Какви обувки,ботуши...

  • 31 720
  • 210
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 622
Аз харесвам ботуши на висок ток - изчистени като тези тук http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri/V234185.jpg  и съм си купила няколко цвята

# 31
  • Мнения: 790
Миналата година си купих много хубави ботуши на Флавия, черни, изчистени, с хастар от естествена кожа, което е рядкост, изобщо излязоха много качествени.
Но фирмения магазин, който беше на Главната в Пловдив изчезна.
Въпросът ми е към майките от Пловдив - знаете ли къде е преместен?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Миналата година си купих много хубави ботуши на Флавия, черни, изчистени, с хастар от естествена кожа, което е рядкост, изобщо излязоха много качествени.
Но фирмения магазин, който беше на Главната в Пловдив изчезна.
Въпросът ми е към майките от Пловдив - знаете ли къде е преместен?
Магазинът на Флавия сега е в търговски център Гранд на ул. Капитан Райчо, на втория етаж.

# 33
  • Мнения: 790

Магазинът на Флавия сега е в търговски център Гранд на ул. Капитан Райчо, на втория етаж.

Благодаря   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 234
Момичета,кажета как мога да разбера на коя фирма са  ботушите от този сайт или поне как мога да си ги поръчам?Направо полудях по няколко модела Heart Eyes И цените им ми се ще да поразгледам Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 3 805
Момичета,кажета как мога да разбера на коя фирма са  ботушите от този сайт или поне как мога да си ги поръчам?Направо полудях по няколко модела Heart Eyes И цените им ми се ще да поразгледам Rolling Eyes
Май са сборни от всякакви магазини.Просто показват актуални модели.Ако им изпратиш мейл може и да ти кажат какви са, ама се съмнявам често казано

# 36
  • Мнения: 1 234
Май са сборни от всякакви магазини.Просто показват актуални модели.Ако им изпратиш мейл може и да ти кажат какви са, ама се съмнявам често казано

Благодаря,DeepRed  bouquet Май ще пообикалям магазините,като пуснат новите колекции ботуши,може и да открия такива някаде Hug

# 37
  • Мнения: 490
ООооообичам обувки с платформи!!! Crazy
А още повече обичам заоблени отпред!!! Party

Аз носа 40-ти номер и острите чепици направо ми бъркаха в джигера-
имах чувството, че съм си обула ските! Rolling Eyes



 Joy Joy Joy Joy стига ма, кръстнице!!! Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 952
  скица Joy

# 39
# 40
  • Мнения: 5 622
В Бургас са извадили едни лачени, лачени...

Ох, ужас. Така да не ги харесвам тия лакове   Tired

Аз ще си нося ботушите от миналата година. Да не съм луда всяка година нови ботуши да си купувам  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 965
Миналата година си купих много хубави ботуши на Флавия, черни, изчистени, с хастар от естествена кожа, което е рядкост, изобщо излязоха много качествени.
Но фирмения магазин, който беше на Главната в Пловдив изчезна.
Въпросът ми е към майките от Пловдив - знаете ли къде е преместен?
Аз съм от София, но почивните дни вилнях из пловдивските магазини Mr. Green
На Флавия има 2 - на улица Иван Вазов - както свършва главната - в дясно по улицата и на един ъгъл от дясната страна (като вървиш към гарата)
Има и оше един като продължиш по надолу..почти към края- той се пада също от дясно, но в перпендикулярната уличка..от Вазов се вижда

# 42
  • Мнения: 274
фирменият магазин на Флавия се намира точно до самия завод на Флавия ( в кичука) срещу Нептун-а (басейна) последна спирка на 37, 14, 116 минава от там, 3 също...

# 43
  • Мнения: 2 897
Освен това забелязах, че и равните заоблени обувки все още се предлагат, обувките с изрязано отпред, както и такива с остър връх и тънък ток. Изобщо, модата е благосклонна - ще има за всеки вкус по нещо!

Това ме радва Grinning

# 44
  • Мнения: 3 830
Обичам високи токове и платформи  Heart Eyes

А с какво ходите, когато е заледено?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт