Всичко за "Островът на изкушенията"

  • 22 857
  • 597
  •   1
Отговори
# 315
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Момичета,в предишната тема спорехте с каскета,че Кики не може да е под 50кг.  Но тя снощи ми се видя направо анорексична. Но пък има много чаровна усмивка. Май тяхната двойка най-ме кефи.
 Също Сашо много ми хареса-жалко,че си тръгва.
 А Милена е висока топка за всеки мъж. Ще видим,дали е печена и като човек.
 Уф,и аз се пристрастих. Само да не провлачват много действието.

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Кики не е грозна, но Андрей  9  Shocked Спец. него го намирам за ужасен

# 317
  • Мнения: 4 447
Момичета,в предишната тема спорехте с каскета,че Кики не може да е под 50кг.  Но тя снощи ми се видя направо анорексична. Но пък има много чаровна усмивка. Май тяхната двойка най-ме кефи.
 Също Сашо много ми хареса-жалко,че си тръгва.
 А Милена е висока топка за всеки мъж. Ще видим,дали е печена и като човек.
 Уф,и аз се пристрастих. Само да не провлачват много действието.

Това го забелязах и аз, на една от снимките в албума й.  ooooh!

# 318
  • Мнения: 4 435
Ще я видите по банси.Добре е,слаба е ,но чак анорексична не ми изглежда.

# 319
  • Мнения: 98
абе всичко си има Кики , и бюст и готин задник , а Андрей специално от мъжете там най кефи

# 320
  • София
  • Мнения: 7 170
Може Славчето да пусне анкета ,щом са толкова коментирани участниците. Те може,не 10-ка ,а 11-ка да си пишат ,ама дайте ги на нас ние да ги оцениме  Wink

# 321
  • Мнения: 4 435
Може Славчето да пусне анкета ,щом са толкова коментирани участниците. Те може,не 10-ка ,а 11-ка да си пишат ,ама дайте ги на нас ние да ги оцениме  Wink

Може да пуснем наистина.Но след като представят и изкусителите,а? Wink

# 322
  • София
  • Мнения: 7 170
Може Славчето да пусне анкета ,щом са толкова коментирани участниците. Те може,не 10-ка ,а 11-ка да си пишат ,ама дайте ги на нас ние да ги оцениме  Wink

Може да пуснем наистина.Но след като представят и изкусителите,а? Wink

ок  Peace тамън ще видим и новата двойка.

# 323
  • Мнения: 6 164
Кики ми е много невзрачна бе, какво й харесвате, аз нищо не й харесах на тая жена.

# 324
  • Мнения: 4 435
Може Славчето да пусне анкета ,щом са толкова коментирани участниците. Те може,не 10-ка ,а 11-ка да си пишат ,ама дайте ги на нас ние да ги оцениме  Wink

Може да пуснем наистина.Но след като представят и изкусителите,а? Wink

ок  Peace тамън ще видим и новата двойка.

Виж им снимките отпред,защото още не се знае дали ще ги покажат тая вечер.До преди 1 час,още се чудили.

# 325
  • София
  • Мнения: 7 170
Видях ги - Юли е по-готиния  Rolling Eyes

# 326
  • София
  • Мнения: 140
Slav4e ..защо не ни кажеш още малко подробности - интересно ще ми е като знам разни детайли за развитието на действието , и да следя как ще се стигне до разни интересни случки Simple Smile)

# 327
  • Мнения: 1 294
Кики ми е много невзрачна бе, какво й харесвате, аз нищо не й харесах на тая жена.
Абджък и аз това казвах по рано.

# 328
  • София
  • Мнения: 10 858
 Абе, днес ли ще представят изкусителите?

# 329
  • Мнения: 1 294
Абе я ме светнете извън темата, някаква нова мода ли е в БГ да си регистриран в Сладур-а аз последно като си спомням, беше просто сайт за запознанства, демек се предполага да си сам.

Общи условия

Активация на акаунт