БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 035 589
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 436
Здравейте! Включвам се и аз в темата. Правим ремонт на едната стая - трябва ми майстор за окачен таван, моля, препоръчайте ми някого. По принцип след това ще замажем и с латекс, но това може и мъжа ми да го свърши, за всеки случай дайте предложение и за някакъв бояджия. Ноза окачения таван ми трябва спешничко. Мерси предварително. Майсторът е за София.
Бих ти препоръчала едни майстори, от които аз останах много доволна - 0878 57 67 02 Пламен Карталски. Цени  не мога да ти кажа, обади се и питай - сигурна съм, че ще останеш мнооого доволна от работата им.  Laughing

# 616
  • Мнения: 33
Здравейте!

Търся майстор  за шпакловка и боядисване с латекс за София.
Досега опитите ми да се свържа с някой от препоръчаните тук удрят на камък.  Sad

# 617
  • Мнения: 588
Търся фирма за да си поръчам пластмасова дограма - основното, което ме интересува е цената да е ниска. Някой ако е доволен наскоро за София или да знае промоции, да свирка  Peace

# 618
  • софия
  • Мнения: 25 842
Търся фирма, която да направи врата за камина по индивидуален размер и форма.

# 619
  • Мнения: 576
Мога да се похваля от майстора си - гипскартон.
Прави ни таван с фигура (ЯН и ИН) в хола, стана много бързо и красиво.
Ето и координатите му :http://gipskarton-rumen.blogspot.com/   - за София

Да, ние също се възползвахме от услугите му и наистина работи бързо и стана красиво  Peace Този "майстор" обаче е остави след себе си абсолютна кочина и то не само в работното помещение, а и в целият апартамент, коридора и асансьора. Доверихме му се и го оставихме да работи сам, без наблюдение, а това се оказа най- голямата ни грешка. Беше ровил в кухненските ми шкафове и беше омазал цялата кухня. За банята пък абсолютно нямам думи (тоалетната чиния не се използва, а вместо нея- цялата баня). Изрично ги предупредихме (с колегата му), че в апартамента не се пуши - е, сещайте се, че на всякъде имаше фасове, кутии от цигари, чашки от кафе и т.н. Изобщо не бяха пипнали след себе си да почистят, а напротив.
Ако искате майстор, който да ви направи хубав таван + бонус - кочина, то това е вашият майстор !!!  Peace

За сметка на това обаче, мога да дам още един много положителен отзив за ЕМО (Емилиан Бориков). Момчето наистина работи много добре, чисто, съвестно и на много народни цени. Забави ни доста, но чакането си заслужаваше. Няколко пъти го викахме за дребни неща (да нареди аксесоарите, да префугира пода и т.н.) и той винаги се отзоваваше. Наистина много съвестен човек и майстор (рядкост в БГ).
Мога да дам отзиви и за други майстори препоръчани или не в тази тема, но ще го направя когато завършим ремонта, за да не става разкъсано и да имам цялостно впечатление.
Успех на всички и волско търпение!

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 08:50 от Sunny 777

# 620
  • София
  • Мнения: 1 251
Sunny 777,честно ти казвам,не те разбирам. Тоя майстор нито го познавам,нито ме интересува, ама последното изказване ми се вижда гадно. Какво искате в разгара на сезона-освен ремонт и то хубав както си написала и бонус- пълно и основно почистване. Ами не,че нещо, ама всеки знае,че майсторите не са чистачи.
За протокола у нас майстора,който бях препоръчала и тук не остави мизерия,но не съм искала основно почистване,а качествен ремонт.После като искаш си викай фирма за почистване и си плащай! Rolling Eyes
П.С. В момента си търся някой за претапициране на мебели или за ушиване на калъфи,ако имате изпитан човек,пишете ми на лични  bouquet

# 621
  • София
  • Мнения: 1 744
Виж във Фондови жилища бл 231а има тапицер добре работи.Също така има и транспорт.

# 622
  • Мнения: 729
Здравейте!

Търся майстор  за шпакловка и боядисване с латекс за София.
Досега опитите ми да се свържа с някой от препоръчаните тук удрят на камък.  Sad
Ако все още търсиш майстор,мога да дам координати.Пиши ако те интересува  Peace

# 623
  • Мнения: 539
Спешно са ми нужни МНОООГО кадърни майстори за плочки - София!
Благодаря предварително!

# 624
  • Мнения: 576
Sunny 777,честно ти казвам,не те разбирам. Тоя майстор нито го познавам,нито ме интересува, ама последното изказване ми се вижда гадно. Какво искате в разгара на сезона-освен ремонт и то хубав както си написала и бонус- пълно и основно почистване. Ами не,че нещо, ама всеки знае,че майсторите не са чистачи.
За протокола у нас майстора,който бях препоръчала и тук не остави мизерия,но не съм искала основно почистване,а качествен ремонт.После като искаш си викай фирма за почистване и си плащай! Rolling Eyes

Повярвай ми- не съм искала основно почистване, но не съм искала и свине в къщи. Пикаенето в тоалетната чиния и пускането на вода след това основно почистване ли е ? Това да не ми обикалят и останалите стаи и да не ми ровят в шкафовете означава ли че искам много ? Да не разливат кафета навсякъде където сварят основно почистване ли е ?
Повярвай ми в къщи минаха над 15 човека да ремонтират и да градят по нещо, но такива свине не бяха стъпвали  ooooh! Всеки от тях се стремеше поне елементарна хигиена да спазва и да не съсипва вече направеното от предишния.
Извинявам се, че пиша извън темата, но не се стърпях, защото още им сърбам попарата и се чудя как да поправя стореното (разлято кафе по чисто новата мазилка например).
Успех с ремонтните дейности на всички и дано не попадате на такива "майстори".   bouquet

# 625
  • Мнения: 270
Привет и от мен,

Искам да похваля една строителна бригада, която ни беше препоръчана от наши приятели и от която останахме страшно доволни. Купихме жилище и по точно къща, която трябваше да се ремонтира от – до. Като започнем от мазилката и шпакловката /защото строителя си беше оставил ръцете и всичко беше ужасно/, та стигнем до покрива. Честно казано, бяхме абсолютни песимисти, че всичко ще бъде направено толкова прецизно и бързо, тъй като имахме горчив опит с “майстори” в старото ни жилище.

П.П. Забравих да кажа най – важното, работят на много сносни цени.  Peace

Ако някой иска координати, да пише на лични.

# 626
  • Мнения: 0
Цитат
Спешно са ми нужни МНОООГО кадърни майстори за плочки - София!
Благодаря предварително!

Майсторите винаги трябва да ги чакаш, особенно МНООГО кадърните.

# 627
  • Мнения: 5 979
Много кадърните винаги са заети и имат работа . Поне моят , който ми реди банята и кухнята доста го чаках докато се освободи , но се справи добре и бързо .

# 628
  • Мнения: 524
Здравейте!

Търся майстор  за шпакловка и боядисване с латекс за София.
Досега опитите ми да се свържа с някой от препоръчаните тук удрят на камък.  Sad
Ако все още търсиш майстор,мога да дам координати.Пиши ако те интересува  Peace

Много съм доволна от момчето, които ми лепи тапетите в двете детски стаи и боядисва с латекс. цените му са изключително конкурентни2-2.50лв. на метър. Работи чисто, коректно, извършва консултации за подходящи материали и цени, както и оглед безплатно. Много разбира от работата си.

Горещо го препоръчвам! Ето и координатите му :0884744723, Валентин Димитров
Дано да дъм полезна, че както казва една българска приказка "Майстор да не ти влиза в къщата"  Laughing

# 629
  • гр.София
  • Мнения: 46
Здравейте  момичета,
Горе-долу изчетох целият форум и останах с впечатлението, че най-похвалени са Атанас Давчев и Емилиян Бориков. Може ли които си е правил ремонти при тях да ми пише на лични, за да мога да попитам някои въпроси за тях. Предварително благодаря на откликналите.

Общи условия

Активация на акаунт