Смятате ли, че някой от форума ви копира?

  • 4 471
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 532
Да! Видях днес как са изкопирали едно мое писание smile3521, но пък аз не се сърдя, щото и аз го бях копнала от някъде/извън уеб пространството/ - много ми хареса.

# 61
  • Sf
  • Мнения: 808
Периодично известни форумки слагат крави за аватар. И това ако не е декупаж.
Бу и Кросамая да не се спотайват............... имаше и още.

Крава за аватар?!? Тъкмо ти намерих една страхотна летяща крава за аватар и щях да ти я пращам, да те зарадвам, пък ти...  Mr. Green Спотайвам се, а? Сполай ти  Mr. Green Всъщност, кравите като аватари ми харесват страшно!!! Ама не съм си слагала. Но се радвам, че ме споменаваш  Mr. Green

Бях си сложила Тони Блеър и Джордж Буш в кравешки костюми. Заради Буш. Не заради костюмите. И кравите. Да бяха поне в костюми на бикове, пък те... Ей ги на :

Темата, с извинение към авторката, не е ли безумна? Ако някой си помисли, че е копиран от друг/и, бих искала да попия от дълбочините на самочуствието и увереността му.

# 62
  • Мнения: 5 500
Мне,  Mr. Greenнаправо най-нагло ми откраднаха аватара на мацката от остров Бора-Бора, дето беше в гръб с тату на кръста и зелена кърпа Flutter

# 63
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Копират, плагиатстват, кой ти гледа в тази навалица...

# 64
  • Мнения: 6 029
Съмнявам се, че някой ме копира. То па кво да ми копира чак толкоз.

# 65
  • Мнения: 918
Мне,  Mr. Greenнаправо най-нагло ми откраднаха аватара на мацката от остров Бора-Бора, дето беше в гръб с тату на кръста и зелена кърпа Flutter

Да и аз те обърках два пъти Confused При това копието винаги е по-зле.

# 66
  • Мнения: 857
xahX не съм забелязала някой да ме копира  Crazy

# 67
  • Мнения: 2 759
                    Изкопирали са ми заглавието на една тема  Crossing Arms. Склонна съм обаче да вярвам, че е случайност - за да ме копира някой трябва да е наистина много отчаян  Naughty...

# 68
  • Мнения: 184
Оказа се ,че май копирам някого  newsm78

# 69
  • Мнения: 2 427
Не съм забелязала някои да ме копира стилово,но често ми се е случвало да ми крадат идеите.Примерно аз казвам нещо в даадена тема,въпросната дама го чете,виждам я че го чете и след време изтърсва моята мисъл започвайки с думите"ами аз винаги съм мислила че...",коеот е абсолютно невярно!!!Тъпо е да плагиатстваш по този начин. Tired
(Аз имах една игуана точно като Татко,казваше се Зандали,завалийката Blush.)

# 70
  • Мнения: 2 161
Изкопирах болднатият шрифт от Тони Сопрано.Не мисля,че някой мен копира.Нито може да го направи,нито съм популярна,за да го прави.

# 71
  • Мнения: 227
 EmbarassedДа,копирала съм подписите ви,когато ми харесват FlutterЕ,не е толкова често Peace

# 72
  • Мнения: 25 818
Примерно аз казвам нещо в даадена тема,въпросната дама го чете,виждам я че го чете и след време изтърсва моята мисъл започвайки с думите"ами аз винаги съм мислила че...",коеот е абсолютно невярно!!!

Как я виждаш, че чете???  Shocked И откъде знаеш, че не може да мисли като теб?
Ако става въпрос за някой познат от обкръжението ти, да, разбирам, но ако не я познаваш лично тази дама... Как?  newsm78

# 73
  • Мнения: 2 161
О,как забравих!Потребителка с името баба Буна  беше изкопирала мои мнения и беше ги прехвърлила като свои отговори в анкетата на Кроасания.Едно към едно.Когато й ги посочих,тя написа:просто съвпадение.Според мен копирането на отговорите ми беше простотия,а коментарът след моята забележка-наглост.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 467
Винаги и навсякъде е имало, има и ще има хора оригинални, шик и интересни, които са били, са и ще бъдат обект на интерес и подражание, без значение в реалното или виртуалното пространство.
Защо смятате, че форумът е изключение?
Защото всички са уникални?
Не, не са. Само някои са такива. И на тях ще се подражава, мненията им ще се четат, копират, повтарят и имитират дори в незначителни подробности.
Но, разбира се аз съм твърдо "за".
Понякога, зад имитацията може да се копира и малко акъл, така да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт