Отговори
# 705
  • Мнения: 169
Бамби-пращай ги,тук ще ги оправя. Какво става с колата ти  newsm78 ,що не ги донесеш направо? sweetkids_mama-благодаря ти Hug,това в момента ми е много важно. Герката- за твоето кремче писах,че трудно се отмива,но се питах...толкова ли е важно отмиването newsm78 опитах го на вкус не изглежда отровно Simple Smile Гармастана така горчеше ooooh!,беше ме страх,че ако остане малко от него и бебка ще се отбие.Алина си поразреди храненията.Нощес само 4 пъти сме яли,имаше и порцийки сън,сега пак спи...така по се живее.Чут Чут- пак да ти кажа,че на мен памперсите ми харесват,не попиват като другите и при допир са мокрички,но тъй като ги сменям често(Али ака на 2,3 часа) и няма време да се напълнят и пропуснат.Дупето не и е изринато,ама за всеки случай си го мажа редовно с кремче.Айде чао за сега,че принцесата алармира  Laughing .

# 706
  • София
  • Мнения: 589
Колата ми е още на ремонт.Скоро няма да стане понеже и клю4а и се прецака и съм поръ4ала от Германия ключ и чакам Sad.Праща ти ги така.Не махаи чергите отдол а върху тях ги сложи да ти е по топло.И не ги застъпвай с мебелите понеже са 3 и не ми се вярва да покрият вси4ко.Абе ти прецени на място. Ще ти пратя и един препарат за пране на място с една 4етка по дебела ги мини   bouquet

# 707
  • Мнения: 4 195
О СУПЕР, гАЛЯ ТОГАВА МОЛЯ ТЕ САМО МИ СВИРНИ КАТО ПОПРИВТЪРШАТ ДА КУПУВАМ И ДА ПРАЩАМ И ВИЖ КОЙ НОМЕР
АЗ ЩЕ ПОМОЛЯ В СКЛАДА ДА ПОДБЕРАТ ПО ХУБАВИ

# 708
  • Мнения: 1 288
гале, тубичката беше започната, ама нали е една такава мека и не личи колко има в нея  Embarassed все си мислех,че поне половината е останала. понеже са обещали и други мами крем, ако не ти пратят, моля те, задължително ми кажи. аз ще ти купя и пратя.
целувки на малката принцеса. Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 142
Бамби03 , пращай чергите без препарат!
аз имам перило,ще ги изпера и изсуша и ще светнат за бебка!
благодаря, че те има!

момичета,пращах адреса на Галя,ако някого съм пропуснала да свирка.  Whistling
не е нарочно  Embarassed

# 710
  • Мнения: 295
Ами аз тогава няма да пращам Гермастана,а що се отнася до Лансинох-аз много трудно го анмерих в Търново-поръчах го на една приятелка аптекарка от складове да го донесе,ако не го намерите никъде мога да я питам пак и тя ще го достави.Има малка тубичка за 11 лева и голяма/била 4 пъти по-голяма/ за към 25 лева май.Аз си бях взела малката ное  икономична.Ако не го намерите ще я купя и ще я пратя на Галя:)

# 711
  • Мнения: 3 376
Съжалявам,не успях да пусна колета и днес.
Утре ще пътува със сигурност  Peace
Тъй като нямам възможност по куриер-splitka може ли пак на теб?  Blush

# 712
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
EASpirit, простено ти е  Hug И умната тая вечер  Wink Весел празник!

# 713
  • София
  • Мнения: 589
Бамби03 , пращай чергите без препарат!
аз имам перило,ще ги изпера и изсуша и ще светнат за бебка!
благодаря, че те има!

момичета,пращах адреса на Галя,ако някого съм пропуснала да свирка.  Whistling
не е нарочно  Embarassed

splitka днес не успях,Забавлявах Галя на скайп.Малко се посмяхме около 2-3 4аса.Аз бях на работа ии пишех едни глупости, тя доста се смя  Wink.Поне малко съм я разведрила.Галя ама няма проблем ако кажеш Г-жа Владимирова ще звънне и ще пита к'во трябва  Laughing .
Утре ги пращам и пари4ките за нета и казах 4е ще и пратя.
хахахаха..................... Гале внимавй в картинката че Госпожата Владимирова не си поплюва много -много  Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 142
здравейте!
насреща съм,момичета за каквото кажете.
 
 newsm51

# 715
  • София
  • Мнения: 3 127
Гале, утре ще ти пратя по куриер следните неща:

Лансинох- 1 тубичка от 56 гр (най-голямата, която имаха  Simple Smile)
бебешки прах за пране- 1.5 кг
два пакета дамски превръзки- общо 32 бр.
бебешка пудра


Адресът ти го имам. Peace Само не знам дали няма да ми трябва телефон за връзка -при изпращане винаги искат.... Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 3 376
Успях да пусна колета днес,вече пътува към Габрово   Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 589
И аз моя  Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 589
Абе Галя цял ден я няма,нещо да не е станало  newsm78

# 719
  • Мнения: 169
Тук съм, не мога да сколасам да стигна до компа.Малката будува цяла нощ.Криво ми е сигурно от недоспиването или пък следродилната депресийка се обажда,нещо ми е едно никакво настроението.Нося се като мъгла из дома и нищо съществено не върша. Поне вече Алина започна да се храни с по голям интервал от време.А пък аз вместо да се радвам съм тъжна. Иска ми се аз да бях бебе,да имам една любвеобилна майка,да ме гушка и обича,да ме кара да се чувствам сигурна и щастлива,да знам че ми е опора в живота Cry...нещо съм се смахнала,в тоя ред на мисли цял ден ми е едно смотано и самотно.Няма да пиша.че почна и да ми се плаче,не мога да се понасям днес,дано утре се събудя в по друго настроение.

Общи условия

Активация на акаунт