Новата Мис Варна

  • 7 980
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 002
Чак ме вдъхновиха да им сготвя и да ги нахраня тез човечета. Crazy

# 76
  • Мнения: 5 622
Още са си деца, всичките. Дръпнали на ръст изведнъж, още не са си уплътнили кокалите с месце.
И не само. Прекалените диети състаряват кожата. Това обяснява факта, че 18- годишни приличат на такива, гонещи тридесеттака.

Че ко ни е на нас, гонещите 30-та бе?  Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 4 392
Още са си деца, всичките. Дръпнали на ръст изведнъж, още не са си уплътнили кокалите с месце.
И не само. Прекалените диети състаряват кожата. Това обяснява факта, че 18- годишни приличат на такива, гонещи тридесеттака.

Че ко ни е на нас, гонещите 30-та бе?  Crossing Arms
Ами нищо не ви е , де. Laughing
Но сте за друг конкурс.  Peace

# 78
  • Мнения: 4 555

Номер 12 ми харесва най- много на тези снимки ...имам предвид Емилия Митева от Варна... че е хаос някакъв

За мен Дарина Йорданова (номер 23) би трябвало да е мис Варна. Хем е най-хубавата, хем има излъчване на победителка.

# 79
  • Мнения: 127
Не се занимавам с такива конкурси, нямам интерес в модната сфера и така нататък, но...по дяволите, това ли са красивите момичета на Варна?  Shocked Не може да бъде, и във Варна, и в Бургас, и в други морски градове съм виждала такива момичета, които са ме зашеметявали с красотата си...Ясно, че една уважаваща себе си жена няма да ходи по такива конкурси, но като гледам какъв е средният фон, много се стряскам.
Нито едно момиче от тези тук не мога да определя като красиво...

# 80
  • Мнения: 2 229
'баси. SickПрегледах специално всички снимки с банските - е една не изглежда нормално. Shocked
70% са кожа и кости (ама повечко кости), а другите 30 обратното, една с нормално телосложение няма. Confused И то нормално, не 90-60-90 мерки. ooooh!

# 81
  • Мнения: 7 723
 Shocked Аз....ъъъъ....таковата....не знам кво да кажа....
....глътнах си граматиката.....
.......и това момиче не е лошо.... поне е дългокрако Whistling

# 82
  • София
  • Мнения: 3 808
Предполагам, че е заради фотографа, защото на половината краката им изглеждат все едно са дълги 10 см Crazy

# 83
  • Мнения: 7 723
 
Предполагам, че е заради фотографа, защото на половината краката им изглеждат все едно са дълги 10 см Crazy
О, това е сигурно!
Те всичките са с идеални пропорции- фотографа е виновен! Grinning

# 84
  • Мнения: 17 546
Ей, ама сте и вие!  ooooh! Те - кожа и кости, а вие съвсем ги оглозгахте! Аз имам само синове, но предполагам, че някои от вас имат и дъщери. Е, не ви ли се виждат вашите момиченца най-хубави? Дори и да не са такива за никой от околните. Като им кажете с цялата си обич и защото те за вас са такива, какви са красавици, кое може да им стъпче самочувствието, че наистина са такива. И не ми разправяйте, че ако на някоя от вас щерката бъде избрана за мис на конкурс (а за начина на избиране, свирки и такива подобни - айде замислете се малко пък! никоя не е била там, за да види, а и те са деца - подсъдно е!) няма да се спукате от гордост! Сега ще ми развиете теорията, че вие сте такива образцови майки, дето няма да си пуснат децата на такова мероприятие... Няма нужда! Нека пораснат и пак ще си приказваме  bouquet

П.П. А за това, че повечето са смешни, а не грозни, няма да споря! Тук нали всички сме първи убавици... Crazy

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 20:49 от Ramada

# 85
  • София
  • Мнения: 3 808
Предполагам, че е заради фотографа, защото на половината краката им изглеждат все едно са дълги 10 см Crazy
О, това е сигурно!
Те всичките са с идеални пропорции- фотографа е виновен! Grinning
Нали знаеш, че винаги съдията е виновен, та и тук така - фотографът Mr. Green

# 86
  • Мнения: 6 417
Аз се чудя...фотографът ли е бил много нисък или девойките много високи, но на снимките с червените бански всички са снимани много от ниско.  newsm78

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 524
Ей, ама сте и вие!  ooooh! Те - кожа и кости, а вие съвсем ги оглозгахте! Аз имам само синове, но предполагам, че някои от вас имат и дъщери. Е, не ви ли се виждат вашите момиченца най-хубави? Дори и да не са такива за никой от околните. Като им кажете с цялата си обич и защото те за вас са такива, какви са красавици, кое може да им стъпче самочувствието, че наистина са такива. И не ми разправяйте, че ако на някоя от вас щерката бъде избрана за мис на конкурс (а за начина на избиране, свирки и такива подобни - айде замислете се малко пък! никоя не е била там, за да види, а и те са деца - подсъдно е!) няма да се спукате от гордост! Сега ще ми развиете теорията, че вие сте такива образцови майки, дето няма да си пуснат децата на такова мероприятие... Няма нужда! Нека пораснат и пак ще си приказваме  bouquet

П.П. А за това, че повечето са смешни, а не грозни, няма да споря! Тук нали всички сме първи убавици... Crazy

Абсолютно подкрепям! Много ми стана неприятно от повечето коментари - само си представих как ли би се почувствала майката на някое от тези деца, ако прочете какво обсъждане става тук.

# 88
  • Мнения: 6 417
А каква е всъщност целта на тези конкурси?  Thinking

# 89
  • Мнения: 2 952
Аз харесвам 23 и 13 номер, някак от  пръв погледми хващат окото ......хубави момичета , но лицата са проблем , какво е това чудо, видях само няколко с хубави лица Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт