Какво значи във feng shui # 23 (поредната американска)

  • 11 828
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 091
Ели ми е с температура... Sad За 20 мин вдигна 38.5...ще почваме антибиотик май...
Ех да му се не види, колкото се борих да не и дават и накрая пак  CryПазете ги дребосъците, че ужас! Praynig

# 256
  • Мнения: 1 393
Тандури, съчувствам ти, да се оправя Ели бързо, това явно е пост- Сатурнова дупка някаква.

Пумпал, и ти се пази много и почивай!

 Hug и за двете ви.

ТинаХрис, мерси много за предложението- то май няма за кога, сега да го разкараме тоя гаден раш и после още малко и ще дойде време за гърне.
Обаче наистина много мерси!  Hug

# 257
  • Мнения: 2 255
Ех,Tandoori ....оправяйте се по-скоро...пишеш "май" за антиб.,дано минете без тях....

victoria,много секси го раздава Елла под фонтана  Laughing съпруга ти,заредли ли се е пред ТВ-то...пей-пър-вю...UFC ...че у нас са се наявъртели вече

Пумпал,и както казва моят добър приятел Карлсон :"спокоствие ,и само спокойствие!"...и повечко форум  Mr. Green...и така далеееч до след 32-ра седм.   bouquet

# 258
  • Мнения: 1 800
Вики, смяла съм се с глас на Елла c кучетo Joy. Толкова щастлива и доволна изглежда на фонтаните, че и на мен ми се иска да правя същото. Ох, отивам oще веднъж да ги гледам Hug

Всички дечковци да оздравяват скоро  bouquet

# 259
  • Мнения: 810
Ана, не съм те забравила с твоето питане за заплатите, но с тия предварителни разходки до болницата не остана време да ти пиша. Мъжа ми каза,че е ползвал salari.com Т.е. нищо ново май не ти казвам. При всички положения предложи като преговаряш за заплата винаги да искаш по-висока отколкото си мислиш, че ще ти дадат или заслужаваш. Те винаги ще преговарят по-надолу ако не им изнася, но поне ти ще знаеш, че не си се минала.

А като заговорихте за тия печени ябълки, се сещам да ви кажа- печени дюли поднесени със сладко от смокини и орехи са невероятен десерт   chef

Вики, малката ме разби от смях, показах и на мъжа ми и той се смя. Страхотно видео

Тандури, честит рожден ден на Елена със закъснение! Дано оздрвавява бързо, съжалявам за температурата. Много бързо я е вдигнала. Мислиш ли да пробваш с бабините трикове първо?
Четох какво си писала за ремонтите. Много си оправна  Grinning много харесвам хора, които не се страхуват от работа, която не познават и поне пробват. Аз съм си мислела един ден как ще ида на курс за лепене  на плочки  Laughing, че да ти налепат най-малката тоалетна на света струва 1500.

Зори, видях че си писала дали да сменяш застраховката. Аз имам девет доктора  Laughing, при който се падна при него ще раждам. Но съм ок с това. Аз също ходя на едно място за прегледи и болницата оделно за раждане. А като разстояние 20мин с кола. Но при едно нормално раждане все пак нали има доста дълго време контракции, така че може би разстоянието не би трябвало да те тревожи толкова.

Джена,  зная,  че на Гап са много хубави чаршафите и за $11  има на разпродажба и са много готини. Посмях се на "няма да изгори фабриката" на Анет. Ама пуста суета, аз ако има 10 комплекта чаршафи ще имам, без да ми трябват.

# 260
  • Мнения: 1 783
Ей, бях забравила за печената ябълка! Още утре давам. Ама днес, той беше по-зле и не искаше много да яде...  !Че и аз се разболях на всичкото отгоре - едни сополи текат, кихане, сълзи. И той горе-долу така.
Тандури, явно всички боледуваме тези дни.

Пумпал, съжалявам за новините, дано да ти се размине. Стискай краката Simple Smile

Виктория, чудни филмчета. Моят син толкова се страхува пък от такива шадравани. Ние имаме една такава детска водна площадка в нашия парк и не можем и не можем да го накараме да играе така, голям срах и това си е.

# 261
  • Мнения: 393
Момичета, здравейте идвам да ви се похваля, че при мен пак е весело. Сега се връщам от тридневна почивка в болницата, където ме бяха опнали и ми излизаха от всякъде кабелчета, само от ушите не ми стърчаха  Laughing  и в момента ме пуснаха вкъщи на bed rest. Preterm labour with thin cervics and contractions. Стискайте палци да устискам поне до 32 седмица, че още ми е доста раничко.
Добрата новина е, че сега ще имам достатъчно време да ви обръщам внимание  Mr. Green или да ви досаждам, кой както си избере Grinning.



И аз изкарах преди година и половина такава "почивка" бях в 31 ГС и с 3 см разкритие. Натъпкаха ме с лекарства, от които тъй и тъй ниското ми кръвно съвсем падна. Първият ден пропуснаха да настроят апарата за кръвно на доста по-ниска граница и резултата беше, че тъкмо се унасях и се вкл. аларми. Е, те ми вдигаха кръвното-за кратко Mr. Green.
За bed rest- не ми се спомня. Хапчетата, които ми изписаха явно имаха за цел да ме държат в полуомаломощено състояние. Все едно бях дрогирана. Не стига това, ами домашните ми забраниха всякакво ставане, движение и т.н.
Естествено лекарствата ги спрях ги на втория ден на моя глава. Двете седмици в къщи ми бяха най-кошмарните. След това, доки се смили над мене и ми разреши да се върна на работа (без обаче да търча като кон и да не вдигам тежко). Бебока се роди в 38ГС.
Стискам ти палци.
Апропо, наистина тука болниците са си като хотели и пресонала е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО любезен. След това ми се наложи още два пъти да ги посетя за пон два-три дни- за раждането (този път нямах екстри като катетър и системи, така че на воля обикалях.
Следващият път ни "гушнаха" в болница с бебока-няколко дни след като се прибрахме. По-тежка жълтеница. Не му помогна лампата, която ни докараха в деня на изписването. В старанието си бяха решили да ни изпишат с кислородна бутилка. Казвам на лекуващия -абе човек, изкл. му кислорода на бебето и следете дали алармата ще се вкл.Оказа се, че проблем няма-ама нали осигуровката го плаща-хайде и тази екстра. Вторият път аз бях безплатно-придружител (естествено с всички екстри-легло, храна).

# 262
  • Мнения: 1 593
Посмях се на "няма да изгори фабриката" на Анет. Ама пуста суета, аз ако има 10 комплекта чаршафи ще имам, без да ми трябват.

Аз да се поясня пак - чаршафите ми трябват за България, затова купувам предварително, както и всичко останало (тъй че comment-a с фабриката не е много на място  Peace). Другата ми "претенция" е да са плюшени (че ми отиват на беддинга) - такива пък съвсем ги няма там. Но, както и да е, намерих си в Таргет днес, за по $15 и си купих още един сет.

Виктория, Елла е просто страшно очарователно дете  Heart Eyes Прави ми впечатление, че някои от снимките са като професионални, я си признай кой борави така вещо с камерата??  Wink

Тандури, не знам какво да кажа... нямате късмет май тези дни, а?  Confused

Джи, синът ти е като картинка, пу пу... много хубаво бебе...

а на мене изведнъж ми дотежа корема и се прокиснах, а има още цяяяяяял месец  #Puppy dog

# 263
  • Мнения: 1 393
Дженна, познай за кого се сетих, когато видях това, докато търсех интересни подаръци за първия рожден ден на София (в случая- дървени европейски играчки).  Simple Smile
...Коремът тежи така в последния месец, да- аз имах прекрасна и лека бременност и после изведнъж последните три- четири седмици имах чувството, че ще откача- тежеше ми като за световно шкембето, не можех да спя, киселини, крампс, схващане на мускули на краката- абе въобще дъ хол найн ярдс, дето се вика. С две думи разбирам те напълно, но не се притеснявай- малко остана, а след това става страхотно, веднъж гушнеш ли го сладкото мъниче.  Flutter

# 264
  • Мнения: 3 367
Посмях се на "няма да изгори фабриката" на Анет. Ама пуста суета, аз ако има 10 комплекта чаршафи ще имам, без да ми трябват.
сори,пак съм недочела..за колко мислите да си ходите?
*
блажка,мерси за идеята за поставките за книги; цапцаросах едни стендове в к продават тетрадки в таргет,баш влязоха в библиотеката,радост голяма..4 обаче не ни оправиха,днес пак ще ходя да моля..
има ли книга к следват тв.колежки за проджекст в библиотеката или както дойде?
*
Пумпал,брех че премеждия..стискай още малко да излезете от девата,и не само..казаха ли вагинално или С или е рано още?
полежи сега,почети си,погледай мувис и то дошло..

хайде весела неделя,аз имам план да готвя - хвърлям потрошени играчки -басейн -олд нейви на 90% сейл-кафе с дружка в Б&Ноб- домашни с Ния и филм (лалета и хляб ор смт е дошло по фликс)...

# 265
  • Мнения: 7 091
Взема ми акъла това лапе!!!! Снощи вдигна до 38.7 ( смятайте цял ден нищо и нямаше, дори като вдигна освен, че беше топла по друго не личеше) и аз паника, щото нали ме предупреди докторицата ако вдигне Т да и се обадя веднага ( заради лимфния възел) и си викам ей сега като звънна и ще ни натикат антибиотика и даже вече се обаждах по аптеките да питам до кога работят  Rolling Eyes. Обаждам се и същата докторка дето и изписа антибиотика вика, а той като се смалил лимфния възел значи не е от това, няма да даваш антибиотик.
Аз хлъцнах направо! Щото като най-малко очаквах ми каза давай антибиотик, а като очаквах да изпише каза не давай. Много ни се разминават мненията с тази заместничката, ама тя беше дежурна вчера нямаше как.  Rolling Eyes

Като стигна 38.8 ( а Ели бързо вдигна, за няма половин час) дадох малко панадол. Изпи си панадола като пич и заспа. Аз цяла нощ я пазих да меря темепратурата да не би да почва да вдига, обаче не! ВЪобще не качи повече! Обаче още снощи видях два избили зъба. Дали беше от това, не знам, защото гърлото и беше леко зачервено, но пък ушите и бяха добре newsm78.
Направо се ошашавих.....Дано така да е, нищо да и няма! Praynig


Пумпал, чак сега прочетох какво си писала! Почвай да пишеш книга Simple SmileИли пък да учиш ФШ2( И Feng Shui , и  Photo Shop)Simple Smile, Сега му е момента! Много ме радваш как позитивно гледаш на нещата! Само така, горе главата, бързо ще мине това време после ще сре срещнете с малкото и всичко ще забравиш!!!


Виктория, още вчера щях да ти пиша, ама като ме завъртя шайбата с Елена и забравих! Направо паднах от смях с това сладурското филмче на Ела и кучето! Миличкото ви търпеливичко животинче!! А пък шадраваните са култови направо! Нашият както обича водата, чудя се дали няма да намерим наоколо, защото ще флипне ако ги види !!! Разкошни са ви снимките!  bouquet

# 266
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Леле, Tandoori, ще ми стане навик да ви пожелавам бързо оздравяване и дано е за последно. Хубавото Ели да се оправя, че игри я чакат!

Пумпал, пази се!!! И аз бях на бед рест известно време, но после се оправих и даже на работа се върнах към края.

Виктория, страшни сте! И ние вчера ходихме на такова място, но Мая хич не обича да се мокри така. Е, след малко отиваме на басейна и със сигурност няма да излезе от там поне 3 часа, но това значи и аз да кисна с нея.

# 267
  • Мнения: 1 593
MrsG, мерси за успокоението, че направо паник аттаки взеха да ме обземат като си помисля колко още трябва да ходя с този гърбобол...

Пък за Kaloo,  newsm47...как хубаво си ме "разконспирирала" - познай кой се беше регистрирал за половината им неща (буквално) и сега си имам беддинг сет-а им, нощната лампичка, мечето столче, хавлийката, играчката за стролера и тн  smile3521... толкова са хубави...

Анет, засега се мотая с отпуската, но за около 6-7 месеца мислим да си ходим, като билета е купен за края на Октомври (затова и бързам с раждането  Flutter)... та купувам оттука, че нали знаеш как е - в БГ - скъпо и не чак толкова хубаво.

Днес организирам ББК, а то времето се скапа... дано поне не завали, че такива хубави бъргър паттис съм "омесила" - зян ще идат...  Crossing Arms

# 268
  • Мнения: 940
Мерсиме на всички за комплиментите Flutter.
Тя Елла си беше водно жабЕ още от 1вия ден , до ден днешен нямаме и един ревящ къпещ ден,винаги доволна с усмивка ,явно е като нас с баща и ,на нас ни дай само във вода да киснеме.Иначе като поливам във двора тя все гледа пред маркуча да застане ,голям и е кеф да се намокри  Laughing
Със кучето К. са любов голяма,като заизлизаме и като се почнат едни целувки и баййй баййй  К.  край няма  Laughing . К. е много тъпелива но и много обича Елла иначе и секунда няма да търпи.

Тандури дано тея болести ви оставят на мира ,малкото се намъчи направо ...а ти не по малко.

Джи...малкия Антъни Кайл е страхотен,все с такива усмивки да те дарява. Heart Eyes

Мрс.Г...айде да те удря музата ,нямам търпение да видя София с нова снимка на автара.

Дженна... пробваме се и аз и Дан с професионалното фото,самоуки сме и понякога се получава понякога не   но определено си стуваше инвестицията.Тези снимки Дан ги снима този ден,така че е негова заслугата  Wink.
 Нормално е да ти натежи корема в един момент ,аз затова те питах преди време -и аз бях в супер форма и тренирах...дори и с тежести  Shocked   до един момент в който кокалите почнаха да ме болят,подпухнах цялата и получавах стягания при активност ,спрях се и си почивах и като влезнах в 9ти месец почнах да ходя много ама ...мъкаааа...шкембата си тежи.
Странно защо но през цялата бременност нямах търпение да родя и да си възвърна моето си тяло и килограми а след като родих  от хормони ли и какво ,но  ми липсваше бременния корем и чак завиждах като видех бременна. Така бях през 1вия месец,шашава работа.

# 269
  • Мнения: 1 393
...като си помисля колко още трябва да ходя с този гърбобол...

Знаеш ли какво ми помагаше на мен (частично, де, то цялостно нищо не помага)- йога.
Ако не ти се инвестира в двд или видео за бременни, че то май вече няма за кога, просто пробвай няколко основни разтягащи пози от йога (но внимателно!!!), много ме облекчаваше мен.

Eто тези пози страшно ми помагаха накрая:


а също и The Warrior.
Пробвай, ако искаш, може и на теб да ти облекчи страданието.  Simple Smile
Всъщност сега се сещам, че има една мама йогистка тук, мисля, че хотмамма или хотмамма73 и и е ника, тя сигурно и професионално може да ти каже какво точно да правиш, щото аз съм от самоука по- незнаеща. Но акъли, естествено давам.  Crazy

victoria, тя музата я има, ама време нямам все, днес щях уж да я снимам и пак няма да стане, милион други неща имам.
Скоро обаче ще е.  Simple Smile

А вие каква камера сте си купили, дето казваш, че снимате с нея?





 

Общи условия

Активация на акаунт