Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 416
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Ресторант ТРИ - в кв. Редута - няма детски кът , но има много хубава градина с пързалки и пясъчник за игра

# 16
  • София
  • Мнения: 3 889
да похваля много любимият ми напоследък Магнито в подлеза на НДК (където беше Мултиплекса) - страхотен ресторант, добро обслужване и много хубав детски кът Peace

# 17
  • Мнения: X
да похваля много любимият ми напоследък Магнито в подлеза на НДК (където беше Мултиплекса) - страхотен ресторант, добро обслужване и много хубав детски кът Peace

Какви са цените ориентировъчно?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 889
да похваля много любимият ми напоследък Магнито в подлеза на НДК (където беше Мултиплекса) - страхотен ресторант, добро обслужване и много хубав детски кът Peace

Какви са цените ориентировъчно?

детският кът е 5 лв./час. 3 момичета се сменят през 2 дни. Бети е страхотна! Heart Eyes
салатите между 4 и 8 лв., основното между 10 и 25 лв.
работи до 22 часа, като момичетата могат да останат и до 00 часа, ако родителите решат да останат на някой от концертите (нали е пиано бар, свирят много добри бг изпълнители от 22 часа).

# 19
  • Мнения: X
Благодаря, ще минем да го видим.

# 20
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
За живеещите в Младот - пицария "Пици Фрици" в Младост 1А. Има пързалка, пясъчник, люлка с оградка до външните маси. Освен това кухнята е чудесна, персонала и клиентите са навикнали на бягащи деца, всъщност голяма част от клиентите са с малки деца.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 287
Ресторант Токороро: http://tocororo-bg.com/
Мястото още не е особено популярно и ми се струва (може и да греша), че няма аниматор постоянно. Преди да тръгнем натам, по стар навик, винаги се обаждам по телефона, за да проверя дали няма парти в детския център. Питат ме след колко време ще бъдем там и осигуряват какичка. Може и да съм останала с погрешно впечатление, обаче.
Приятен ресторант, собствениците са много отзивчиви. Имам много добри впечатления от мястото. В неделя ще празнуваме РД на Иво там.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 228
Привет.

Този детски кът къде се намира - бил съм в ДОБРО много пъти и не съм забелязал да има детски кът.

Не, на първия етаж е, до бара.  отделен е като стаичка и димът не стига до там.

За лятото любим ми е ресторант На върха в Горна баня. Има голям двор с детски съоръжения.
В пицария Мон Ами на Черковна има пясъчник и играчки, също става за занимавка, въпреки че детски кът е доста силно казано.

# 23
  • Мнения: 418
Ресторант Токороро: http://tocororo-bg.com/
Мястото още не е особено популярно и ми се струва (може и да греша), че няма аниматор постоянно. Преди да тръгнем натам, по стар навик, винаги се обаждам по телефона, за да проверя дали няма парти в детския център. Питат ме след колко време ще бъдем там и осигуряват какичка. Може и да съм останала с погрешно впечатление, обаче.
Приятен ресторант, собствениците са много отзивчиви. Имам много добри впечатления от мястото. В неделя ще празнуваме РД на Иво там.  Simple Smile
Виви,сподели после как сте изкарали.Добре изглежда и ми е наблизо.Как са цените в ресторанта?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 889
сега се връщаме от ресторант "На върха" в Горна Баня, отдавна чета отзиви във форума за него и наистина е много хубаво местенце хапване с деца - има много голям двор със страхотна поляна за тичане и ритане на топка, препоръчвам Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 11 805
сега се връщаме от ресторант "На върха" в Горна Баня, отдавна чета отзиви във форума за него и наистина е много хубаво местенце хапване с деца - има много голям двор със страхотна поляна за тичане и ритане на топка, препоръчвам Peace
Само да не духа,че тогава те отнасят ветровете. WinkБила съм там в края на юни и наистина си беше ветрилник без да е лошо времето.
Иначе е супер под шатрите,а цяла София в краката ти.

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И ние вчера посетихме " На върха"  Mr. Green
Много е хубаво, гледката е невероятна ! За деца е изключително. И аз родители също .

# 27
  • София
  • Мнения: 15 287
Виви,сподели после как сте изкарали.Добре изглежда и ми е наблизо.Как са цените в ресторанта?

Няма да повторя РД там.
Кухнята е добра, храната е хубава, но обслужването беше изумително бавно.
Честно казано, никога не съм била по-напрегната на РД на Иво.
Цените са приемливи.

# 28
  • Мнения: 1 650
Запис.

# 29
  • Мнения: 11 830
Който обича скара - http://restaurants.pop.bg/resort1893.html Здрави съоръжения за децата, от около година не сме ходили, иначе нищо особено като кухня - скара.. Но реших да го споделя като вариант.  Hug

И още една стара тема, май не е пускана - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306003.0

Общи условия

Активация на акаунт