Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 399
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 423
Цинга-манга-фук, пълни гащи с лук!
Аз дори им завидях и тафнах идеи.

Креми, да ме прощаваш, ама прочетох, че
искаш предложения за нещо животинско.
Но се усетих. Та няма да ти предложа нищо.
Щото не искаш нищо животинско.

# 736
  • Мнения: 1 895
Уискито пред децата дали е възпитателно Twisted Evil Или да се направя на животно, викаш и да съчетая твоя съвет и Лискиния Thinking Обаче това не звучи живително, а по-скоро усмъртяващо...

# 737
  • Мнения: 677
Не бъди аматьор, сипи уискито в порцеланова чаша и кажи, че е чай! Децата не обичат чай. А ако обичаш да пиеш от бутилка, го сложи в шише от Нестий, разликата в цвета е незабелижима. И не, не е усмъртяващо! Ето, виж ме, жив съм и пиша дори.

# 738
  • Мнения: 5 577
преговарям, преговарям, разказвам - е стига толкова.  Sick обърках се, каквтото стане (на дипл. защита съм утре заран и съм  #Crazy )

# 739
  • Мнения: 1 993
Тони, голяма красавица. Щерката, предполагам. И снимките добре са се получили.

# 740
  • Мнения: 648
    Сопрано, снимките са уникални!

# 741
  • Мнения: 7 837
Отнякъде изскочи сборен БГ диск и на него има и стари парчета на Слави Трифонов. Самуил е неудържим откъм танци, кара ме да му го пускам всеки ден  Simple Smile

# 742
  • Мнения: 488
Отново завиждам на всички родители на момичета, Сопрано, заради твоите снимки! Пу-пу, много сладка!

Какво да ви споделя, само мрачни мисли са ми в главата, да не развалям темата. И уиски няма.

# 743
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, че ми се роди племенница. На 22 септември.

Честито! Да ви е жива и здрава. Моята племенница пък вчера направи 4 годинки. Красавици са девите! Heart Eyes

22.09 и 23.09. вече са везни...май. Rolling Eyes Както и да е.

Споделям, вчера вечерта един човек направи жест, който за мен означава много. Започвам да се привързвам. Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 677
На влюбването, му викате привързване ли, жените, бе?

# 745
  • Мнения: 4 392
Везните имах предвид. Днес хич ме няма. Изядох два шоколада Shocked. Сама. Месеци наред не съм яла шоколад..

# 746
  • Мнения: 4 392
Сопрано , фукня си. Ама има защо. Grinning

# 747
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Везните имах предвид.

Ха така, Везни. И за съм везни. Flutter

Сопрано, това са две различни неща. Ама какво ли разбирате вие мъжете. Whistling Twisted Evil

# 748
  • Мнения: 2 070
Пък аз обикновено се влюбвам, после се разлюбвам леко, тоест почвам да опознавам нормалния човек в истинското му лице, после се привързвам постепенно и силно.

И тук да кажа - много красива София, с тия устнички.

Аз съм на винце, детето като заспи отпрашвам навън, малко му остава на хубавото време. Ако ме видите да вися във форума ме изритайте.

# 749
  • Мнения: 516
Споделям- Калина е садистка. Води ни с Майка Зайка на изтезание. Т.е. аеробика. Нямам въздух, краката ми треперят. Обаче адреналинът е на 6. Пих една водка и съм особено любвеобвилна към мъжете си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт