Феновете на Приятели, насам!

  • 21 147
  • 566
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 897

Има и един епизод, в който Рос демонстрира музикалните си способности и свири някакви откачени звуци на синтезатор - такива физиономии правеше hahaha


 Joy Joy Joy

Унаги!  Joy

# 541
  • София
  • Мнения: 819
Вчера гледах серията, в която Рос си беше избелил зъбите и Рейчъл му каза, че се виждат още отвън Joy Joy Joy

# 542
  • Мнения: 2 897
Вчера гледах серията, в която Рос си беше избелил зъбите и Рейчъл му каза, че се виждат още отвън Joy Joy Joy

 Joy

Чудех се кой от мъжете се е излагал най-много Thinking Май е Рос..
Помните ли случката с кожените панталони и голямото мазане  Joy

# 543
  • София
  • Мнения: 819
Вчера гледах серията, в която Рос си беше избелил зъбите и Рейчъл му каза, че се виждат още отвън Joy Joy Joy

 Joy

Чудех се кой от мъжете се е излагал най-много Thinking Май е Рос..
Помните ли случката с кожените панталони и голямото мазане  Joy

Аааааааааааа, не е истина тогава как съм се хилила като му отплесна ръката и се шляпна по лицето с всички мазилки, ужас, разкапах се тогава Joy Joy Joy Joy Joy

# 544
  • Мнения: 4 447
А аз адски много съм се смяла,когато за сефте гледах серията в която отиват с Рейчъл да перат. Когато тя го целуна и той се изтряска в една отворена врата на сушилня  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 545
  • Мнения: 1 318
"Аааа, Unagi!" - Ross
"Aaa, salmon skin roll!" - Rachel Joy

# 546
  • Мнения: 4 447
"Аааа, Unagi!" - Ross
"Aaa, salmon skin roll!" - Rachel Joy


Даааааа! Адски съм се смяла също, когато изплашиха Рос и той пищя като жЕнка  Joy Joy Joy Joy

# 547
  • Мнения: 2 897
Даааааа! Адски съм се смяла също, когато изплашиха Рос и той пищя като жЕнка  Joy Joy Joy Joy

Да, много смешно пищи  Joy

Когато Рейчъл и Фийби искаха да му отвлекат вниманието от прозореца на новия апартамент го викнаха да се радва с тях...направо със сълзи съм се смяла Joy

# 548
  • Мнения: 14 510
аз вчера гледах от девети сезон серията с партито за рожденния ден на рейчъл, когато джоуи искаше да спи с детегледачката на ема (която се оказа лесбийка) и чандлър го следеше ъде ходи и какво прави по поръчка на рос.
джоуи: "I need to organize my thoughts"
чандлър: " Thoughts? Plural?"
 Joy Joy

# 549
  • Мнения: 1 318
Джоуи е ужасно смешен като се ядоса и направи онази физиономия с ококорените очи Mr. Green
А много беше сладък в епизода, в който никой не беше готов - тогава се караха с Чандлър кой да седне на канапето и той за отмъщение облече всички дрехи на Чандлър и правеше напъни, за да се изпоти Joy
Сещам се и за епизода за Деня на Благодарността и десерта на Рейчъл, в който тя смеси овчарски пай с десерт.
Рос: "This tastes like feet.."
Джоуи: "I like it. Jam - good, bananas - good, custard - good, meet - gooooooood!" Crazy

# 550
  • Мнения: 417
  O my god -Джанис

# 551
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 971
"Приятели" го дават всяка събота и неделя по Фокса от 08,30 ч. Peace

# 552
  • Мнения: 2 255
Гледам, търкаляте се от смях на любими моменти:))) На мен си ми остава фаворит момента с теносването на Рос hahaha
 Уан Мисисипи, ту... Laughing
Много харесвам и момента, в който Джоуи се беше заплеснал по една дамска чанта.И Rейчъл му обясняваше , че да, чантата може да мине за унисекс.А той й казва:"You and me, sex?No!"  Laughing
  И показвайки мострите за кр.карти в чантата: вАса, мУстеркард, хихихих.
 

# 553
  • София
  • Мнения: 819
Гледам, търкаляте се от смях на любими моменти:))) На мен си ми остава фаворит момента с теносването на Рос hahaha
 Уан Мисисипи, ту... Laughing
Много харесвам и момента, в който Джоуи се беше заплеснал по една дамска чанта.И Rейчъл му обясняваше , че да, чантата може да мине за унисекс.А той й казва:"You and me, sex?No!"  Laughing
  И показвайки мострите за кр.карти в чантата: вАса, мУстеркард, хихихих.
 

You and I sex Peace А преди това го обърка с you need sex, Рейчъл зяпаше като идиот Joy Joy Joy

# 554
  • Мнения: 4 447
А мен много ме кефи, когато Фийби казва: "Оh, no!" ... едно много странно меко такова.. хехехе  Joy

Общи условия

Активация на акаунт