Чухте ли за това?

  • 3 185
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 451
 hahaha Добре се посмях. Май не бих носила такова бельо.

# 31
  • Мнения: 619
Сетих се за подходящо горнище - тел, която ти минава през врата и стига до зърната. Mr. Green
Две метални планки плътни-покриващи само зърната и нищо повече,съединени с тел,минаваща покрай врата!
Ето-давай да делим печалбата  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 849
Да го мисля само дали няма да изпадне ,не ,не ми харесва .

# 33
  • Мнения: 1 544
не бих носила такова нещо ,но определено е интересно.
А човека на който със сигурност му е необходимо е Камелия /певицата/ до преди малко гледах в клюкарника снимки от концерти без гащи та за нея веднага се сетих  Joyче добре ще и дойде

# 34
  • Мнения: 1 906
Прилича ми повече на "нов вид" вибратор Mr. Green
Чудно ми е как ще се задържи това нещо, освен ако не си го пъхнещ в дупето.... Joy
smile3532

# 35
  • Мнения: 1 432
Изобщо не е секси това нещо. Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 5 783
По-лесно ми се струва да не си бръсна триъгълника и да ходя без гащи. Ще покрива точно колкото тези гащи но няма опасност да ми се забие тел в задника. Да не говорим че сигурно се впива отдолу и рискувам да ме държи нон-стоп възбудена:)


 newsm10  smile3532. И аз реших ,че няма смисъл да си го купувам.По-добре да спра с козметика и ще си го имам естествено.

# 37
  • Мнения: 3 622
Никога не бих сложила  Sick

# 38
  • Мнения: 7 186
А за мъжете няма ли да измислят нещо подобно? По един чорап с ластик може би newsm53

# 39
  • Мнения: 619
А за мъжете няма ли да измислят нещо подобно? По един чорап с ластик може би newsm53
hahaha hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 730
Ооо,не бих сложила такова бельо,то стои като арматура,не като дреха.

# 41
  • Мнения: 1 951
Тук в едно предаване две девойки го изпробваха и на едната и падна както си танцуваше в дискотеката  Joy Joy

# 42
  • Мнения: 6 164
Тук в едно предаване две девойки го изпробваха и на едната и падна както си танцуваше в дискотеката  Joy Joy

Е, определено е практично значи.. Laughing
Ако много бързаш..

# 43
  • Мнения: 1 092
това ми било гащи smile3532

# 44
  • Мнения: 6 060
То изглежда като диадема, как няма да се очертава  newsm78 Или няма да се очертава, а ще създавам ефект, че имам шпатула в панталона  Laughing

Незнам какво чувството, но сега си мисля, че няма да се отърва от мисълта, че обувалката ще ми изпадне измежду краката

Две изречения-три допълнителни приложения, може и да е полезно, пък
Това нещо найстина не прилича на никакво бельо, по скоро на диадема, обувалка, шпатула,....ехХх  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт