Бюро " Форумски справки "

  • 52 209
  • 949
  •   1
Отговори
# 885
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Написал е това:
"Здравейте! Аз не съм ходжа. Това беше лоша шега."
Склонна съм да му вярвам.  Grinning

# 886
  • Мнения: 4 799
И допълнението , че всички писали му лично имат нужда от преглед при специалист ooooh! Laughing

# 887
  • Варна
  • Мнения: 1 795
И допълнението , че всички писали му лично имат нужда от преглед при специалист ooooh! Laughing

Е, то там не се знае. Какво и защо са му писали.  Grinning

# 888
  • София
  • Мнения: 2 840
И допълнението , че всички писали му лично имат нужда от преглед при специалист ooooh! Laughing

Е, то там не се знае. Какво и защо са му писали.  Grinning

Е, ако са приели, че наистина е ходжа, представям си какво се е случило и що оферти за разваляне и правене на магии е получил Mr. Green

# 889
  • Мнения: 4 799
и правене на магии е получил Mr. Green
ShockedГлупости ooooh!

# 890
  • София
  • Мнения: 2 840

Абсолютно е възможно.
Аз имам лек досег с темата за магиите и врачките, не е истина просто колко хора приемат нещата ужасно сериозно.
Не зная как успях да овладея коментарите си там.

# 891
  • Мнения: 4 799
Има такава тема ли? Моля за линк

# 892
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Е, ако са приели, че наистина е ходжа, представям си какво се е случило и що оферти за разваляне и правене на магии е получил Mr. Green

Именно. Побъркали са го човека с молби за помощ, а той вероятно и представа си няма как се вършат тия работи. А форома е пълен сус суеверен народ, все пак.

# 893
  • София
  • Мнения: 2 840
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124343.240

Току-що поразгледах, бая се е трило в тая тема.
Жалко, май не е останал коментарът за телефонните магии Joy

# 894
  • Мнения: 4 435
И според мене не е ходжа,а някакъв или някаква се бъзикат,сеир гледат с две думи.

# 895
  • Мнения: 1 952
"Магия може да се направи и през постинг" - яко, яко, ама трудно се пише със заключени пръсти.

# 896
  • Мнения: 740
Прочетох темата едва до 5 страница и осъзнах колко съм наивна  ooooh!

# 897
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Е, ако са приели, че наистина е ходжа, представям си какво се е случило и що оферти за разваляне и правене на магии е получил Mr. Green

Мда. После ще даде номер на сметка, и с уверението че само виждайки името на получената фактура може да развали всякаква магия, ще си прибира парички  Laughing


Именно. Побъркали са го човека с молби за помощ, а той вероятно и представа си няма как се вършат тия работи. А форома е пълен сус суеверен народ, все пак.

Не само суеверен, но и лековерен. Добре, че човека си признава, че не е ходжа Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217889.msg4807718#msg4807718

# 898
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
За мен си е чиста проба бъзик неговата  Peace

# 899
  • Мнения: 150
Аааа! Ето къде се клюкари за ходжата. А се зачудих кой и защо е съживил тази тема, която е от Пелопонеската война още...

Иначе вчера аз реших да го обсъдим в спамо-чата, ама никой нищо не знаеше... Гледам, вие също.

Общи условия

Активация на акаунт