КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 69 148
  • 419
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 113
От Пловдив съм,трябва ми частен учител за 7-ми клас,може ли някой да ми помогне?

# 346
  • Мнения: 3 221
didkapitka, и аз благодаря!   bouquet

# 347
  • Мнения: 118
didkapitka благодаря ти! smile3525 На мен 1,2,3 са ми верни,на 4 не съм писала отговор,5,6 са ми верни,7,8 грешни,на 9 не съм писала нищо, 10,11,12-грешни Embarassed и 13 все още не знам как се решава.Абе общо взето съм оплескала нещата. Rolling Eyes Аз мисля да кандидатствам с биология в НПМГ,защото обожавам този предмет! Simple Smile Пък и миналата година,когато учихме за растения,аз се явих на състезание и от 200 деца бях сред първите 20. Simple Smile Не,че искам да се хваля..... Whistling

# 348
  • Мнения: 3 221
...и 13 все още не знам как се решава...

Нещо не съм доизкусурила картинката, ама ако някой знак не ти е ясен, питай - не ми се занимава повече да й слагам интервалите, които съм пропуснала Wink




# 349
  • Мнения: 2 993
Майчета,

Ако детето Ви учи в школата или в училището на Иванов, или имате намерение да проучите и детските мнения за обучението там, Ви препоръчвам да разгледате на страницата на ЕВРОСТАР, където са контактите има КНИГА ЗА ГОСТИ. В нея има доста интересни изказвания Laughing

# 350
  • Мнения: 1 210
Получихте ли вече примерния тест на Американския колеж? Решиха ли го децата? Аз го получих току що и на пръв поглед задачите ми се струват предимно логически(изискват усилено човъркане на мозъка  doh) Ще ги дам на Маги през почивните дни, да видим какво ще направи. Само дето нямам никаква представа кой ще и провери написаното  newsm78 Joy

Лети и Камъче ми се губят...Къде сте, момичета?

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:59 от didkapitka

# 351
  • Мнения: 4 447
Ми, аз съм тук, чета ви, ама ми е трудно да се включа, че сме по-назад. Пък и аз по-малко се занимавам с него, нещо с времето сън я закъсала.
Моят син по време на стачката беше във "ваканция"
Само 3 пъти е ходил на уроци (съботите) и имаме доста да наваксваме. Той е доволен, учителката го е поощрила. Обаче на входните тестове в нашето си у-ще все се дъним  Cry. Много е разсеян, все нещо не видял, все нещо е пропуснал, или си мислел, че е ясно...
По математика - занимаваме се само с учебния материал, засега.

# 352
  • Мнения: 1 210
Ей това с входните тестове съм пропуснала да ви споделя...Моята самонадейка се сгромоляса с гръм и трясък..Понеже малко се е понадула откак ходи на уроци и все всичко и било фасулско в училище...и с тази настойка, с притъпено от главозамайването внимание и скоростно четене и писане на тестовете, стил (мога да ги реша и без да ги чета), та накрая- 5.25 по математика и 5.25 по български  smile3534 Нека и е...от така  newsm44, сега изглежда така  Rolling Eyes

# 353
  • Мнения: 967
Ами да, това със самодеяността лоша услуга може да направи. Няма да забравя аз като кандидатствах и ме пратиха при една учителка от НПМГ-то. А, аз всичко мога, всичко знам,...вълшебник голям! Мадамата като наизвади някакви апокрифни сборници дава ми задачки, а аз  Shocked нещо не се справях за повече от 5. И като ме подпука, за отскок (и да ми натрие носа естествено) 200 задачи за weekenda ми даде -не много трудни. Решавах по 10 часа на ден и пак само 170 реших. И ми смачка фасона учителката де. После ме осведоми, че иска от мен да си отворя очите и ушите и че такива самонадеяни лигли като мен с лопата да ги ринеш.

И до ден днешен си го спомням този урок, пък вече съм дърта. Добре е че дечицата могат да си видят къде им е нивото с тези тестове и къде трябва да понатиснат още.

Успех на дечицата и мами, пазете си нервните системи  bouquet

# 354
  • Мнения: 3 479
Дидка, ти откъде ги получи тия тестове? Аз май нещо съм пропуснала.

Ох и аз имам проблем със самонадеяността на моят син. Все всичко знае и може, пък резултатите са  ooooh!

# 355
  • Мнения: 2 993
Обади се в Американския колеж и ще ти ги изпратят на адрес, ако не ти се разхожда до там. А щом си изпуснала това, сигурно си пропуснала и,че е обявена датата за изпита там- ще бъде на 23.03.2008. В началото на януари има обявени дати за срещи с родителите

# 356
  • Мнения: 3 479
Обади се в Американския колеж и ще ти ги изпратят на адрес, ако не ти се разхожда до там. А щом си изпуснала това, сигурно си пропуснала и,че е обявена датата за изпита там- ще бъде на 23.03.2008. В началото на януари има обявени дати за срещи с родителите

А не, датата я помня и за родителската среща също знам, но май съм чела по диагонал и съм пропуснала за тестовете.
Благодаря, ще се обадя да си поискам.

# 357
  • Мнения: 1 210
...и задължително с Пепи на родителската! Само добавям към казаното от Рос. И там ще се познаят девойките и младежа, а ние след тях. Оххх, колкото повече ги чета тези задачи...толкова повече си мисля..абе не се предавам,ама ми се струва, че са непосилни. Вярно, че аз не съм никакъв критерий за математиката, обаче и Маги не е много логична в разсъжденията си... Изкушавам се да и ги дам още сега, да ги погледне, да се усмихне и да каже- Споко, мамо, лесни са   smile3560, но в момента си дописва домашното за утре. Дори не съм и казала, че ги получих, че ще претупа всичко. Толкова ми се ще да се справи...виж, с раздела по български и литература се справи брилянтно преди време. Ми утре ще си покаже, като и ги дам, сега няма какво да му мисля. Оффф, пак ви споделям разни мои настроения и страхове и ви пълня главите с моята тревожност. Спирам! Кажете как се справят децата с въпросния тест.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 00:35 от didkapitka

# 358
  • Мнения: 118
cool_witch мерси! Аз от утре тръгвам на курсове по математика в НПМГ,при Величкова.radmila ти малко ме уплаши. Rolling Eyes Брат ми е бил в НПМГ и казва,че е много готино.А къде се намира Американския колеж? newsm78

# 359
  • София
  • Мнения: 900
Кажете как се справят децата с въпросния тест.

Чета ви редовно и искрено ви съчувствам и подкрепям  Hug Hug Hug
Само да не се стреснеш
от теста на Американския за 2004
една задача я решавахме с мъжа ми .................... три дни  Shocked Shocked Shocked Joy Joy Joy
Накрая наша близка, математичка, автор на сборници,
ни съдра от майтап - идеята била, да не се забатачват децата,
а да продължат нататък - може - решава, не може - отминава

Ще се справят децата - ще видите!!!

Извинете ме за спама

Момичета имам нужда от помощ  Praynig Praynig Praynig
Търси се СПЕШНО
учебник по история за 7-ми клас на Сиела.

Открадната или загубена - не е ясно?!
Факт - не можем да я намерим  ooooh! ooooh! ooooh!

Става дума за сина на моята приятелка.
Ще ви бъда адски благодарна, ако помогнете!!!
Нашите учебници ги даваме всяка година.
Само тази останаха, ама са за осми клас  Confused

Общи условия

Активация на акаунт