US Halloween 31 - Mostly For Fun

  • 13 276
  • 307
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 478

Дами, таксите за имигрантска дайвърсити виза са станали $755, отделно масрафа за доктор и т.н.  Money Къде беше формата за афидейвит оф съпорт?

А кога започва лотарията тази година?

# 151
  • Мнения: 7 837
Оф, и самуил се събуди с конюктивит. Тъкмо почнах да боря ушните инфекции и взе та изби на друго място.
А и последните дни взе да става любвеобилен към бебето. Как да пазя единия от другия  Crazy

# 152
  • Мнения: 384
А кога започва лотарията тази година?
[/quote]

Ми тя започна на 10/4 и мисля че е само месец.

# 153
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
А, не знам кога почва. Брат ми е спечелил за 2008 и ще се явява на интервю. Там ще вземат 775 камъка.

Кейси, с какво ще го лекуваш Сами? От градината ли ги влачи тия хубавини? Дани се мота с едни сополи втора седмица... така ще е.

# 154
  • Мнения: 7 837
Мда, от градината. Сутринта като й се обаждах на мацката, разбрах, че имало още 2 деца, които е върнала. Чудя им се, защо си карат децата на градина (при положение, че майките не работят), като поне 24 часа, след започване на лечението, конюктивитът е заразен.

# 155
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Абе не знаят достатъчно, нашият доктор всеки път ни гледа, все едно сме медицински лица (а не сме от тия дето се самодиагнозират и самолекуват, просто се интересуваме нормално). Tired

Аз съм най-положително настроеният към американците човек и вчера така се ядосах... на местната глупост - в офиса имаме нашествие (ама наистина) от калинки. Защитени били, не може да напръскаме, не можело да се мачкат, защото издавали сигнал на стрес и викали още другарчета, обаче можело да се пускат в тоалетната. Какво ти е направила калинката питам аз - It's a bug.  Shocked Егати.

# 156
  • Мнения: 1 593
Мацки, много ми е тъпо... заминаваме тази седмица за БГто, а в хладилника имам замразена над 3 литра кърма. Как да я хвърля сега, сърце не ми дава  Sad . Знам, че се втелявам, ама ми е много кофти.

На всичкото отгоре милото ми сладко пиленце Джосчо му има нещо - от вчера повръща и губи тегло главоломно. Ревала съм като дете и съм се молила да преживее ноща. Храним със спринцовка, едва хапва, днес следобед сме на лекар, дано се разбере от какво е.
Който е гледал птици, ще ме разбере, те са много крехки животинки и умират лесно. Няма да мога да го преживея, честно. Тя ми е като детенце  Cry

Извинете за драмата, ама ми е толкова стегнато на душата, че ми напират сълзи отвътре.

# 157
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Джена, носи си кърмата в България! В един мини-кулър със сух лед.

Горкото Джосче, дано се оправи! Разбирам те напълно!

# 158
  • Мнения: 1 783
Джена, ами кърмата няма ли да издържи докато се върнете? Вие колко ще бъдете там? Кърмата стои във фризера 6-9 месец май беше, дано не се лъжа.

дано да ви се оправи Джоската  Sad

Бубка, в нашия офис има всяка пролет нашествие от мравки и едно голямо убиване настава и всички ми обясняват,  колко мръсотия носели  Shocked и как трябвало да се премахнат. А аз просто си ги побутвам от бюрото на земята и продължавам да си работя, ами нищо не ми правят.

# 159
  • Мнения: 613
А кога започва лотарията тази година?

Цитат
Ми тя започна на 10/4 и мисля че е само месец.
Да напиша, преди да се е стреснал някой  Simple Smile Лотарията е до 2-ри Декември  2007. А това е сайта https://www.dvlottery.state.gov/

# 160
  • Мнения: 2 257
Имама два въпроса:
-- Защо е ревала Елън Де в шоуто си, много държа да знам, и
-- При 10 годишна виза, освен билет, какво друго се иска от посетителите/посетените?
Мерси.

# 161
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
1. Елън:

On October 16, 2007, DeGeneres made an impassioned plea for the return of a dog she had adopted from a rescue agency, then gave to the family of her hairdresser. DeGeneres and her girlfriend Portia de Rossi adopted the dog, Iggy, on September 20, 2007 from the Mutts and Moms Dog Rescue agency. Adoption rules state DeGeneres should have gotten approval from the agency before giving the dog away. DeGeneres apologized on-air for her mistake, strongly disagreeing with the agency's decision to remove the dog from the home she had found for it.

The agency's owner, Marina Batkis, who had obtained the family's address from their application to adopt the dog, proceeded to the family's house to pick up the dog. The family filmed Marina picking up the dog and called police for assistance. The police allowed the dog to be returned to the animal adoption agency because the microchip in the dog was still registered to the agency. Shortly thereafter, Ellen's agents left this voicemail for Batkis: "We're filing a legal case against you. We're going to be contacting the media. This is not going to be good for your store or your organization."[4]

Degeneres' live, on-air tear-filled plea publicly acknowledged that she had violated the agreement, but begged the agency to return the dog to the home. The animal has since been placed with a new family by the agency.[5] [6] [7][8] On the October 18, 2007 show, Degeneres reported that the owners of the private pet adoption agency had been receiving death threats and asked that people not use violence as a means to an end.[9]

2. Нищо.

# 162
# 163
  • Мнения: 2 563
Джена, как е птичката?

# 164
  • Мнения: 405
Джи - аз бих пратила на посетителите и покана или просто писмо, което обяснява защо ще те посетят за всеки случай. Визата не е гаранция, че на влизане тук имиграционният ще ги пусне, и ако хората не знаят ангийски е хубаво да имат писмо поне.

Аз имам два въпроса, които ме мъчат напоследък.
1. Как да избера педиатър? Освен това да ми е наблизо друг критерий до сега не съм измислила. Нямам познати с деца тук и никой не може да ми препоръча такъв. Само знам, че е хубаво да го имам преди да се роди бебето и че може да го интервюирам предварително, но не знам какво точно да го питам.
2. Имате ли завещание, което казва кой ще се грижи за детето? Има ли други документи, които е хубаво да подготвя освен завещание?

Общи условия

Активация на акаунт