Режим на Пиер Дюкан - 25 част

  • 25 385
  • 597
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 270
Peppi няма да откажа помощ  Hug

# 391
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Peppi няма да откажа помощ  Hug
Искаш ли на лични да не досаждаме на  другите? Simple Smile

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
С майка ми сме в различни градове - аз в Пловдив, тя в Бургас, видяхме се последно миналото лято и сега това.  Mr. Green
Малкото вещи пак по вина на педито ще е на ясли евентуално в сряда, защото трябва да се вземе бележка и имунизационни статуси и не знам си какво още, а тя не искаше да ми ги даде преди изследванията, утре е след обяд и живот и здраве ще ми ги даде, та в сряда с песен сме на ясли. А утре - с песен пак на училище. И то буквално с песен, защото ще идват учениците да правим репетиции за първия учебен ден  Joy
Буба вчера ми каза, че ако е хубаво времето днес ще ходят към Габрово. Днес цял ден я няма в скайпа, така че сигурно са отпрашили, иначе тя постоянно си е онлайн. Party

# 393
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Пълен и точен отговор. Получавате Отличен 6 шерифе  Joy Joy Joy

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
 bowuu bowuu bowuu

# 395
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Вещи май само с теб не спим? Да вземем да лягаме:)
Сладки сънища  smile3524

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Ами хич не съм свикнала да си лягам толкова рано Sad

# 397
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Добро утро поспаланки дюканки Simple Smile
Една сутрин и аз да съм първа. Снощи не можах да заспя до късно, а тая сутрин се събудих много рано Sad Май ще ми бъде тежко днес. Желая ви лек и усмихнат ден   bouquet Нека първото кафенце бъде от мен.

# 398
  • Провинция
  • Мнения: 313

Добро утро и от мен.Черпя по едно кафенце и аз и отивам да спинкам.Лек и успешен ден на всички. newsm51

# 399
  • Провинция
  • Мнения: 313
Ще се меря като се наспя.

# 400
  • Мнения: 272
 Heart EyesДобро утро сладурки
Peppi  и пухи благодаря за хубавите кафета .Вчера ме нямаше и тази сутрин немога да ви изчета.   bouquetЕ днес съм 91 кг не съм свалила, но утре ще има резултат, защото днес пак съм но протеинов ден ,а и цекъла ми е последен ден . bouquetЖелая ви успешен и пълен с емоции ден .На свалилите честито да ни се връща същото и на нас . bouquet

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Добро утро и от мен  Hug Мерси за кафенцето, изпивам го и отивам на работа   bouquet Лек ден на всички  Hug

# 402
  • Мнения: 1 241
Добро утро, чатърки,мнооого пишете-пак ще чета цял ден smile3529

отчет:от 2 месеца не съм мръднала на кг-76-77-78, обаче хора които не са ме виждали от месец ми казват колко много съм отслабнала и ме питат за диета  newsm78, на см не съм свалила почти нищо-1-2 см най-много и все пак хората забелязват разлика - чудно Flutter

снощи пак развалих режима с един печен патладжан и една пиперка към рибата, но ще го броя протеинов, че ми писна да започвам отначало

Лек, усмихнат и диетичен ден Hug




ПП:Пловдивчанки, какво става със срещата?


# 403
  • Мнения: 509
Ех този форум като краста ми е, най сетне успях да вляза.  Peace олекна ми

# 404
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро, мили момичета  Hug
Добре дошли на Дивна  Hug и Наталия Hug! В Дюкан виждаме сметка на килата за нула време, така че яжте редовно, пийте водица и резултатите няма да закъснеят! Много съм щастлива от присъствието на повече многодетни, може и да стане заразно  smile3508 Ха сега си разкажете биографиите, че нашто любопитство е безкрайно!
Стели, да не вадя бухалката, че Вещи е на работа! Колкото и да си заета, трябва да ядеш!
Мис Д, истинска красавица си  smile3501 Туй 61 кг не ми говори нищо - що не си направиш лентичка, да можем да те следим изкъсо yes
Тиси, ти пък наистина не можа ли по-отдалече да се снимаш? То ако сега те видя, няма да те позная, лицето ти въобще не се вижда. Ново фото!
Пепи, Пухче, мерси за кафенцата!
Пепи, 2 часа във фитнеса!!!! smile3501 Ти си нашата гордост!
Пухче, като се събудиш и метнеш на кантара, чакаме резултата!
Айсче, печен патладжан  и една пиперка хич не са нарушение, просто пишеш деня смесен и готово  Joy
Вещи, и друг път сме си говорили - майка ти е странен случай, за което много ти съчуствам. Като нямаш подкрепа от най-близките...но затова пък имаш нас, дето много те обичкаме и всеки ден ще ти повтаряме колко добре изглеждаш и каква разлика има отпреди!
И изражението ти е друго, личи си, че добре се чустваш вталена!
Уки, мерси, че сподели с нас! Май в скоро време ще трябва да пуснем тема за мъжете на Дюкан – твоя, на Ралчето и моя  Joy
Днес аз съм +500 гр, мъжа - +200 гр. При мен е нормално,  аз се лашкам така + 1 кг, -2 кг, +500 гр... важното е , че общата сума е минусова! А Мъжа вчера е ял на обяд дюнер, само месо, но все пак явно е било соленко. Това им е проблема на мъжете – нямат чанта да си скрият пликчето с филенца, пък и не искат да разнасят храна...
Слънчев и усмихнат ден на всички!
Я, сървъра пак се е бъгнал!

Общи условия

Активация на акаунт