зъбен камък

  • 219 749
  • 288
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 795
Освен четчиците на мен ми изписаха и вода за уста Елудрил, но има и други, които се водят против натрупване на зъбна плака. Наистина има ефект.

Елудрила, доколкото знам не е за ежедневна употреба, а и при продължителна употреба боядисва зъбите в жълто...иначе и аз използвам водите, но не съм толкова убедена, че действат, но все пак си ги използвам Simple Smile

# 136
  • Мнения: 672
Точно така, забравих да го спомена. Беше ми изписан точно след премахването на зъбния камък. После продължих с обикновени води.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Днес бях на почистване с ултразвук Simple Smile Изключително съм доволна от зъболекарката,невероятно мила и искрена дама,която НЕ работи със здравна каса,защото не иска да им играе по свирката и хората да и плащат преглед,за преглед не искала да взима парички Simple Smile изобщо не болеше почистването,после ми мина зъбите с няколко вида пасти,сега са ми 2-3 тона по-бели,но просто попаднах на невероятен професионалист и най-важното беше супер искрена Simple Smile

# 138
  • Мнения: 351
Днес бях на почистване с ултразвук Simple Smile Изключително съм доволна от зъболекарката,невероятно мила и искрена дама,която НЕ работи със здравна каса,защото не иска да им играе по свирката и хората да и плащат преглед,за преглед не искала да взима парички Simple Smile изобщо не болеше почистването,после ми мина зъбите с няколко вида пасти,сега са ми 2-3 тона по-бели,но просто попаднах на невероятен професионалист и най-важното беше супер искрена Simple Smile

За пръв път чувам , че Здравната каса ме задължава да вземам пари за преглед  newsm78

# 139
  • Мнения: 1 210
Цена за пловдив е около 50лв,с полирането на зъбите.Има достатъчно процедури за лечение на пародонталните заболявания-лазер,йонофореза-резултатите са повече от добриЦените на лазера са около 15 лв на 2 челюсти-правят с епоне 6.
renydent,
бихте ли ме насочили къде в Пловдив се правят тези процедури? Ще съм благодарна...

# 140
  • Мнения: 1 404
Днес бях на почистване с ултразвук Simple Smile Изключително съм доволна от зъболекарката,невероятно мила и искрена дама,която НЕ работи със здравна каса,защото не иска да им играе по свирката и хората да и плащат преглед,за преглед не искала да взима парички Simple Smile изобщо не болеше почистването,после ми мина зъбите с няколко вида пасти,сега са ми 2-3 тона по-бели,но просто попаднах на невероятен професионалист и най-важното беше супер искрена Simple Smile
Не мога да се сдържа,честно  Joy Joy Joy

# 141
  • Мнения: 8
ако не боли ок защото и аз скоро трябва да махам а за пържи и последен пър до момента съм си го махала преди около 5 години и тогава ми ги стъргаха буквално от зъбите беше страшно болезнено и имаше много кръв, сега като знам,че пак трябва да ходя направо избадам в ужас Dizzy Face

# 142
  • Мнения: 351
ако не боли ок защото и аз скоро трябва да махам а за пържи и последен пър до момента съм си го махала преди около 5 години и тогава ми ги стъргаха буквално от зъбите беше страшно болезнено и имаше много кръв, сега като знам,че пак трябва да ходя направо избадам в ужас Dizzy Face

Защо изобщо се подлагате на такива мъки, пък и толкова често (през 5 години).  newsm78
Не правете такива глупости бе хора ! След още 5-10 просто ще си изплюете зъбите и ще си сложите пластмасовите протезки и проблемите са ви решени (между другото те се и мият много лесно)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 143
  • Мнения: 397
Така е LaughingПък аз трябва да водя кучето,че е натрупало...

# 144
  • Мнения: 8
миииииии преди 5 години когато ми го махнаха не ми дадоха обяснение защо ще се маха тогава за първи път беше и сега за втори но сега просто аз вече го виждам този камък на места а зъболекаря иска да го махне за да се успокояли венците  защото биле надути и раздразнени и после да почва да прави,че имам 2 шиечни кариеса и един друк някъде ама той не е шиечен ииииииии затова, а ако има вариант да падне сам ще съм не на седмото небе ами направо ще запаля сещичка за ваше здраве Grinning

# 145
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ако не боли ок защото и аз скоро трябва да махам а за пържи и последен пър до момента съм си го махала преди около 5 години и тогава ми ги стъргаха буквално от зъбите беше страшно болезнено и имаше много кръв, сега като знам,че пак трябва да ходя направо избадам в ужас Dizzy Face

Защо изобщо се подлагате на такива мъки, пък и толкова често (през 5 години).  newsm78
Не правете такива глупости бе хора ! След още 5-10 просто ще си изплюете зъбите и ще си сложите пластмасовите протезки и проблемите са ви решени (между другото те се и мият много лесно)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


В поста ви Д-р Вардев има много ирония. Да не кажа подигравка. Амиии... чакаме и ходим през пет години, защото някои нямаме възможност да плащаме сумите, които искате от нас.

# 146
  • Мнения: 4 068
50-80 лв. веднъж годишно голям проблем ли са? Убедена съм, че има хора, за които са голям проблем и познавам такива, но пък за такива хора и плащането на нет всеки месец е проблем и не разполагат с такъв. Освен това чистенето на зъбен камък е профилактика срещу много по-сериозни проблеми водещи до огромни суми за възтановяване на що годе приемливо положение в устата на пациента. Всичко това обаче е въпрос на приоритети и никой зъболекар не е виновен за личното безхаберие на пациента.

# 147
  • София
  • Мнения: 577
Много са зле нещата в България, а при стоматологичното здраве нещата са още по-зле. Тия хора не искат и да чуят за профилактика, а след това обивняват стоматолозите, че били кожодери. Ще си поръчам магическа пръчка, за да им оправям зъбите за 2 минути и безплатно...

# 148
  • Мнения: 397
Ами,ако можете и да ги почерпите след услугата LaughingИ аз познавам много хора,които си купуват какви ли не глупости за които намират пари,иначе се оплакват.

# 149
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ами,ако можете и да ги почерпите след услугата LaughingИ аз познавам много хора,които си купуват какви ли не глупости за които намират пари,иначе се оплакват.

А пък аз познавам хора, които едва свързват двата края , а  нета е единственият им  начин за оцеляване. Видяхте, че човекът е с едно око и решихте и него да му вземете... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт