С домашно или купено пюре захранихте

  • 6 193
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 419
С купено,на Хами-първа лъжичка. Peace

# 106
  • Мнения: 143
Аз захраних с пасиран сварен картоф с малко кърма, за да не е гъст. Тогава си мислех, че не му харесва, но като гледам сега как не яде и си мисля, че е било просто реакция на лъжицата, като нещо ново, а не толкова на съдържанието.
Така, че сега може да минавам пак на домашни ако не започне да яде пак (или дано просто да са зъби и да е временно  ooooh!).
Еднокомпонентни пюрета има на Гербер (морков, броколи и друго имаше, но не се сещам), но само картоф мисля, че никоя марка няма.

# 107
  • Мнения: 288
С купено-морков на Хип Peace

# 108
  • Мнения: 262
С купено - картоф и морков на Хип. Предпочетох готово пюре тъй като беше зима и се съмнявах в качеството на зеленчуците на пазара.

# 109
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С домашно. Купените хич не ги харесваше, особенно тези на Хипп.

# 110
  • Мнения: 398
плодовото пюре го купих,а зеленчуковото беше домашно приготвено

# 111
  • Мнения: 3 360
С купено Simple Smile

# 112
# 113
  • София
  • Мнения: 275
С домашно.

# 114
  • Мнения: 102
Захраних с купено(по съвет на педито)Но след седмица започнах сама да ги правя с продукти от нашата градина.

# 115
  • Мнения: 139
С купено. Първо бяхме на плодови пюрета и избрах праскова, защото му бях цедила вече сок от праскови.
Първото зеленчуково беше картоф и морков, пак купено. Домашните не ги харесваше.
Пюрета само на "Ганчев" съм ползвала.

# 116
  • София
  • Мнения: 408
С домашно - картофено пюре.

# 117
  • София
  • Мнения: 3 787
Захраних с безмлечна оризова каша,но първото пюре,което дадох,беше на Хип Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 114
Наистина ще е интересно да се направи анкета, която да покаже процентни резултати.  Peace
Моят син го захраних с домашно приготвено пюре. Той просто отказваше всички купени. Явно не му бяха вкусни.  Thinking За мен беше странно, защото децата на мои приятелки бяха влюбени в Хип и Хаме, но моят маймун отказа включително Семпер. Когато стана по-големичък за из дълъг път съм му взимала Семпер със сьомга и за десерт с горски плодове. Според мен, домашно приготвените пюрета приучават детето по-бързо към храната, която ще яде като по-голямо.
Успех, и щастливо порастване!  Hug

# 119
  • Мнения: 814
С готово купено пюре, като в началото пробвах почти всички марки.

Общи условия

Активация на акаунт