Смятате ли, че някой от форума ви копира?

  • 4 485
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 927
Забелязала съм, че редовните "жители" на Клюкарника имат един и същи стил на писане и волно или неволно се копират една друга. И това се получава, въпреки старанието им да изглеждат и пишат уникално  Laughing

# 31
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, а и не ме интересува.  Tired

# 32
  • Мнения: 123
Не немисля,че тук някой може да се копира.Всички във форума са уникални.А и невиждам какво има за копиране.

# 33
  • Мнения: 7 837
Не съм забелязала. newsm78
П.П. То и няма какво да се копира.  Embarassed

Трябваше да го кръстя Крум, знаех си аз... Laughing

# 34
  • Мнения: 1 111
 Има една потребителка дето след всеки постинг отдолу си пише името.Мисля че копира Еди.Давам и пример:
 "Запис
  Г-жа Х."

# 35
  • Мнения: 3 405
Едва ли.
За жителите на Клюкарника не е вярно, познавам ги, различавам ги, не са копия. Много съм старателна  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 013
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?



Не, но има 2-3  психопатки, които редовно ми четат профила " публикациите" .  Laughing

А ти как разбираш, че някой ти чете публикациите newsm78

# 37
  • Мнения: 3 405
Има начин, но не запомних, преди време беше пуснат линк как става виждането кой къде чете.

# 38
  • Мнения: 184
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?



Не, но има 2-3  психопатки, които редовно ми четат профила " публикациите" .  Laughing

Ти как разбра,че те четат и какво от това , защо да са психопатки,може да са ти фенки  Thinking

# 39
  • Мнения: 184
Има начин, но не запомних, преди време беше пуснат линк как става виждането кой къде чете.

Ами дай го де  Grinning

# 40
  • Мнения: 5 370
Има начин, но не запомних, преди време беше пуснат линк как става виждането кой къде чете.
тц, не може. Аз се водя със статус "невидим", и да се скъсаш-не моеш ме видиш.
Само модератор може да вижда къде четат И невидимите.

# 41
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 271
Комета, заповядай.

Не мисля, че някой ме копира.

# 42
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Има една потребителка дето след всеки постинг отдолу си пише името.Мисля че копира Еди.Давам и пример:
 "Запис
  Г-жа Х."
Хм, аз си пиша името след всеки пост, но ако имаш предвид мен- никого не копирам , а Еди даже незнам кои е ... Mr. Green
Вили  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 405
Комета, това беше, което  ЕлиТ дава, ама аз не го запомних тогава Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 21:32 от Анджелина

# 44
  • Мнения: 184
Комета, заповядай.

Не мисля, че някой ме копира.

Благодаря,а скритите как се отбелязват в тази статистика  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт