Танцувай с мен 2.

  • 17 286
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 478
Цък... това ще са.  Липсват ми Маша Илиева и Иво Сираков  Tired

# 226
  • Мнения: 6 207
E, това не е правилно, трима е много субективно. И какво ти разбира Росен от танци, това все едно мен да ме сложат в някоя галерия да оценявам творби, или пък в журито на списание Наш дом, ужас...
Защо така, Арабеск, дай обяснение, нали знаеш всичко? Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 775
Аз имам чувството, че постепенно се доближават до модела на So You Think You Can Dance по Fox /любимото ми шоу Heart Eyes/.

# 228
  • Мнения: 11 830
А бихте ли ми показали коя е Теодора, която е дисквалифицирана, че нещо не се сещам?!
А този конкурс по принцип нали е за непрофесионалисти?! Да не би пък това да е причината за отстраняването й, защото явно си е танцьорка, а не аматьорка щом ще участва на световно по салса.

# 229
  • UK
  • Мнения: 3 959
Михаил от Варна е син на една позната. Михаил ли беше, нещо с "М" беше. Този, дето го накараха да си съблече тениската.

# 230
  • Мнения: 1 775
А бихте ли ми показали коя е Теодора, която е дисквалифицирана, че нещо не се сещам?!
А този конкурс по принцип нали е за непрофесионалисти?! Да не би пък това да е причината за отстраняването й, защото явно си е танцьорка, а не аматьорка щом ще участва на световно по салса.

Ето я Теодора.

# 231
  • Мнения: 11 830
Lilo&Stitch, мерси! Сетих се! Много е добра и чаровна, жалко, че няма да я гледаме!

# 232
  • Мнения: 5 478
Каспър , ей за това нямам обяснение  Laughing
Аз честно казано не разбирах и миналата година какво търсеше Росен в журито, но както и да е.
Според повечето хора е там от гледна точна на обикновения зрител, който не разбира нищо от танци, но иска да гледа шоу и да му е забавно. Така предполагам и аз.. Просто друго обяснение не ми хрумва. Пък и дори и да го питаме във форума на шоуто, честно казано съмнявам се да отговори...

Сисии , де да беше само Теодора професионалистка...

# 233
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мъх. И Нели от Долен Чифлик и той са наредил... Въх!  ooooh!
Стискам си палеца за Полина Ангелова. Страхотен танцьор!  Peace И е с бяла кожа, моля ви са. Но за танцуване си по-квалитетен с морски загар. Хъх!

# 234
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Журито дори и да е от 5 човека според мен всичко решава Слави.

# 235
  • Мнения: 6 207
Мъх. И Нели от Долен Чифлик и той са наредил... Въх!  ooooh!
Стискам си палеца за Полина Ангелова. Страхотен танцьор!  Peace И е с бяла кожа, моля ви са. Но за танцуване си по-квалитетен с морски загар. Хъх!
Усещам, че ги познаваш ти и вече имаш мнение по въпроса!

# 236
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Журито дори и да е от 5 човека според мен всичко решава Слави.


Винаги Слави е имал решаващия глас независимо от всичко! Peace

# 237
  • Мнения: 784
Имаше едно момче, от Варна мисля че беше, забравих му името - дето каза, че много обичал да танцува, но само народните танци не му се отдавали - та той танцува нещо като хипхоп, беше жестоко направо и страшно се изненадах, че не го виждам сред финалистите.
Ако някой се сеща за кого иде реч и има клип на изпълнението му, нека да пуске линк.

Да не един, който танцуваше на Майкъл Джексън отначало? Беше с костюм, един русоляв, с малко смешно бретонче?
И на мен той страшно много ми хареса и много се изненадах, че не го избраха ooooh!

Същия! В сравнение с него някои от избраните мъже са пълни смешници!

# 238
  • София
  • Мнения: 2 686
Пепи ми е фаворитка за сега. Танцът й беше издържан отвсякъде - и хореография и изпълнение.

Между другото виждали ли сте изпълнителката на песента от нейния танц? НЕВЕРОЯТНО красива арабеска: http://youtube.com/watch?v=1mebNNtuF7c
И явно е звезда, щото гледам бая нейни неща има. То и аз може да съм назад де, защото не слушам такава музика, но попаднах случайно на линка към песента и онемях.

# 239
  • Мнения: 5 478
Пишете и мен във фен клуба на Пепи.
А тази песен дори не я бях чувала преди, но наистина е красива изпълнителката.

Интересно ми е какво ще направят сега на първия кръг с народните танци... Миналата година беше много зле положението, поне според мен. Да видим дега...

Общи условия

Активация на акаунт