БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 097
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
Моля спешно да ми препоръчате майстор, който да ми боядиса вратите с блажна боя. Прерових темата, но не намерих нищо  Sad Confused

# 586
  • Мнения: 765
Искам да благодаря на всички озовали се на питането ми за фаянсаджия (с малко закъснение, съжалявам)  Embarassed 
Приятен уикенд   bouquet

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 12:06 от ~Sweetheart~

# 587
  • Мнения: 729
Искам да похваля един майстор,който ни прави ремонта-Андрей 0898869066 От Габрово е но има обекти и в Търново.

# 588
  • Мнения: 0
Търся добър фаянсаджия за София, баня в панелно жилище.
Благодаря на всеки, който се отзове!

# 589
  • Мнения: 383
Търся добър фаянсаджия за София, баня в панелно жилище.
Благодаря на всеки, който се отзове!
Мога да препоръчам майстора, който прави нашата баня (в София): Невен - 0877 165 811. Много е добър като майстор, невероятно свестен и скромен човек Party Ако искате, ще ви пратя линк със снимки на ЛС, за да видите работата му. Специалитет са му облицовките от естествени камъни, но с плочките също се справя страхотно. При нас прави и мазилка в коридора, както и ел. инсталация в банята. Аз не съм лесен клиент, даже съм прекалено взискателна, но той е перфектен! bowuu Не взема решенията на своя отговорност, а пита за всеки спорен въпрос и ако настояваш, изказва своето мнение или подсказва по някакъв начин, за да се вземе най-доброто решение. Успех с ремонта Peace   bouquet

# 590
  • Мнения: 115
Момичета, помагайте!
Трябва ми майстор за циклене на венецианска мозайка, София.

# 591
  • София
  • Мнения: 714
Искам да препоръчам Майор и Ко ООД, тел.: 02/873 00 86, която ми мести тръбите на парното. Занимават се с ВиК и ОВ ремонти. Впечатлена съм на фона всички майстори, който разрушават и произвеждат ужасно много боклук.
Бях много притеснена, като оставих ключа, защото всички майстори до сега, са като хали. Но влизам в апартамента, гледам тръбите преместени, но нещо не е наред. Гледам, гледам и не мога да разбера какво. Чак след като обиколих два пъти апартамента забелязах, че няма никакъв боклук. Все едно, че не работено. А си имаше къртене.
Като се замислиш, колко му струва да си почисти и изхвърли боклука, но никой не го прави.
Сега ще ги викам за ВиК връзките за банята и кухнята.
Цените също са добри. Аз не съм от дашните. Laughing

# 592
  • Мнения: 2
Нашият ремонт приключи. Ползвах услугите на Атанас Давчев( препоръчан доста във форума), но не съм доволна. Предадоха ми апартамента в ужасно състояние. Имах проблеми със замазката, като 2 пъти го виках за довършитерни неща, друг е въпроса, че 2 път изобщо не дойде и сега с мъжа ми се ще трябва да си дооправяме мазилката понеже в едната стая е на много дупчици.
За циклене и боядисване на паркет ползвахме фирма "Стандарт паркет". Нямам забележки. Коректни, винаги идваха точно согато са казали, че ще дойдат, работят бързо, качествено и почистват след себе се. Препоръчвам ги.

# 593
  • Мнения: 5
Мога да дам тел на едни майстори извършващи всякакви ремонти на приемливи цени-слагат плочки(кухни,бани),замазки,шпакловки, В и К, електро,редене на паркет,ламинат,боядисване-0886735765 Светльо


http://sites.google.com/site/sofiaremonti/photo-albums

# 594
  • Мнения: 80
Аз съм много доволна от  един майстор Здравко (0885703183) извършващ всякакви ремонти плочки, шпакловки,замазки. Направи ни ремонта на целия апартамент. Работи, като майстор към Велико Търновска фирма.

# 595
  • Мнения: 0
Това са координатите на моите майстори,с помоща на които вече апартамента ми е готов.
0898454184-Владо Няма да съжалявате

# 596
  • Мнения: 66
Здравейте,
някой можели да ми каже какви са цените за
поставяне на фаянс в Шумен?

# 597
  • Мнения: 2
Ето телефон на майстор, който прави венецианска мазилка, както и всякакви бояджийски услуги, шпакловка, боядисване - 0898557612. Казва се Вальо, коректен е и си разбира от работата

# 598
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Имам голям зор, от дни обикалям офиси и сайтове и днес изведнъж ми просветна, че в този форум няма начин да няма тема за ремонти. И правилно! Моля за помощ. Както се казва, питай патило.

Живея в Бургас. Имам нужда от майстор(и), който да измаже и шпаклова един балкон, да боядиса тавана на една стая с латекс, да залепи терморолки и отгоре да постави тапети. Всичко това трябва да се стикова с пробиване на дупки за монтиране на климатик. И всичкото това трябва да го сколасам преди края на юли, за да не изпусна промоция за климатика.

И още един въпрос. Някой ползвал ли е услугите на "Пи Ен Джи Груп - 67" ООД?

Предварително благодаря на всички, които евентуално ще се озоват на молбата ми.

# 599
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз търся накой, който:
Ще разбие част от ниска бетонова ограда и ще ми постави готова желязна вратичка.

И някой, който:

Ще премахне част от вътрешна стена от итонг, без къщата да заприлича на строителна площадка.

Пък и ако ми направи една стеничка от ГК на приемлиева цена, ще е чудесно.

ПП: За София става въпрос Grinning

Общи условия

Активация на акаунт