръчвам ви моя мъж. Занимава се изцяло с теракота, фаянс, гранитогрес, мазилки, замаски и др. Работи бързо, изпипва всичко, не взима предварително пари за несвършена работа. Казва се Илия  - 0896 060145
 ..........
от мен и цялото семейство още едно голямо благодаря на ИЛИЯ! Hug Страхотна и много качествена работа, изключително стегнато и бързо, направена с мисъл и дадени препоръки и професионални съвети.  Peace
на всичкото отгоре и рядко се срещат "мултифункционални" майстори за баня, а Илия направи всичко от А до Я, според договорката  Mr. Green
мерси на TRINITI и antena, че го препоръчаха тук ...
Препоръчваме ви го с 6 чифта ръце  family.

малко снимки smile3509 http://snimka.bg/album.php?album_id=406955.

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 23:03 от shrekie

# 349
  • София
  • Мнения: 1 311
За кой град става въпрос?
Може ли цени на лични,ако е за София?
Благодаря!

# 350
  • София
  • Мнения: 15 463
Търся някой да ми монтира два повдигащи се таванни простора.Намерих си майстор, но съседка ме излъга,че нейни хора ще ми ги сложат по-евтино и по-бързо и аз глупачката, казах на майстора,че вече са ми монтирани, да не идва.Другите двама ме прецакаха и вече три седмици си ми стоят немонтирани просторите, а ми е неудобно да звънна на първия. Embarassed За София става въпрос.

# 351
  • Мнения: 2 298
За кой град става въпрос?
Може ли цени на лични,ако е за София?
Благодаря!

LINA ние ползвахме услугите му почти в София  Grinning
най-добре му се обади и си поговорете за това, което те интересува.

# 352
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря,ще му звънна!  Grinning

# 353
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте отново,трябва ми спешно електротехник за бойлер.Моля ,ако някой знае да ми даде контакти!
Благодаря!  Hug

# 354
  • Мнения: 206
На всички, които търсят майстор за банята, препоръчвам горещо ето този човек:

Препоръчвам ви моя мъж. Занимава се изцяло с теракота, фаянс, гранитогрес, мазилки, замаски и др. Работи бързо, изпипва всичко, не взима предварително пари за несвършена работа. Казва се Илия  - 0896 060145
  ..........
от мен и цялото семейство още едно голямо благодаря на ИЛИЯ! Hug Страхотна и много качествена работа, изключително стегнато и бързо, направена с мисъл и дадени препоръки и професионални съвети.  Peace
на всичкото отгоре и рядко се срещат "мултифункционални" майстори за баня, а Илия направи всичко от А до Я, според договорката  Mr. Green
мерси на TRINITI и antena, че го препоръчаха тук ...
Препоръчваме ви го с 6 чифта ръце  family.

малко снимки smile3509 http://snimka.bg/album.php?album_id=406955.

И аз да се наредя на опашката от изказващи благодарности на Илия   bouquet
Свърши страхотна работа в нашите баня и коридор. Все още не е почистено за да направя снимки , а направо е грехота да пускам некачествени снимки за невероятната работа която свърши човека!!! Работи много качествено и бързо - просто момичета нямам думи !!!
Скоро ще добавя и снимки.

# 355
  • Варна
  • Мнения: 22
 HugБихте ли ми препоръчали ТВ техник по домовете, от когото сте останали доволни?
за гр.Варна
Благодаря предварително!  bouquet

# 356
  • Мнения: X
HugБихте ли ми препоръчали ТВ техник по домовете, от когото сте останали доволни?
за гр.Варна
Благодаря предварително!  bouquet
Mama Silvyana ,зависи в кой район на Варна живееш! Може би имаш предвид техника да има собствен транспорт?В домашни условия
освен да ти бъде сменен щепсела на захранващия кабел,ако в него е проблема-не виждам какво друго може да се направи...Проблема може наистина да е малък,напр. някое съпротивление или някой кондензатор,но за диагностиката е необходима надлежна апаратура и т.н.До преди 4-ри години съм ползвала сервиз в "Младост",независимо,че живея в широк център-
доволна съм от техника.

# 357
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А някой да ми препоръча градинар, може  и пенсионер, да оформи една градина?  bouquet

# 358
  • Мнения: 149
Здравейте на всички. Препоръчвам майстор-мебелист. Прави кухни, спални, холни мебели (без мека мебел), портманта. Прави проектите на мабелите сам (естествено с клиента), но може да работи и с изработени такива проекти от друг. Който се интересува мога да му изпратя снимки на вече изработени мебели.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 22
Благодаря на РАВ1 за мнението, напълно съм съгласна с теб.Проблема е там,че ТВ е тежък и голям,нямам възможност да го занеса в сервиза сега.Януари т.г. беше на сервиз и до сега си работеше.
Щеше да е чудесно да можеше да го поправят на място.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт