Режим на Пиер Дюкан - 24 част

  • 27 546
  • 600
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 331
Ще яде,ще яде и в един момент ще е заситен.Месото засища. newsm22

вярно.от вчера се каня да ви кажа и все забравям.като съм на ПЗ съм по-гладна,отколкото като съм на П.май наистина месото засища повече, а зеленчуците пълнят стомаха и после бързо се огладнява.вие забелязвате ли нещо такова? newsm78

# 511
  • Мнения: 3 453
Здравейте, благодаря на всички за топлото посрещане Hug   bouquetВчера направих един ударен, но днес стана смесен на обяд.ИСках да ви попитам, остават ми 3-4кг до мечтаната цели 58-55/56/, та какво ще ме посъветвате?Колко ударни да направя и колко смесени?Сватбата е точно след месец и искам малко преди това ако мога да ги сваля поне до 56/55 после Mr. Green/На 15 съм на проба, а на 23 трябва да я взема така очакваната и мечтна рокля.Разчитам на вашето мнение как да наглася ударните и смесените дни  bouquet

Ванче, стискам палци да се оправят по-бързо нещата Praynig Peace

krikri, това е супре,  тъкмо ще си спазваш по-лесно режима Laughing Ей това си вика мъж как взима пример  bouquet

Сега отивам да ви изчета по-обстойно Hug
Ще яде,ще яде и в един момент ще е заситен.Месото засища. newsm22

вярно.от вчера се каня да ви кажа и все забравям.като съм на ПЗ съм по-гладна,отколкото като съм на П.май наистина месото засища повече, а зеленчуците пълнят стомаха и после бързо се огладнява.вие забелязвате ли нещо такова? newsm78

Абсолютно е така и при мен, вчера цял ден само на месо хапнах по-малко отколкото днес при смесения ден със зеленчуци Peace

# 512
  • София
  • Мнения: 3 090
Да си споделя с вас, момичета. Днес шпионирах в рицарките да видя какви резултати са постигнали. Направо бях изумена - едно момиче е отслабнало 52 кг и ги задържа! Много (поне 6-7) са смъкнали по 20-30 кг, една - 37, друга - 35. Значи - може!!! стига да искаш. Мен в момента ме притеснява как ще успея да задържа постигнатото. Но с Божия и с дюканска помощ се надявам да успея.
Ванче, наистина много ме стимулирахте вие рицарките.
За лененото брашно - мисля, че не може повече от лъжица-две, все пак има въглехидрати. Като го слагам към млякото, ще е в общото количество от 3 с.л., които са позволени. Пише, че може да се добавя към сосове, хляб, салати и различни ястия.
Били, със сигурност е така. Зеленчуците направо отварят апетит. Laughing
Криси, според мен 5 П, 5 ПЗ, но не знам как ще ти се отрази, защото от доста време си на диети. newsm78

# 513
  • Мнения: 5 873

вярно.от вчера се каня да ви кажа и все забравям.като съм на ПЗ съм по-гладна,отколкото като съм на П.май наистина месото засища повече, а зеленчуците пълнят стомаха и после бързо се огладнява.вие забелязвате ли нещо такова? newsm78

аз отдавна съм го разбрала,месото наистина засища.обаче малко зор идва понякога с парите и не може само месо...за съжаление...така съм се увълчила...само месо мога да ръфам. newsm65


ооо,Криси.Здравей! welcomeСценична треска те тресе,а?  action032
Старите кокали да те съветват.Ама повече от 5 ударни разбрахме,че няма смисъл.Ти ще си прецениш. Flutter

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Кри, за какво шпиониране говориш, та всички ти казахме, че си добре дошла и там  Laughing

# 515
  • Мнения: 5 873
Да си споделя с вас, момичета. Днес шпионирах в рицарките да видя какви резултати са постигнали. Направо бях изумена - едно момиче е отслабнало 52 кг и ги задържа! Много (поне 6-7) са смъкнали по 20-30 кг, една - 37, друга - 35. Значи - може!!! стига да искаш. Мен в момента ме притеснява как ще успея да задържа постигнатото. Но с Божия и с дюканска помощ се надявам да успея.
Ванче, наистина много ме стимулирахте вие рицарките.

Кри,радвам се,че сме те мотивирали. HugЗадържането е по-трудно от самото отслабване.Така разбрах де,аз мечтая за този момент... Crazy


Кри, за какво шпиониране говориш, та всички ти казахме, че си добре дошла и там  Laughing

Hug

# 516
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, за какво шпиониране говориш, та всички ти казахме, че си добре дошла и там  Laughing
Оф, не съм погледнала Embarassed
Как върви купона? С какво зарадвахте принцесата?

# 517
  • Провинция
  • Мнения: 313


С вас съм за едно кафенце.Да почерпя всички по една кола(който каквато обича).Нали няма да ме убиете,ама си хапнах диня(така я обичаааааам).Значи и мен могат да ме изкушат някои неща.

# 518
  • Мнения: 3 453
Ванче,благодаря ти, аз мислех за три на  три понеже са малко кг-те, но така както казваш може да стане по-бързо Peace Hug Ама като ти видя името и веднага ти гледам и рецептите и  Embarassed поне два дни съм сериозна, дано продължа Praynig

Пухче,
умирам за кола лайт Hug  bouquet

# 519
  • София
  • Мнения: 3 090
Пухче, добре си хапнала диня, ама задръж до тук! Нищо нережимно вече, да не му изтървеш края и да съжаляваш утре!

# 520
  • Провинция
  • Мнения: 313
Разбира се,че няма повече.За вечеря зеленце с морковче и една пържолка.Моите хора взеха да харесват режима ми на хранене,та незнам бюджета как ще издържи.

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Кри, за какво шпиониране говориш, та всички ти казахме, че си добре дошла и там  Laughing
Оф, не съм погледнала Embarassed
Как върви купона? С какво зарадвахте принцесата?

Засега купона е за мама, която е решила днес да е нережимна и си наваксва с плодове - за първи път тази година опитвам круши и праскови  Embarassed Принцесата я строих да спи и след час ще я вдигам да си посреща гостите  Joy А засега с батковците се мъчим да сложим в ред този бардак, който би трябвало да прилича на прилично място за живеене  #Cussing out

# 522
  • Мнения: 5 873
Ама като ти видя името и веднага ти гледам и рецептите и  Embarassed поне два дни съм сериозна, дано продължа Praynig

уффф,явно наистина съм голям дразнител... Flushed

ама така съм аз, tooth диети пазя и все в кулинарните форуми се ровя..че и правя туй-онуй...ей сега- пак ме сърбят ръцете... newsm64

# 523
  • София
  • Мнения: 3 090
Вещи  Hugхич не се притеснявай за бардака! При хората с деца си е така! Имам една приятелка, всеки път като дойде вкъщи не забравя да ми припомни какво е било преди децата - излизано, покривчици, цветенца, красоти...а сега - кочина. Тъй де, колкото и да подреждам, все нещо се търкаля наоколо, а да не говорим, че заради кучката мета поне по 3 пъти на ден. Големите помагат, но знаеш как е.

# 524
  • Мнения: 350
Ванче,аз си калявах волята оняден с твоите шедьоври - всичко разгледах Hug даже като го гледах почти можех да му усетя вкуса Laughing майка ми ме питаше защо си причинявам това,ама само с гледане не може да си разваля режима,та поне поизплакнах очи Crazy обаче не знам ти като ги готвиш тия вкуснотийки как успяваш да се сдържаш - аз ако можех да готвя така досега да съм ударила 150 Blush Crazy  bouquet

между другото - вече официално съм с намаления Partyтвърдо 64,та даже и към 63 отвреме-навреме Thinking Flutter 6 дни изкарах на ударния,вчера вече се чувствах малко отпаднала и само при мисълта за месо ми се гадеше Sick добре,че колата лайт е позволена,та да оправя вкуса малко Whistling бях решила от днес да съм на смесен,обаче засега го карам на трици,прясно мляко и 1 бутче и се чувствам добре,та се чудех дали да не изкарам още един ударен newsm78

черпя ви с чайче,аз така съм се намръзнала,че съм се омотала с няколко фланели и пак малко ми остава да нахлузя и ръкавиците Blush Crazy

Общи условия

Активация на акаунт