Режим на Пиер Дюкан - 25 част

  • 25 377
  • 597
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 270
Милички,  излизам в обедна почивка, че имам да скъсявам 3 панталона...и на милото подаръче да потърся -което се оказва не лека задачка...приемам идейки всякакви за оригинален и интересен подарък
И мисля за обяд риба тон да папкам, а вие? Simple Smile

# 421
  • София
  • Мнения: 3 090
Тиси, почвай протеиновите, сега ще ти дойдат добре, като ударни! Ще им видиш сметката на тия 2 кила!
 Гери, добре дошла, включвай се по-често! Пловдивчанките да казват за продуктите, аз ям пуешка лека шунка, испанска.
Деси, не се жалвай, ами се връщай на режима! Мис Д, излизай под стола и да си режимна вече!
Дивна, мойте са на 13;10;1,5 г . Колко кила ще бориш?
Дори, може и през ПЗ дни да смъкнеш.. Освен това едно е да сваляш от 80 или 90, друго - от 65. Важното е, че не губиш мотивация и си оптимист.  smile3501
Мис Д, и аз скоро ще търся шивачка да постесни дрешките. Не искам нови, щото още ще заслабвам.
 Аз обядвах пушено пуешко филе, готово, и съм готова да си понеса последствията в + утре. Огладнях жестоко изведнъж, а в магазина само това беше що годе режимно. Остатъкът ще сложа за малко във вряла вода, обезсолява се. Такъв внезапен глад не ме беше нападал от много време...

# 422
  • Мнения: 2 181
Здравейте!  Hug
Днес съм много послушна и хапвам добре. Сутринта две големи палачинки с извара и сега пил. филе с 4-5 пиперки /непълнени/ и малко извара.
Утре правя един месец и много ми се иска кантара да ме зарадва с някое грамче надолу. Истината е, че през ден се колебае към 59.500, но не е съвсем сигурно горкото какво да покаже.  Joy
Утре ще черпя!  Mr. Green

# 423
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз нямах достъп до Бг-мама до сега, но вие май сте имали като гледам колко е изписано.

Аз съм си режимна с едно изключение... не ме  #2gunfire ама вчера изпих 3 бири... няма да пия повече тази седмица. От всичко ми е лесно да се лиша, ама тая пуста бира...  ooooh! Иначе нямам движение на кантара, все 60 кг съм си. Надявам се скоро да мина границата и да сляза на 59 кг, ама не знам как ще стане - в събота излизам отпуска и ще ми е трудно.

Добре дошли на новите момичета!  Hug

Лек и успешен ден на всички!   bouquet

Аз обядвах вече и ми се пие кафе, вие искате ли?  Grinning



# 424
  • Мнения: 853
Вземам се в ръце  Crossing Armsпак отначало започвам с протеините Naughty
Обичам ви много всичките Hug Hug Hug
Сега ще поработя ,че обедната ми почивка свърши Sad

# 425
  • Мнения: 346
И аз да се запиша при вас  Laughing

Изчетох ви с удоволствие. Щом спра да кърмя бебонка, ще ви следвам Laughing

Успех в свалянето на килцата на всички мами   bouquet

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 794
едно е да сваляш от 80 или 90, друго - от 65.

Еххх, как хвръкнаха първите кила, Кри, особено като бях 77 на НВД, а после изведнъж три на ударния Дюкан, до 68. Следващите три - от около месец. Като цяло, добре се движа, тъкмо според дюканския план. За мерките да не говорим! Вчера се намъкнах в панталон отпреди две години, като смъкна последните 5 кила, вече и той ще ми е широк. Абе, изобщо, обичам го тоя Дюкан. Blush Heart Eyes

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Вземам се в ръце  Crossing Armsпак отначало започвам с протеините Naughty
Обичам ви много всичките Hug Hug Hug
Сега ще поработя ,че обедната ми почивка свърши Sad
Като начало вземи се притегли, може да се постреснеш  Twisted Evil

# 428
  • Мнения: 3 326
Кри, ще боря около 30 -на... Да видим какво ще излезе...

# 429
  • Мнения: 1 241
вече няма да излизам от форума, сутринта излязох за малко и не ме пусна повече  smile3512
и аз какво да правя-чета из разни други форуми и взех че намерих нов начин за мъчение над моят организъм-4 минутна тренировка Табата
ако утре не се появя-значи съм предала богу дух
не няма майтап-ще пробвам лек вариант днес и ако ми хареса ще засилвам постепенно newsm39

# 430
  • Мнения: 402
Момичета от Пловдив, моля ви, кажете ми от къде си купувате режимна шунка и каква, а продават ли някъде прословутите овесени трици, нещо не мога да открия?
Предварително благодаря за информацията! Hug

# 431
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте!  Hug Днес нещо беше сбъгнало и страдах сутринта по вас! Не че имам време да изчета всичко...  Sunglasses
Аз вчера хапнах малко маслини и да ви кажа: не правете така! На другия ден - никакъв отрицателен резултат - изглежда са били по-солени! Внимавайте с маслините!
А уж съм на протеини!  newsm43

# 432
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте  bouquet
Чак сега успявам да вляза в темата!
Досега бях да пазарувам дрехи Mr. Green Със страх посегнах към един панталон, обувам го, става ми, много е по мен, ама си викам- вземам го Mr. Green По същата логика и една пола се вреди в гардероба Mr. Green
Радвам се, че поне не бяха най-големите номера в магазина, защото миналата зиам като влизах да си купувам дрехи- и продавачката казва- оооо- големите ни номера, като за вас- свършиха-имаме само 42 номер, ама той няма как да ви стане #Cussing out Е, и сега не влизам в 42, но поне не е и 50, както беше тогава!
Хайде, целувки на всички, щв се опитам да ви изчета Hug Hug Hug

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Здравейте!  Hug Днес нещо беше сбъгнало и страдах сутринта по вас! Не че имам време да изчета всичко...  Sunglasses
Аз вчера хапнах малко маслини и да ви кажа: не правете така! На другия ден - никакъв отрицателен резултат - изглежда са били по-солени! Внимавайте с маслините!
А уж съм на протеини!  newsm43
Маслините не само че са солени, но са и маслодайни, така че нямат място при нас, освен в трета и четвърта фаза  Mr. Green

# 434
  • Мнения: 2 331
здравейте!толкова четох,че забравих какво щях да пиша.
само отчет:с около 800г.по-лека съм!ще стигна пейката на петичките и това си е!сега съм 60.5кг.бегаааайте,идвам!

Общи условия

Активация на акаунт