Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 289
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 120
ara75  bouquet

обират косми и влакна /ако не бъркам/  Peace
тъй, тъй  Simple Smile

# 1 201
  • varna
  • Мнения: 1 012
е  ще чакаме понеделник тогава

# 1 202
  • Мнения: 9 095
е  ще чакаме понеделник тогава


работи ли митницата утре?

# 1 203
  • Мнения: 9 865
Не мога да прочета цялата тема, огромна е! Моля ви за малко помощ, ако си поръчам спален комплект (горен чаршаф и калъфки) и ако изобщо ги пращат до БГ, та ако поръчам такъв с р-ри 140х190 за 2 персони, нали е логично да ми сложат 2 калъфки?!

# 1 204
  • Мнения: 120
Beth, артикулите се поръчват поотделно, т.е ти трябва да си поръчаш желаният брой калъфки като посочиш брой в съответното поле. Разбира се си ги плащаш, а това 1р, 2р е по-скоро ориентировъчно за размерите.
Има и изключения, но рядко и е най-добре да се чете цялата инф. към артикулите.

Изпращат спално бельо до БГ, няма проблем

# 1 205
  • varna
  • Мнения: 1 012
е  ще чакаме понеделник тогава


работи ли митницата утре?
тцтц Монда каза че не работи Rolling Eyes

# 1 206
  • до морето
  • Мнения: 208
Имам въпрос към тези,които са пускали поъчка снощи.
В Suivi de commande , в колоната Ma livraison, появило ли ви се е A domicile или все още не?
При мен още не и съм притеснена нещо.

Вече се появи  Peace провери дали и при теб е там.

# 1 207
  • Мнения: 9 865
Beth, артикулите се поръчват поотделно, т.е ти трябва да си поръчаш желаният брой калъфки като посочиш брой в съответното поле. Разбира се си ги плащаш, а това 1р, 2р е по-скоро ориентировъчно за размерите.
Има и изключения, но рядко и е най-добре да се чете цялата инф. към артикулите.

Изпращат спално бельо до БГ, няма проблем

Пак се върнах да разглеждам внимателно и да чета и схванах каква е играта Simple Smile.
Или поне така си въобразявам.

# 1 208
  • Мнения: 318
Цитат
синът ми е 176.Купувам му 180 детска или 3о мъжйа/за дънки/, 38 за панталони. Нормално сложен е около 60 кг
  благодаря ти Монда на дължина как са му 180 от детската, че моя е 182-184 см. А батълите към коя номерация да ги приспадна на дънките или на панталоните newsm78

# 1 209
  • Мнения: 13 512
Цитат
синът ми е 176.Купувам му 180 детска или 3о мъжйа/за дънки/, 38 за панталони. Нормално сложен е около 60 кг
  благодаря ти Монда на дължина как са му 180 от детската, че моя е 182-184 см. А батълите към коя номерация да ги приспадна на дънките или на панталоните newsm78
на дължиа са му точно.
за батълите- за различните модели и маки, номерацията е различна. Ако започва от 28-9....гледаш за тази за дънки.
Ако започва от 38 някъде,гледаш тази за паталони

# 1 210
  • Мнения: 1 232
Тази туника е хубава също http://www.laredoute.fr/vente-tunique-fille-okaou.aspx?productid … e&pagesize=16

Чоча какъв  цвят си взела?аз се двоумя между розовото и лилавото.кое е по-добро?
много са хубави и мекички на моята фръцла лилавата и заспа

# 1 211
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И на мен ми се появи надписа A domicile за поръчката от снощи! Peace

# 1 212
  • Мнения: 928
Дали може да се намали това: http://laredoute.fr/vente-cadre-photo-numerique-7-(178cm)-kodak- … &pagesize=12#
и според вас какъв е риска ако си го поръчам да се "загуби" из пощите  newsm78
Мисля, че не може да се намали, заради това, че вече е намалено с 10%, може и да греша  Peace
Мъжа ми е щял да купува такова от Хановер за 70 евро, та ако имаш познат В Германия, по-добре си го поръчай от там.

# 1 213
  • Мнения: 1 762
Имам въпрос към тези,които са пускали поъчка снощи.
В Suivi de commande , в колоната Ma livraison, появило ли ви се е A domicile или все още не?
При мен още не и съм притеснена нещо.

Вече се появи  Peace провери дали и при теб е там.
хм
не съм гледала, моята май е препарацион, аа з ве4е я 4акам да е тук newsm78
хм, кой ще ми обясни

# 1 214
  • Мнения: 1 762
Имам въпрос към тези,които са пускали поъчка снощи.
В Suivi de commande , в колоната Ma livraison, появило ли ви се е A domicile или все още не?
При мен още не и съм притеснена нещо.

Вече се появи  Peace провери дали и при теб е там.
хм
не съм гледала, моята май е препарацион, аа з ве4е я 4акам да е тук newsm78
хм, кой ще ми обясни
Ох да видях, разбрах какво имате в предвид и на мен е така до в къщи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт