Клюкините от деня - 4.02

  • 24 480
  • 672
  •   2
Отговори
# 75
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
миличка диони, ела да те понося Wink
а после ти мен
целувки
и наистина разбирам какво искаш само дето аз не мога и да го поискам щото уж нали имам мъж /не че е лош и не помага, но просто не му остава време, разбира се и той си има недостатъци, но не е точно нежелание да помага/

# 76
  • Мнения: 651
Помня, че в някаква тема бях чела каксвещеника поискал името на бащата и успокоил майката с думите, че то "Бог знае" кой е истинския баща.

Да споделя, че обожавам дъщеря ми и факта, че живеем сами двете без да се съобразявам с още някой у дома. Днес я взех от градина /закарахме гаджето й и баща му до тях  Flutter/ и после рисувахме, снимах я, гушкахме се, вечеряхме и я къпах и пак се гушкахме... Такова удоволствие е да си говорим за разни неща - с нищо друго не мога да го сравня.  Crossing Arms




O, Isa!

Толкова хубаво си го описала, аз се чувствам по същия начин....само понякога малко ми идва вповече нервите в бачкането та не мога да се насладя напълно на тези мигове, но се старая, много се старая и....наистина са безценни!
 Колко си права за спокойствието!!!!! Точно това си мислех днес....че малките моменти на носталгична самота, всъщност са много по-леки от онези в миналото на невротична самота....Освен това сега в останалото време изпитвам пълен душевен покой и равновесие, а преди в останалото време се стресирах в опити да предвидя поредния цирк.... Май и на детенце не успявах тогава да се посветя така пълноценно....
Толкова много неща направих за себеси напоследък....спомних си че ги заслужавам....

Ееееехххх, искам да стисна ръката на девойката която "помогна" на нашия тати да вземе окончателното решение да се изнесе.....и след това го заряза! но...да не бъда зла...  Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 6 999
Май и на детенце не успявах тогава да се посветя така пълноценно....
Толкова много неща направих за себеси напоследък....спомних си че ги заслужавам....

Ееееехххх, искам да стисна ръката на девойката която "помогна" на нашия тати да вземе окончателното решение да се изнесе.....и след това го заряза! но...да не бъда зла...  Joy

Хахаха - за последното.

За другото съм на твоето мнение - за посвещаването, за нервите... Точно вчера казвах на БНД /всеки ден си говоркаме по телефона  Flutter/, че само като го видя как сяда на дивана, взема ми дистанционното и превключва на спортния канал - ми се приисква да го изхвърля през терасата барабар с ТВ  #Cussing out Mr. Green Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 17 413
Хехехе
Иса, при мен беше същото този уикенд, когато трябваше да ми донесе един монитор и първо му се обадих в събота в 5 следобяд - и спеше; после му се обадих в неделя към 2-3 следобяд - и пак спеше  Mr. Green
Еййй, като се сетих как си късах нервите всеки уикенд с това спане и с компа му, пък сега си имам планове всеки уикенд и ми е едно спокойно  Flutter

# 79
  • София
  • Мнения: 4 494
Хехехе
Иса, при мен беше същото този уикенд, когато трябваше да ми донесе един монитор и първо му се обадих в събота в 5 следобяд - и спеше; после му се обадих в неделя към 2-3 следобяд - и пак спеше  Mr. Green
Еййй, като се сетих как си късах нервите всеки уикенд с това спане и с компа му, пък сега си имам планове всеки уикенд и ми е едно спокойно  Flutter
Поне си си късала нервите за спането и компа, а ние си намирахме в петък вечер за какво да се караме и така до неделя вечер  #Crazy - в месеца не повтарях ме тема за скандали - ле ле е е е е като се замисля /верно че беше отдавна/ ама хич не ми е било скучно  Mr. Green - голямо разнообразие е било  Sick

# 80
  • Мнения: X
ама просто да напомня, че това което се иска от вас като сила и издържливот и грижи не е от липсата на мъж и няма да изчезне дори да имате мъж до себе си /освен ако не е някой богаташ да осигури готвачка и/или гувернантка на децата ви/

лек и хубав завършек на деня
Така е съгласна съм с теб  Peace, НО ............ /това не ми пречи да продължавам да го искам - има и нещо друго - това да висиш на ръцете на някого е предимно умение което е вродено и аз точно затова се ядосвам, че не съм се научила "вися" на някого.
и да - всичко си е навързано - ние затва сме тука в  тоя форум... ако заветната ти мечта наистина беше да 'висиш' на някого, щеше да си си го осигурила досега - с цената на нещо друго разбира се - ето примерно Иса както си казала - дистанционното и спортния канал- някой може би не би имал против но аз такова нещо в къщата си не искам....
по някакъв начин лека полека сме си осигурили присъствието в тоя форума чрез самата ни същност някак си.. незнам как да го обясня - но всеки сам си прави каквото му е...

# 81
  • София
  • Мнения: 4 494
ама просто да напомня, че това което се иска от вас като сила и издържливот и грижи не е от липсата на мъж и няма да изчезне дори да имате мъж до себе си /освен ако не е някой богаташ да осигури готвачка и/или гувернантка на децата ви/

лек и хубав завършек на деня
Така е съгласна съм с теб  Peace, НО ............ /това не ми пречи да продължавам да го искам - има и нещо друго - това да висиш на ръцете на някого е предимно умение което е вродено и аз точно затова се ядосвам, че не съм се научила "вися" на някого.
и да - всичко си е навързано - ние затва сме тука в  тоя форум... ако заветната ти мечта наистина беше да 'висиш' на някого, щеше да си си го осигурила досега - с цената на нещо друго разбира се - ето примерно Иса както си казала - дистанционното и спортния канал- някой може би не би имал против но аз такова нещо в къщата си не искам....
по някакъв начин лека полека сме си осигурили присъствието в тоя форума чрез самата ни същност някак си.. незнам как да го обясня - но всеки сам си прави каквото му е...
Така е - права си  Peace
Аз също смятам, че както съм амбициозна в работата си, така ако същността ми беше да вися на някого на врата - със сигурност щях да съм го направила вече /вероятно  Crazy/

# 82
  • Мнения: 451
И аз да се похваля,в този дух,че си "идвам на стъпката"  Laughing Колкото ми излиза душата прокрай тези майстори,щото всичко по 2-3 пъти се прави,за да стане ,по най-трудния начин#2gunfire и се треса вече,бачкане-много,душата ми излиза,щото по Мърфовите закони всички задачи,със срокове се струпаха в тези 2-3 седмици #CrazyЧак се нервя от почивните дни,щото ми спират работата,а после пак душа ще излиза.
 И....започвам да се чувствам добре,господар на живота си и деня си,без някой да ми мрънка,да е недоволен от липса на внимание.
Нито номера с дистанционното търпявам,нито да ми пуши в банята Sick,да не изпадам в подробности,че списъка,като при вас е дълъг.И колкото по се подсещам,викам си ,брееее, ГБП съм била аз,бе newsm78
Явно има две категории жени: "висящи" и "кукуригащи" около субекта, и такива,като нас Crossing ArmsНо ,като си помисля каква е цената на "поглезването",аааааааа не Naughty Май не е за нас тая работа Crossing Arms
Вече се чувствам в кожата си Laughing Laughing Laughing
 Heart Eyes Hug  bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 6 999
dioni, от къде толкова теми за караници?  newsm78 Чак ти завидях и се замислих да пусна нова тема: "Най-смешните ви караници с бившия."
Ние не се карахме само като сме по магазините - и двамата много се разбираме докато пазаруваме.  Flutter Иначе се карахме по всеки повод - от кой да стане първи от леглото сутрин и съответно да се мине/другия ще спи повече/...до кой ще си легне вечер първи и ...пак ще се мине /ще трябва да топли леглото/  Mr. Green Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 1 754
Малиии, що идиотски поводи за разправии мога да цитирам: защо му се сервирали все от вилиците с по-дълги зъбци или защо при наличие на порцеланови се ползват и пластмасови чинии; що съм мрънкала за памперси, как наште майки са се справяли без тях и само с пелени;защо все ми се спи (с двумесечно бебе  #Crazy) ; как мога да закусвам все препечни филийки и т.н. идиотии до безкрай...

Ха, бях ги забравила тия изпълнения. Ама, как хубаво ми стана кат' си припомних от какво съм се отървала  smile3521

# 85
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Здравейте и от мен,чак сега заради баткото успях да се докопая до компа. newsm03Слетобяда пазарувахме дрехи и помагала за училище останаха учебниците ,но тях тате ще ги купи smile3521.Утре синчето отива за празниците с татко си при баба си и аз с малката ще си бъда сама. CrazyДано да е по-хубаво времето,та да излизаме на вън.Спокойна и лека нощ ви желая smile3520

# 86
  • Мнения: X
dioni, от къде толкова теми за караници?  newsm78 Чак ти завидях и се замислих да пусна нова тема: "Най-смешните ви караници с бившия."
аз пък се оказва, че не мога да се сетя
което ще рече - всичко съм забравила..  newsm78
нима е възможно. толкова кофи сълзи и накрая бяло петно. лудост. затва ли беше целия тоя голям рев.
ма поне да помнех за какво...

# 87
  • Мнения: 420
casi, радвай се, че не помниш, за чий ти е да помниш? Айде, Иза да пуска анкета, таман и аз да спечеля приз. Като почнем от вилиците с по-дълги зъбци (начи не е само мойто чудо), та до защо единия чорап е прострян с лъщика нагоре, а другия не, защо запалката е ДО а не ВЪРХУ цигарите, защо телефона е на майката, а не на масата, кой е ял хляб и защо, къде ми е...(квот се сетите), защо има 3 ножа в мивката, за кво са ползвани и т.н.а, и черешката на тортата, БОКЛУКА В КОФАТА НЕ Е ПОДРЕДЕН!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 1 754
canadianmom,  Hug Разбирам те на 200% и ти желая скорошно отърваване!  Mr. Green

# 89
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
canadianmom, имаш прегръдка и от мен. Такива идиотски поводи за караници поне сме нямали. Ама пък наваксваме от към сериозни проблеми .

Общи условия

Активация на акаунт