The Lost Paradise of Dilmun-2

  • 17 560
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 655
Има ли диагноза "пристрастена към форума", може да такава даме обявят!
Сега се прибираме!
Отивам да  готвя и като заспи малкия бандит ще се разпиша!

# 226
  • Мнения: 820
Има има, на някои съфорумки скоро ще им резнат Интернета, а мен ме заплашват да ме лишат от лаптоп за цели два дни Sick

# 227
  • Мнения: 3 463
 Аз се поглезих малко с разкрасителни процедури, по-късно съм канена на gabha в една от най-влиятелните фамилии в Бахрейн. Мадамата е много стилна и екстравагантна същевременно. Ще бъдем само жени, после ще разказвам. Heart Eyes

Ели, най-после. Heart Eyes Недей да четеш много, че пак ще изчезне. Twisted Evil

Има ли диагноза "пристрастена към форума", може да такава даме обявят!


Трябва ни нещо като клуб на Анонимните Алкохолици. Mr. Green Началото би протекло така: Здравейте, аз съм Дидка М(или um_sami) и имам проблем с  форума. Следва хорово: Здравей Дидка М, и ние сме като теб. Mr. Green Joy hahaha

# 228
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде и аз дасе разпиша на заздрачаване с питанк какво е gabha ?
наали не сме го обсъжсали? Embarassed

# 229
  • София
  • Мнения: 1 043
също и когато презреждат гориво телефоните трябва  да са изключени, не защото на нас ние кефнало, ами това самолетно гориво му трябва 1 искра да се взриви ама пътниците в повечето пъти мислят с газъ си!

Туй, пък, защо  newsm78 Странно ми е и на мен. В мобилните телефони не хвърчат искри  Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 1 184
Ели, най-после. Heart Eyes Недей да четеш много, че пак ще изчезне. Twisted Evil
Точно така стана, миличка  Embarassed. Как си ми прочела мисълта. Тъкмо си написах изказването и ме резнаха преди да го пратя  #Cussing out  #2gunfire.
Първо да ви се похваля, че днес направих първия си шопинг след ваканцията  newsm68  newsm44. Голямо вълнение беше, но навреме се спрях да не изкупя магазина  Twisted Evil. Ноичка, при нас наистина почти не работят магазините преди ифтар /не говоря за суперите/. Някои отварят след 2 - 2.30, 3.45 ни е молитвата до 4.15 и след това работят само до 5  Confused. Не сте виждали какво се казва скоростен шопинг  Mr. Green. Изобщо и преди съм го казвала, но и сега ще го повторя, че чакам с нетърпение да се отворят работни места за касиерки в магазин. Първа ще се кандидатирам за работа и живот ще си живея  Twisted Evil  Joy.
 
... защо в ислямското изкуство е забрането рисуването/ изобразяването на хора?
Ани, преди да ми спрат нета пропуснах да ти отговоря и затова сега се връщам на въпросчето ти  Grinning. Изобразяването/рисуването на хора не е забранено от исляма. В някои страни само не се е разрешавало, но това изобщо не е породено от религията. В Египет например всичко си е нормално, а и от близо 5 - 6 години и тук в Саудито, а както и разбрах в другите страни от гълфа навсякъде са разлепени портретите на краля и на принца. Предполагам, че до преди това не са разрешавали показването на лица поради незнание newsm78. Иначе не бих си обяснила как в един магазин за картини видях "Тайната вечеря"  #Crazy. Верно, че след като попитахме собственика за това, на следващия ден магазина беше затворен  Mr. Green, но все пак...
Креми, много интересни случаи разказваш  Hug. Моля те, продължавай. Но не съм съгласна с мнението ти за Бангкок  Crazy. Аз лично бях толкова впечатлена там и много супер си изкарах /дори никакви миризми не съм усетила  Mr. Green/. С две ръце мога да препоръчам шоуто в Планет Холиуд  newsm10. Страхотно е!!!! След тура по каналите и околностите бяхме и на остров Патая където е страхотна красота. Изобщо, ако ми предложите пак да отида, няма да си помисля и за секунда  Joy. Дори ми хареса хиляда пъти повече от Малайзия /аз нали не съм много по шопинга  Twisted Evil/.
Галенце, пиле, какви спасители вмиква Ноя  newsm78?!? А какво стана с танците ни???
Ох, аз ще приключвам сега, че днес бяхме на ифтар навън и трябва да си почина малко  Crazy. По-късно пак ще ви проверя /надявам се да не ми изпробват нервите пак с този нет, че ще ....  #Cussing out/.
 Hug

# 231
  • Мнения: 1 655
също и когато презреждат гориво телефоните трябва  да са изключени, не защото на нас ние кефнало, ами това самолетно гориво му трябва 1 искра да се взриви ама пътниците в повечето пъти мислят с газъ си!

Туй, пък, защо  newsm78 Странно ми е и на мен. В мобилните телефони не хвърчат искри  Rolling Eyes
от съображение за сигурност пак,  защото са електричество!
Винаги хората си ги включвати ние като падари ходим и ги молим да ги изключат, все пак това нещо предизвиква електричество, ако го изтървеш на земята може да  предизвика искра! Sick #Crazy newsm78
Не съм ги измислила аз правилата, но за да ги наложат, тези правила значи веднъж е станало фал с това!!! #Cussing out
Всяко  правило за сигурност се налага след ФАЛ!!!!
както и задължителното 12ч рест след полет, ако исгледате поне половината от филмите с катастрофи и евакуация аз съм изгледала ще си изключвате телефоните иоще как!
Един от филмите беше на саудитската аиокомпания в далечни години, самолета е катастрофирал и изгорял със всички пътници на борда, всички са умрели от дима или изгаряния,само едно бебе е било умряло от задушаване, защото майка му е легнала върху него за да го предпази,бебето не е имало и милиметър изгаряния!
 

# 232
  • Мнения: 1 184
Ноичка, приятно изкарване на партито.
А gabha като сухур ли се използва при вас??? Ако е така, Кате, сухура е яденето късно през нощта или последното ядене преди изгрев слънце /преди да започнеш да постиш отново/. Иначе ако е нещо друго Ноя да ме поправи  Blush. На арабски gabha означава чело или фронтова линия, преден план  newsm78.

/Между другото пишете ме и мен в клуба Twisted Evil. Моето дори не е пристрастяване, а се превръща вече като наркотик  Crazy/

# 233
  • Мнения: 1 655
Креми, много интересни случаи разказваш  Hug. Моля те, продължавай. Но не съм съгласна с мнението ти за Бангкок  Crazy. Аз лично бях толкова впечатлена там и много супер си изкарах /дори никакви миризми не съм усетила  Mr. Green/. С две ръце мога да препоръчам шоуто в Планет Холиуд  newsm10. Страхотно е!!!! След тура по каналите и околностите бяхме и на остров Патая където е страхотна красота. Изобщо, ако ми предложите пак да отида, няма да си помисля и за секунда  Joy. Дори ми хареса хиляда пъти повече от Малайзия /аз нали не съм много по шопинга  Twisted Evil/.
Галенце, пиле, какви спасители вмиква Ноя  newsm78?!? А какво стана с танците ни???
Ох, аз ще приключвам сега, че днес бяхме на ифтар навън и трябва да си почина малко  Crazy. По-късно пак ще ви проверя /надявам се да не ми изпробват нервите пак с този нет, че ще ....  #Cussing out/.
 Hug
Ох и на патя ходихме веднъж за 3 дни в един хотел във формата на кораб, нищо особенно! и на един остров наоколо с лодка ходихме, и на бар стрийт ли какво беше ами не съм впечетлена особенно!мазнят ми се там, мечат ми, само гледат парите да ти измъкнат, и като погледнешне е кой знае колко ефтино!имаше едно шоу с травестити, неможеш да ги познеш че са травестити верно но пък 30 дол да ги гледаш от далече!за да се снимаш с тях искаха по 5 дол поне #Crazy
И Незнам може би аз съм отвратена защото миризмите там на пържено по улиците всякакви кренвиршчета на клечка и какви лине мазнотий и слами които се продават по улицата в количка!или какви манджи ядат, малко спагети/нудълс/ малко като стъбла на целина, малко други плаващи зеленчуци, 2 парченца месо и това е манджа която масово се яде, сърбат като селяни и си капят брадите!  chef
краката и ръцвете са им мръсни и с едни такива остри нокти, децата ходят боси и всички са слаботелесни!!!
за тайланд, мизерията и миризмите там мога с часове да пиша, пържено до полуда!
включително в хотела който ние бяхме е залепен един голям търговски център с мол и всичко върте, та там има един център за хранене, е там минах и разгледах какво продават, исках да опитам, първо щях да повърна от миризмите и подправките им ,но нали трябва да пробвам и от тяхната храна и на предппследния щанд продаваха ПЪРЖЕни свински крака с нокти, свински опашки и свинки ЗУРЛИ!  #Cussing out #2gunfire Sick #Crazy  chef
Ами веднъж реших да си купя нудълс от магазина тези опакованите и нали всичко е написано на тайландски със стикери на английски и аз четох четох колкото можах и си взех патешко!
какво ми беше учудването, сложих гореща вода на нудълса и тъкмо да изсипя пакетчето и пак чета какво е на опаковката и хоп ами то било патешки зародиш, малко неродено патенце!щях да  повърна, беше 12 през нощта а това щеше да ми е вечерята, !
е гладна си легнах и не помислих и за храна !  chef  bouquet

# 234
  • Мнения: 1 655
може би просто Ели си била веднъж там, аз съм била над 15 пъти в Тайланд и не искам да ходя !
Предпочитам  Сингапур, най чистата държава в която съм била!и културни хора и имат друго отношение!абе друго си е!

# 235
  • София
  • Мнения: 1 043
А като почне темата за индия ще ви разказвам случки с индийци!
там съм се скъсвала да се смея!

Разказвай, разказвай, не я чакай темата  newsm53 Мен ми става смешно още преди да си започнала.

Иначе за самолетите си права, че щом има правила те трябва да се спазват. Но опасността от мобилни телефони е доста пресилена, според мен. Досега не е падал самолет заради работещ мобилен телефон. Има някакви съмнения, че може да попречи на навигационните уреди при кацане и излитане. Между другото това се отнася за всички електронни устройства, не само за телефоните. Но, ако опасността беше реална телефоните щяха да ни ги прибират на входа на самолета и да ни ги раздават на изхода. И нямаше да позволяват на мобилните оператори да слагат антените си по летищата (излъчената мощност от една антена на покрива е много, много по голяма от тази на малкото телефонче). Така, че не е толкова фатално. Но правилата са си правила, де, и трябва да се спазват безпрекословно.



Абе, момичета, дето сте ходили по такива екзотични места (особено Креми) що не покажете малко (още по-добре много) снимки?

# 236
  • Мнения: 1 655
Singapore-Sentosa Island 

# 237
  • Мнения: 1 655
ето още малко снимки от сингапур!
рова  се казва Мърlion лъв с опашка и е символа на сингапур
http://p.vtourist.com/1353380-Sentosa_Island-Singapore.jpgтова е най южната точка на континента Азия
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/ca/Images_ … ntosa,_Aug_06.JPGтова е музей
http://www.regencyholidays.com/images_profiles/16337/untitledv.bmpцентралната част на града
http://gallery.hampel.com.au/data/505/medium/small-dragon-sentose-singap.jpg интересен фонтан на остров Сантоса
http://www.singapore-travel-guide.de/singaporephotos.html

# 238
# 239
  • Мнения: 1 655
А димакинката като се завърне по ранни зори да не се стесни, тя е по голям пътешественик и от мен!била е къде ли не и снимков материал не и липсва, да не се скрънзи толкова!
И леко със шведските маси ей!  Mr. Green #Crazy  chef

Общи условия

Активация на акаунт