СНБМ - инициативи - 14 част

  • 13 396
  • 430
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 336
Доли, душа ,смяташ ли ,че е необходимо да правя листа с медиите, които са ни отразили ,поне за тези, които знаем newsm78 Би ли имало някаква полза от това?

Контактите, които събрах днес ги качвам директно на пощата и телефоните и мейлите. Доли ще има ли нужда на друго място да ги пазя като списък, освен на бланките, на които са написани и като контакти в пощата?

Браво на БГНЕС, момчето добре се е справило ,много добре е предадено всичко и е хванал акцентите много хубаво  bouquet

Днес само за инфо общо 27 контакта имаме записани, а има и още един господин, който се разсърди, че не останаха материали за него и неговия контакт го нямаме. Смятам, че уцелихме момента Wink Хриси и Танчето се справиха повече от добре, Хриси, ако се кандидатираш за президент ще гласувам за теб Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 4 181
Хриси, ако се кандидатираш за президент ще гласувам за теб Heart Eyes

 Joy
Благодаря за доверието, но мисля да се въздържа  Laughing

Момичета, моля ви, който следи новините, драснете си на едно листче, какво точно са споменали и най-важното дали има някакви неточности или неясноти

# 377
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 416
 Хриси, веднага се въоражавам с лист и химикалка и се инсталирам след малко пред Тв-то!

Снимките от събота съм пуснала в клюкарската тема, който гори от желание да ни види и да ни завиди, моля! Mr. Green 

# 378
  • Мнения: 3 336
Пуснете си БТВ Незабавно, как можаха да осерат така нещата #Crazy Иск в прокуратурата сме били пуснали и това върху кадри от пресконференцията. Срещу Майчин дом #2gunfire

# 379
  • София
  • Мнения: 6 236
Момичета, моля ви, който следи новините, драснете си на едно листче, какво точно са споменали и най-важното дали има някакви неточности или неясноти

Някои от телевизиите качват новинарските си емисии в интернет и могат да се гледат по всяко време след излъчването.

БНТ - видеоемисии на "По света и у нас"       http://news.bnt.bg/content/view/video_emissions

bTV, Нова телевизия, Tv7, Евроком могат да се гледат тук       http://www.neterra.tv/bg/

На последния адрес можете да видите и Хриси в сутрешния блок на bTV

# 380
  • Мнения: 3 336
Явно после се оправили грешката в БТВ и репортажа беше за прескоференцията.

В Нова в анонса - сдружение на майки протестира против определеното майчинство от 190 лв за следващата година #Crazy Хриси изрично подчерта, че няма да протестираме Crazy

# 381
  • Мнения: 1 828
Веднага се отчитам. Новините около 7..

ББТ - пуснаха дълъг репортаж (прибрах се тъкмо за него и незнам кой подред беше). Казаха всичко и за данъка и за обезщетението. Не споменаха искането за по-висок праг за детските..

БТВ - не чух заглавката, но репортажа много ми хареса.. Бяха направили таблицата с изчисленията какво се губи от махането на семейното облагане.. Казаха и за нивото на обезщетението - дългичък си беше и при тях репортажа..

НОВА (друг я следи, но да си кажа мнението  Simple Smile ) хареса ми, че бяхме 2 новина, веднага след наводненията. Водещият малко му куцаха кое как се казва - напр. подоходното облагане на родилките и че сме протестирали... но нататък репортажа ми хареса, казаха най-важното и дори споменаха и близнаците... За сравнение репортажа за клетвата на кмета беше много по-кратък  Mr. Green

Едно общо впечатление - всички новини като че ли поставят на първо място по-ниското ниво на обезщетението и после данъчните облекчения. Прагът за детските на някои места се изпуска..

Хайде ще следя и следващите новини.. Целувки на всички  Heart Eyes

# 382
  • Мнения: 258
В репортажа по ТВ7 водещията допусна малка грешка с името на сдружението(сегашни и бъдещи майки), но иначе мисля, че репортажа беше добре.Показа таблицата за намалението на дохода и коментара,че увеличението на детските не го компенсират.Хриси с обяснението защо да не отпада дан.облекчение и Танчето с тезата за майчинството да е поне равно на МРЗ, бяха много точни и на ниво bouquet Не споменаха за увеличаване на прага за отпускане на детски от 200 на 250 лв.

# 383
  • Мнения: 3 336
Пуснала съм редактираните контакти с медиите - старите плюс добавените нови на Доли да ги сложи в пощата, всички контакти от пресконференцията са вкарани в пощата в адресите и също съм добавяла телефоните там. Отделен списък за пресконференцията с контактите мисля ,че няма нужда да се прави в такъв случай.

# 384
  • Мнения: 3 336
Канал 1 ни пропусна в анонсите, после пуснаха материал, кратко, но сбито и с хубав репортаж пред Шейново с коментари от майчета Wink

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 20:23 от mishlentze

# 385
  • Мнения: 4 978
Канал 1 ни пропусна в анонсите, после пуснаха материал, кратко, но сбито и с хубав репортаж пред Шейново с коментари от майчета Wink

Имаше кадри от пресконференцията. Хванах изказване на Хрис.

# 386
  • Мнения: 258
Забравих да спомена, че показаха репортажа след информация за цените, качеството и вида на ски екипировката   за тази година,приоритети

# 387
  • Мнения: 4 181
7 дни ТВ
МСАТ
ЕК
ТВ Евроком България

Момичета, тези кой ги следи?
Аз в програмата на МСат, както и в тази на 7 дни не виждам новини  Shocked

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 21:19 от Клеопатра

# 388
  • Мнения: 2 388
европа я взе влади. по бТВ Карла беше кукла. На мама звездата  newsm08

# 389
  • Мнения: 4 181
Да си изкажа впечатлението от репортажите:
гледах БТВ, Нова и К1.
По бтв репортажа на Габи Наплатанова най-много ми хареса, защото добре навърза нещата.
На нова имаше някое неточности, но като цяло беше добре, изчерпателно. Явно всяка телевизия е взела различно предложение като акцент.
К1 ни даваха и в новините в 18ч и в централните, репортажа беше от пресконференцията и отделно от това пред Шейново, както и анкета на граждани, тоест доста обширен  Peace

Доли е права, че като че ли на Бойко Борисов му отделиха по-малко внимание , което е  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт