Тц, тц, ама и това ли вече измислиха?!

  • 4 122
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 361
  Дона, трябва да се провери. Някой случайно да има бик под ръка?
  Сетих се и за 3 в 1. Що за кафе? Едно време като изпиеш седем кафета те удря в петите, а сега...

  Малко офф, baibibi име подсети за един лозунг на хигиената- "Циганите на сапун, скиновете на Мистър Пропър"

# 46
  • Мнения: X
Мен ме радва всичко, дошло да ми улесни животеца  Mr. Green
И няма да обиждате микровелето, ей! Спаси ми живота туй чудо на инженерната мисъл га беше щерката бебе и трябваше да се топли нещо си по сред тъмни доби, когато с много усилия отваряш наполовина само едното очо. Grinning

Единственото, което ме дразни е някой да каже "Ще умра без гсм-то си/компщтъра си и т.н" Га че ли баба му е умряла Crossing Arms Няма да умре, е гадничко е, няма спор...........излизаш сутрин, важен ден с хиляда и една срещи и о, чудо! Телефона си останал вкъщи  Twisted Evil
Ама не се умира..........най-много да полудееш.
Дааам.........да живей прогреса, харесва си ми на мен.

# 47
  • Мнения: 46
Покрай яйчената смес можем да подискутираме истинска ли е бичата сперма в кремовете за лице, или пак ни лъжат  #2gunfire

  newsm78 аз що си мислех, че е свинска, а може ги правят и микс  Joy

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Яйчена смес не съм ползвала, ама веднъж правих крем-карамел от пакетче. "Правих" е силно казано, защото само го забърках с вода. А, да, после го и изхвърлих. Бляк, и това ми било крем-карамел. Не е ли да го сложиш във фурната да ти замирише. Пък да очакваш с трепет да не заври водата Mr. Green

А техническите джиджавки са добре дошли Hug Не се излагайте, бре! И микровелето, и пералнята, и съдомиялната - те са за нас правени.
Едно време, като си купихме съдомиялна, баща ми и той изцъка възмутено с език: "Не переш, чинии няма да миеш, какво ще правиш у вас тогава?"

# 49
  • Мнения: 911
Аааа, съдомиялната си е предпоставка zа щастлив брак.

# 50
  • France
  • Мнения: 726
Като стана дума за затопляне на водата за АМ и че ползвахте микровълновата само за тази цел, аз използвах бързонагряващата кана- в топлата вода слагах шишето. Давам идея, сори за спама.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не се дразня от нововъведенията, дори им се радвам, до момента, в който станем зависими от тях...тогава вече ме е яд, че сме го допуснали. Например телефоните - мъжът ми ходи с тях в тоалетната  ooooh!

Иначе микровълнови, съдомиялни, перални и всякакви такива джаджи, които ми помагат - обожавам.


 

# 52
  • Мнения: 1 113
Аз като химик се опитвам да не цъкам много на прахообразните и не дотам прахообразни творения на индустрията. Но понякога не мога да се сдържа. Скоро мой приятел ми разказа за разработка на препарат, който не позволявал на тъканите плат да поемат миризми до 10 дни.

Иначе съм отворена за техника. Стига да има кой да ми разясни как се ползва  Crazy Микровелето ми е добър приятел. "Назад към природата" не е моят девиз. Дори барбекюто на дървени въглища не обичам.

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех, как никой не се сети да каже, че сме си изтровили децата с топленето на вода в микровелето Mr. Green

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм от онези неприятни хора, които цъкат непрекъснато. Цък, цък, като часовник съм. С кукувичка.  Mr. Green
Нищо не одобрявам, искам дървени подове, искам кладенец на двора, искам да имам свещи и да си лягам рано, да не знам що е телевизия и да ям истинско яйце и домат от градината.
Щях да стържа с пачето перо по кожата, а като погледна навън, да виждам децата ми с ей такива червени бузи. А не бледи, градски призрачета.
За съжаление, не получавам подкрепа и поддръжка у дома. Когато ги отгледам, ще си взема бохчата и отивам в Добруджа, близо до морето и далеч от хората.
Дано не я застроят с голф игрища дотогава.
П.П. И аз нямам микровеле.  bowuu А Перето започна да пише като Жоро.  newsm78

# 55
  • France
  • Мнения: 726
А защо никой не се е сетил да даде Нобелова награда на изобретателя на вибратора? newsm78

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вибраторът е измислен да лекува женските истерии и депресивни състояния. Изобретателят му трябва да получи Нобел за медицина Mr. Green

# 57
  • Мнения: 14 511
и аз съм по нововъведенията. макар да ми е ясно, че повече ни натоварват отколкото да помагат. малко ме дразнят мобилните телефони - един човек може да има три джиесема и пак да не можеш да го откриеш. едно време с един домашен и един служебен телефон се намирахме и то по- лесно беше.
мойта баба лека й пръст така и не можа да разбере точно джиесемите и най-вече номерата им. беше си свикнала жената с 5 цифри, първата да е 2. това 0888 не можа да го проумее Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 312
Аз пък незнам как съм живяла без микровълнова Rolling Eyes
Имам я от 10 години-на нея не съм готвила нито веднъж.Не си падам по бързо приготвените храни.
Но за претопляне на храна,вода за кафенце,чай,пуканки си я ползвам непрекъснато.
Мои познати правят турско кафе на микровълновата-по-гадно нещо не съм пила.
Иначе си падам по нововъведенията и си ги ползва с удоволствие.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз съм Водолей, ама не всички новости са ми присърце. Не мога да свикна с мисълта, че настилката ми няма да е паркет или дюшаме, а ламинат... както и че махнахме дървената дограма  Blush

Иначе, най-ме смущава, че не съм в час с новите технологи и "изобретения". Едно време се събирахме компании и там всеки казваше по нещо- кое, как, защо.

Сега някак информацията, до която имам достъп е много, а пък нямам време да я отсявам и чета. Притеснява ме, че не знам да ползвам всички опции на мобилните връзки, на копютрите и т.н.
Общо взето техническите новости ме притесняват с това, че не знам за тях.

ПП. Помня моята баба как се беше свързала с телефонният секретар. Съобщението беше "Добър ден, мога ли да Ви помоля да предадете на Петрова, че майка й я е търсила?" а после се чува на заден план как обяснява на дядо "Вдигна ми някаква секретарка." Миличките.

Общи условия

Активация на акаунт