Карлово и Сопот - 11

  • 9 950
  • 244
  •   1
Отговори
# 225
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Защо не отиде на зъбар, как може да стоиш и да търпиш
Минава си времето...

# 226
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти!  Party Каткат да почерпи като едниствената действаща такава Laughing

Аз пък от днес съм официално в болничен 45 дни преди раждането! Обратното броене започна!

# 227
  • Мнения: 48
Честито и от мен!Весело изкарване на празника! Hug

# 228
  • Мнения: 458
Днес някой има рожденик и не е минал да почерпи Whistling
Лолиткеееее, сигурно се приготвяш или партито е в разгара си Wink.Да ти е жив ,здрав ,все тъка кротък  и да ти помага .И след някоя друга годинка да те направи баба Mr. Green

# 229
  • Мнения: 1 232
Днес някой има рожденик и не е минал да почерпи Whistling
Лолиткеееее, сигурно се приготвяш или партито е в разгара си Wink.Да ти е жив ,здрав ,все тъка кротък  и да ти помага .И след някоя друга годинка да те направи баба Mr. Green


честит рожден ден на станислав и от нас много щастливо детство му желаем цялатабанда!!!
Честит имен ден и на тутти да ти е живо и здраво името приятелче!!!!!!!

# 230
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На патерица:
ЧРД на Станислав!
ЧИД на Тутти!

# 231
  • Мнения: 844
Честит рожден ден на Станислав да е жив и здрав, и  само шестици да носи на мама Grinning!
Честит имен ден на Тутти, с пожелания за много здраве, семейно щастие и много усмивки, въпреки че усмивката винаги грее на лицето й   bouquet

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 09:13 от katkat

# 232
  • Мнения: 3 360
Благодаря за пожеланията,момичета!  bouquet
Аз не мога да стигна до компютъра от работа напоследък....Микки,не съм забравила да питам,само че на 20 точно имат резервация и не могат да ни приемат в "Дива"-та.Тази седмица сутрините са им свободни-11,12,.........А при  Нико newsm78

# 233
  • Мнения: 3 360
Честит рожден ден на Станислав!

С малко закъснение пожелаваме здрав и силен да расте  Grinning
 и много  радости да носи на мама и тати!  bouquet

# 234
  • Мнения: 3 360
Къде сте всички? newsm78Айде на кафенце-днес ще е хубав деня Hug

# 235
  • Мнения: 143
Момичета, благодаря за пожеланията ви!   bouquet Изкарахме чудесен рожден ден!
 Ето и почерпката

# 236
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами аз обикалях по задачи. Взех си болничния за 45 дни.
За коледното парти остава пицария Нико, без резервация, че като чуят деца и не ни искат никъде
ПИЦАРИЯ НИКО, 20 ДЕКЕМВРИ, 10:30 ЧАСА

# 237
  • Мнения: 3 360
......................................
ПИЦАРИЯ НИКО, 20 ДЕКЕМВРИ, 10:30 ЧАСА

Ще дойда с Дани Peace
Малей  ,Микки,то не остана бе newsm78
Лолита-тортата ти е направо неустоима HugОсобено за дюканки hahaha Embarassed

Вижте какви красоти правихме с Ренката LaughingЗакачихме ги вече и са много ефектни!

# 238
  • Мнения: 146
tutti, това което сте направили е много красиво.
Ох, сигурно се чудите аз пък каква съм, защото виждам, че тук сте си една малка, сладка компаниика. Аз съм от Карлово, но съм студентка та повече си живуркам в София. Много ми домъчня за дома и затова се мушнах тук. Поздрави от мен на всички ви. Аз за празниците ще се прибирам, та носталгията ми ще се поизлекува.

# 239
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сънчо, добре си дошла и в темичката, а и на партито на 20-и, ако се прибереш дотогава в Карлово. Hug Ние винаги се радваме на нови попълнения. Heart Eyes
Тути, аз миналата година правих подобни звезди, ама тез са по-красиви. Казвай бързо как и от какво ги направи

Общи условия

Активация на акаунт