БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 357
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 3 915
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте!

Търсим майстор за измазване на балкон с драскана силиконова мазилка, гр. София.
Балконът е доста голям, шпаклован, но уж майсторите щяха да се върнат за мазилката и това така и не стана и сега баките с боя седят в мазето. Pensive


+359879682357 потърсете Ивайло Маринчев

# 3 916
  • Мнения: 225
Моля ви, препоръчайте ми майстор за ремонт на газов котел в София, човек с опит и желание, с когото сте работили, защото дойде един, който нямам думи...

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 08:38 от miglena_vas

# 3 917
  • Мнения: 24 397
0885542400 Иван
Двата пъти съм го ползвала преди повече от 5 години за две различни перални. Доволна бях и не взе скъпо
Благодаря много! Дойде човекът и ми реши проблема за 20 мин

# 3 918
  • Мнения: 544
Здравейте, някой може ли да препоръча алпинист за външна изолация на апартамент (17-ти етаж от 18) за гр. София?

# 3 919
  • SF
  • Мнения: 21 243
Може ли да препоръчате майстор за ремонт на таван с гипсокартон за София. Горе-долу знаете ли как вървят цените?

# 3 920
  • София
  • Мнения: 110
А някой да препоръча майстор за поликарбонатен навес, за София?

# 3 921
  • София
  • Мнения: 4 192
А някой да препоръча майстор за поликарбонатен навес, за София?
0892600212 Иван
Преди няколко години ни направи навес от поликарбонат и алуминий. Много доволни бяхме

# 3 922
  • Мнения: 23
Здравейте, моля за координати на майстор в София, от когото сте доволни-  за шпакловка и боядисване с латекс. Благодаря!

# 3 923
  • Мнения: 3
Здравейте,

Можете ли да препоръчате надежден и коректен човек/хора за следните дейности:
- подмяна и монтиране на мивка, шкаф, тоалетна чиния и казанче;
- свързване на пералня и демонтаж на старата;
- подмяна на гипсокартон;
- демонтаж и монтаж на врати в банята и тоалетната.

Става дума за град Пловдив.
Благодаря!

# 3 924
  • Мнения: 120
Здравейте,

Можете ли да препоръчате надежден и коректен човек/хора за следните дейности:
- подмяна и монтиране на мивка, шкаф, тоалетна чиния и казанче;
- свързване на пералня и демонтаж на старата;
- подмяна на гипсокартон;
- демонтаж и монтаж на врати в банята и тоалетната.

Става дума за град Пловдив.
Благодаря!

0896 732 669 Илиян

# 3 925
  • Мнения: 766
Здравейте, може ли да ми препоръчате майстор, за смяна водопровод на баня, или фирма, от която сте останали доволни. Разбира се, държа много на качество. Става въпрос за гр. София. Благодаря ви !

# 3 926
  • софия
  • Мнения: 25 483
Търся спешно проверена фирма за ремонт на повредена канализация с изкопни работи - площта не е голяма, но наистина ни е много спешно /става въпрос за София/ Повредата е на трасето от къщата до септичната яма, но не ни е известно къде точно са тръбите и сега някакви самодейци копаят по интуиция.
фирма "Павло" ЕООД, сл. тел. 02 928 94 75 ; моб. 0888 75 95 59 - Константин Тодоров
Оправя на входа една тръба за мръсна вода. Много сме доволни. Дава 5 години гаранция за работата си Peace
Когато има причина, не мога да спра да препоръчвам. Сериозен, отговорен, професионалист.

# 3 927
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте,

Можете ли да препоръчате надежден и коректен човек/хора за следните дейности:
- подмяна и монтиране на мивка, шкаф, тоалетна чиния и казанче;
- свързване на пералня и демонтаж на старата;
- подмяна на гипсокартон;
- демонтаж и монтаж на врати в банята и тоалетната.

Става дума за град Пловдив.
Благодаря!

0896 732 669 Илиян

Потърсете Виктор 0893320112

# 3 928
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Здравейте, някой ползвал ли е в Пловдив услугите на фирма за цялостен довършителен ремонт? Очаквам съвсем скоро акт 16 на апартамента ми, и предвид ситуацията с епидемията, не ми се иска да се занимавам поотделно с различни хора. Представям си да договоря каквото искам с шефа на фирмата и евентуално после само да наглеждам как върви изпълнението. Има ли доволен някой от подобна фирма?

# 3 929
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Скрит текст:
Здравейте, някой ползвал ли е в Пловдив услугите на фирма за цялостен довършителен ремонт? Очаквам съвсем скоро акт 16 на апартамента ми, и предвид ситуацията с епидемията, не ми се иска да се занимавам поотделно с различни хора. Представям си да договоря каквото искам с шефа на фирмата и евентуално после само да наглеждам как върви изпълнението.
Има ли доволен някой от подобна фирма?
Дано се включи някой с пресни впечатления, че и аз преди препоръчвах една фирма , ама последно се оказа, че само шефа е същия и новонаетите  "майстори" за нищо не стават, та качеството под всякаква критика.

Общи условия

Активация на акаунт