Отговори
# 90
  • Мнения: 7 914
аз съм от Друго(какво) -  понеже съм Спящата Кърмачка Crazy Mr. Green ( само на това се оприличавам в момента)

# 91
  • Мнения: 6 029
Пипиляша (щот слугувам на мърльовците вкъщи)... в следствие на което като Червена шапчица се чувствам на моменти (ама не тази от приказката).

# 92
  • Мнения: 6 155
Пепеляшка + Барби + Спящата красавица  Flutter

# 93
  • Мнения: 677
Биби, винаги съм те харесвал  Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 235
Мечо Пух, защото за мен по- доброто от едно гърненце с мед са две гърненца с мед!

# 95
  • Мнения: 1 446
Аз съм на Шрек жена му - изключително оправна кака, не чака някой да дойде да я спаси. Изключително актуален образ.

# 96
  • Мнения: 2 768
Аз съм на Шрек жена му - изключително оправна кака, не чака някой да дойде да я спаси. Изключително актуален образ.

Фиона й е името

# 97
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Аз съм събирателен образ между Барби-има доста кукленски неща във визията ми и Карлсон-страстно обичам разни вкуснотийки.

# 98
  • Мнения: 1 153
Уф и аз искам да съм Барби,ама не се получава Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 399
Аз също съм Фиона-и без това живея в блатото със симпатично-непохватото си добродушно чудовище,но това е моето щастие. Grinning

# 100
  • Мнения: 5 370
А я да ви хвърля една провокация-кога яхвате метлата? Тоест, кога преминавате към "баба Яга"? Crazy

# 101
  • Мнения: 3 537
Ох,не мога да се определя. Thinking
Като се сетя,пак ще пиша. Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 143
Малката русалка. Grinning
Стремя се към невъзможното, правя жертви -за да го постигна, но най-често  съм тъжна  и наранена. Любовта ме завладява, но нямам глас  и принцът не го разбира. и накрая съм погубена-заради обичта си към него...

# 103
  • Мнения: 1 426
Абе, Баба Яга съм си отвсякъде...

# 104
  • София
  • Мнения: 1 783
А я да ви хвърля една провокация-кога яхвате метлата? Тоест, кога преминавате към "баба Яга"? Crazy
Като ми се изпречи Иванушка Глупака
или пък някоя от грозните и мързеливи сестри;
Като вземат да ме питат "А къде живее баба ти";
Като се опитват да ми издухат къщичката;
Като ме убеждават, че тиквата е каляска,
а пък жабата - принцеса.
Абе, като вземат да ми спамят в приказката........
  bouquet

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 22:55 от Im_im

Общи условия

Активация на акаунт